Иди..т с наш стикер

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 490
Регистриран на: 13.01.2007
Местоположение: София

Мнение от 2advanced » 13 Юли 2009, 2:56

ineedmoney написа:
saleen написа: :!: Интересно дали ако беше някоя G класа щеше да се прави на мъж тоя сульо :mhihi:


няма значение дали си с G класа или с Трабант , дали си академик или каруцар! никой няма право да прави подобни простотии на пътя и да застрашава животи !

много добре е постъпил автора..аман от лигльовци и селяци по пътищата ! ако ще и с монстър трък да е бил ония наглец

а колега saleen винаги съм бил съгласен с твойте постове ама понякога е така като наизлезе тоя страх насаден през прехода от ЕС класите и ДЖИ класите направо ме убиваш. Ще кажеш още малко че Поли Пантев още е жив и обикаля с джипа из софия. Така че ако някой ви блъсне примерно и е с G класа не си търсете правата щото видиш ли той е с G класа ....ай деба като се сета за такива наплашени овчици и подивявам :evil:

И тебе ще те ебът и бият на някой светофар ама още не ти е дошло времето.
Иначе по темата - не знам на какви ми се правите тука моралисти ама ако върху стъклото ви се лепне обелка от вафла с разтичащ се по стъклото сладко, сладко шоколад ще ви вида как ще отбиете, ще вземете обелката, ще си изчистите стъклото и ще си я вземете да я хвърлите някъде където спрете. Аре не ми се правете 101% ще скочите за 2 минути на клаксона щракайки като обезумели дългите..
Естествено, че да избуташ някой от пътя заради обелка не е правилно, но и от другата страна е същата простотия, а най-голямия селянин си ти, че си се явил като некъв супермен да спасяваш онеправданите. Добре, че не си си изял боя, че ако ме беше засекъл така мен щех да ти раздробя черепа с щангата..
Аман от всезнаещи и всеможещи.
Проблемът на жените с паркирането идва от това, че непрекъснато ги лъжат колко точно са 20см
YNWA
Planet Club Addict
Jeremy Clarkson for BMW M3: ABSOLUTE MASTERPIECE 24/12/2007
Мишу написа:...ма на бела капа се отчитам :mhihi:
:mhihi:
Чакаме отговора на ДЗВЕР-а. Он е компетентен по всички въпроси - от земетресенията и дисекцията на млечната жлеза, до НПК и тям подобни юридически въпроси

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Варна
Кара: passat b5
Мечтае да кара: без да зарежда и да ремонтира

Мнение от lowshow » 13 Юли 2009, 16:16

2advanced написа:а най-голямия селянин си ти, че си се явил като некъв супермен да спасяваш онеправданите. Добре, че не си си изял боя, че ако ме беше засекъл така мен щех да ти раздробя черепа с щангата..
Аман от всезнаещи и всеможещи.


не упреквай така човека, първо се е опитал да направи правилното нещо - да извика органите на реда ;) а ти не са осланяй много много на щангата щото един път ши попаднеш на точния човек и ща смели 5 пъти повече от бой задето си му излязал с оръжие :winky:

а по темата според мен и трите страни не са прави. може би мога да оправдая само човека който пусна темата, защото в крайна сметка не можед да седиш просто ей така и да гледаш...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Re: колеги

Мнение от Eva* » 13 Юли 2009, 22:30

ivo_io написа:колеги имате право,че не беше правилно да се саморазправям, то нали :cop: направиха нещо, а това да си хвърляш боклука през прозореца че си е селения, така е :evil: , ще стигнеш до където си тръгнал, па си хвърли боклука в кофата :winky: :!: поне аз така правя, ама то си е до култура :D


Лично аз те поздравявам за постъпката, че си го спрял.
Аз карам Пежо 205. Една грешна "стъпка" и не само от Пежото нямаше да остане нищо читаво, от пътниците нямаше да има оцелял след изблъскване от пътя! Купето е такова, че едно преобръщане, може да докара много кръв и смърт най-вече за детето.

Да, обелка хвърлена на пътя е сериозно нарушение за природата и по пътя, но 3 човешки живота, особено на дете... не са адекватни или равни на обелката!

Всеки си е взел поуката от тази твоя случка, в това число се надявам и ние.
Да караш Peugeot е страст!


Аватар
Мнения: 621
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: там където и слънце не огравя
Кара: Кольо
Мечтае да кара: Параход с шпер
Детайли за колата: ///М паркети

Мнение от drift_streets » 13 Юли 2009, 22:38

Какви ли не идиоти се срещат по нашите красиви пътища все пак сме в :bgflag: иначе евала за постъпката която си направил колега :yes:
Нищо неможе да спре жътвата важно е хедера да е здрав Изображение
"..... и един мармот завиваше шоколада в калници от Опел...." из дебрите на бмв-простаци.цоп Изображение

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10483
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 13 Юли 2009, 23:36

Тази тема за мен има 2 части - едната е селянията да хвърлиш нещо през прозореца, другата е да засечеш някого и да застрашиш живота му заедно с твоя, защото не знаеш как ще реагира. За второто имам доста случки и реакциите винаги са различни, но и никога не съм си позволявал да засека някого сериозно, а само поразмятвам задницата на безопасно разстояние, нещо като предупредително помахване с пръст. По първата част имам прясна история, която е показателна за психиката на тези хора. Случката се развива между Мездра и Ботевград, в посока София преди седмица. Застигам лайняно кафяво аУди 80, което е заело максимално лява част от лентата, за да не може наглото БМВ да го изпревари, нищо, че се влачи с 20 км под нелепото ограничение без видима причина. Да, но в случая БМВ-то е твърдо решено и точно когато предприема обмислена маневра, какво мислите се случва, от аУдито с номер СО към мен полита огромна картонена кутия от вафли, сникърс или нещо такова. Някак избягвам кутията, изпреварвам аУдито, чиито бутала ще изскочат, но имам поне 150нМ повече и успявам да мина пред него. Махвам презрително с ръка през задото стъкло и тегля една видима, просташка попръжня (научно доказано,че помага да се освободи напрежението), а отговорната за хвърлена кутия пътничка и нейния благоверен пазител ми показват единодушно... среден пръст. И като добавка СОстезателя решава, че ей сега ще ми покаже как се кара и за какъв се мисля аз. След 2 завоя се отказа, но случката е доста показателна за една масова психология на самодоволни, самодостатъчни, арогантни в своята простотия и ограниченост, че ми се плаче за нашия така наречен народ... И не, въпроса въобще не опира до екология. Следващия път ще хвърли поредия отпадък от угощение, а жената в задната кола (все по-масово срещани са неопитните жени зад волана) ще се стресне и ще свърши в дървото, докато мазните СОциопати си облизват пръстите от евтината вафла... Та, морала има 2 лица в случая и не бързайте да съдите по принцип някоя от страните, всичко е в детайлите и конкретния случай. Поне от морална гледна точка.
Never mistake motion for action...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 623
Регистриран на: 4.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е34 М5
Мечтае да кара: ВЕЧЕ МЕЧТАТА СИ Я КАРА
Детайли за колата: БМВ М5 3.6 315 КОНЯ ЗЕЛЕН МЕТАЛИК

Мнение от KON4ETO » 14 Юли 2009, 8:52

Е заради такива малоумници сме трън в очите на полицаите :evil: :evil:
Егати идиота просто нямам думи :ranting: :ranting: :ranting: :maad: :maad: :maad: :ranting: :ranting: :ranting: :maad: :maad: :maad: :ranting: :ranting: :ranting:
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook