Когато разбираш смисъла на живота или не съвсем.. (част 7)

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 18 Ное 2008, 17:34

Spit-Fire написа:Ооооо почвам да пиша, ама да не забравиш :mhihi:


Еее що не казваш, че си толкова лесно подкупен :mhihi: Вечер като няма какво да чета, ми е скучно :mhihi:
Приемам оферти :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Мнение от Pitbull_Germany » 19 Ное 2008, 0:45

((:BuKcu:)) написа:
Spit-Fire написа:Ооооо почвам да пиша, ама да не забравиш :mhihi:


Еее що не казваш, че си толкова лесно подкупен :mhihi: Вечер като няма какво да чета, ми е скучно :mhihi:
Приемам оферти :mhihi:


Колежке, внимавай, че така поднесена офертата ти звучи мнооого двузначно :mhihi:
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Мнение от Spit-Fire » 19 Ное 2008, 22:31

Част 8 след малко.... приготвяйте си камъните....
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 19 Ное 2008, 23:28

Pitbull_Germany написа:
((:BuKcu:)) написа:
Spit-Fire написа:Ооооо почвам да пиша, ама да не забравиш :mhihi:


Еее що не казваш, че си толкова лесно подкупен :mhihi: Вечер като няма какво да чета, ми е скучно :mhihi:
Приемам оферти :mhihi:


Колежке, внимавай, че така поднесена офертата ти звучи мнооого двузначно :mhihi:


Кой за каквото си мисли, колега 8) :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 403
Регистриран на: 31.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 328ci

Мнение от zigo » 15 Авг 2009, 1:29

Сед стори , хепи енд :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Мнение от Vasko » 12 Сеп 2009, 12:33

Аз пък си мисля за следното продължение на историята . Асен и сестрата-близначка се женят, а Боби и Мария им са кумове.. След това на Асен и сестрата на Мария им се раждат деца,който са големи фенове на БМВ и още от малки започват да разпознават звука на БМВ-то.След това да кажем Боби се издига още в работата си и тук може да се вкара малко обрат на нещата .Примерно фирмата за тунинг на Асен, в която работи БОБИ става много добра на пазара и започва да получава доста поръчки от разни фенове за изработка на разни детайли . В един слънчев ден докато Боби и Мария си пият сутрешното кафе в офиса гушкайки се, иззвънява стационарният телефон на БОБИ и когато БОБИ вдига отсреща познат женски глас го пита дали е на правилното място интересувайки се колко ще и струва ремонта. Всъщност гласа се оказва на неговата бивша приятелка, която си е ударила колата и са и препоръчали тази фирма за ремонт. Интересно ми е точно реакцията на Боби в този момент и въобще какво ще се случи оттук нататък...Все пак всичко в живота един ден се връща -на този който е направил добро и на този който е направил лошо..
Или може вместо това продължение следното :
Фирмата се разраства и си търсят персоналистка или администраторка примерно с добър западен език . Пускат обява за работа и на интервюто се явяват много кандидатки. Понеже БОБИ е зает Асен като шеф на фирмата провежда интервюто и се с спрял точно на две кандидатки едната, от които се оказва точно бившата приятелка на БОБИ.Асен не знае за това, защото с Боби никога след това не са говорили за бившата на Боби . На другият ден Асен трябва да даде отговор на кандидатките и да се срещне с тях за заключително интервю ,но в последният момент има ангажимент и се обажда на Боби той да проведе заключителното интервю като му обеснява,че в запечатан плик на масата на неговото бюро е всъщност името на избраната кандидатка за длъжността като му се извинява, че е пазел избора си до последно в тайна, защото е искал самият той да се убеди,че наистина е направил правилният избор. И Боби естествено приема той да направи заключителната част от интервюто без и той сам да знае кой наистина печели работното място при тях. Много ми е интересно как ще реагира когато в уреченият час за интервю пред него се изправи неговата бивша приятелка, която преди време така се е подиграла с него,но ето че сега времената се променят и тя е тази,която иска тази работа,защото няма от какво да се издържа .
Мисля,че това е достойно продължение на разказа и тогава разказа наистина ще е изпълнил своя идеен замисъл -а именно,ако по пътя на горе си пренебрегвал хората около теб и си се държал гадно с тях да не очакваш,че когато паднеш ще ти подадат ръка за да се изправиш.
Имаше една поговорка,чийто смисъл беше следният:'' когато вървейки по пътя си се издигаш в статуса си на горе поздравявай и не подминавай хората,който срещаш, за да не се окаже, че по обратният си път като слизаш няма кой да ти помогне''.

Поздрави от мен !

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook