за и на безсмъртните...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 7.05.2008

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от pLaM3N » 15 Апр 2010, 7:13

dimithur написа:Внимание кадрите по-долу са наистина потресаващи и никак не се препоръчват за хора със слаби сърца. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=hL2qnaIoGCU

Как пиян руски малоумник затрива 3ма човека. Той ествествено оцелява :evil:


Олелеее... :cry: :cry: :cry:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 13.04.2010
Пол: Мъж

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от kompota » 15 Апр 2010, 12:51

Вижте тия безсмъртни http://www.youtube.com/watch?v=PhIsgxMs ... re=related с БМВто и Мерцедеса дето големите "Големи" на магистралата със 100 и кусур-200,на БМВто като му излезнаха задните гуми в пясъка какво стана :confused:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от EBEEMVACIA » 21 Апр 2010, 10:13

e39 FEN написа:Темата е страхотна,моля се повече хора да осъзнаят написаното в нея и да си направят сметка като качат поредната мацка до тях или зад тях на мотора. Аз лично 2 пъти съм имал такива ситуации,първият път беше с мотора ми съответно приятелката ми зад мен когато се ударих странично в един форд,за щастие се разминахме само с драскотини и уплаха. Вторият път пак с приятелката ми преди 3-4 месеца с колата излетях от пътя,не беше заради келешлък а просто нямах друг избор освен да изляза от пътя или да се ударя челно в пързалящиат се срещу мен голф с рег. РК **** .. След тези 2 случая честно казано акъла не ми дойде,пак въртя гуми пак карам с 160 (с мотора) в града НО когато съм сам,просто разбрах какво е животът на други хора да е в твойте ръце и да зависи единствено и само от теб,не ми се мисли какво щеше да е ако се беше случило нещо на момичето до мен.За това хора осъзнайте го,разбирам че на всички ни се иска да се покажем малко или много какви сме дрифтъри и колко са ни бързи БМВ-тата обаче нека помислим и за риска който застрашава не само нас а и хората до нас което е още по лошо...

:ranting: :ranting: :ranting: те го бее :dummy: :dummy: :dummy:


иначе,мацки-http://www.vbox7.com/play:609f20c2.....
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 29.04.2009
Кара: Е39' 99г

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от crasheR » 01 Май 2010, 23:58

Имаш и моите адмирации по темата колега ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 1.05.2009
Кара: е36 316i Compact
Мечтае да кара: BMW e30 M3

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от gdavidoff » 27 Май 2010, 23:15

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 2.06.2009
Местоположение: София

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Element » 28 Май 2010, 21:15

dimithur написа:Внимание кадрите по-долу са наистина потресаващи и никак не се препоръчват за хора със слаби сърца. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=hL2qnaIoGCU

Как пиян руски малоумник затрива 3ма човека. Той ествествено оцелява :evil:


Потресена съм. Какви ли не кадри и сцени съм виждала, но това тук.. Как може тези ИДИОТИ да снимат клип, а не да се опитат да помогнат? Нямат ли някакви пожарогасители в колите, не можаха ли от някакъв магазин да вземат бутилки с вода или нещо подобно? Поне да пробват? А не хиляда човека да стоят и слушат как хората вътре крещят и горят живи!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 2.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e90 328i
Мечтае да кара: BMW М3/M5

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Razor90 » 28 Май 2010, 21:55

Ето случка от България. Мoмчето се опитва да впечатли момичето с хубавото си мощно bmw, но не може да я предпази от смъртта! Хора не карайте като луди, когато има хора около вас, ако наистина ги обичате!!!
http://vbox7.com/play:56d124bd

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 2.02.2004

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Pepper » 29 Май 2010, 1:19

Само искам да отбележа, че бързото и агресивно каране статистически
е последен фактор и причина за много малък брой катастрофи.
BMW

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Май 2010, 1:32

Pepper написа:Само искам да отбележа, че бързото и агресивно каране статистически
е последен фактор и причина за много малък брой катастрофи.

Ай стига бе,тук леко няма да се съглася.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 2.02.2004

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Pepper » 29 Май 2010, 17:16

http://www.articleslash.net/Legal/Perso ... laims.html

Става въпрос за UK:
Пътни условия, дупки, лоша маркировка и тн.- 16%

Дефект на МПС-то – само 2%

Навнимание на шофьора – 25%, в това число: ускоряване 6%, несъборазена с пътните условия скорост 9%, каране твърде близо до предния 6%.

Шофьорска грешка – недоглеждане 37%, загуба на контрол 15%

Алкохол, дрога, умора и други – This is an obvious cause of accidents to most of us, and a factor in 12% of incidents. Drink and drug use are a big factor here but so are conditions such as fatigue.

Неопитни шофьори – Learner and inexperienced drivers can unfortunately be the cause of road traffic accidents. However, the largest influence on accidents in this category is reckless driving and driving in a hurry. This accounts for 15% of accidents.

Лоша визия – This appears as a reason in a staggering 10% of accidents. Snow, the sun and blind spots are just some of the reasons for driver vision impairment.

Може и да не е така :confused:
BMW

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Runnaway » 01 Юни 2010, 15:04

Pepper написа:http://www.articleslash.net/Legal/Personal-Injury/547886__The-Most-Common-Causes-of-Car-Accidents-and-Car-Accident-Compensation-Claims.html

Ограничена видимост – This appears as a reason in a staggering 10% of accidents. Snow, the sun and blind spots are just some of the reasons for driver vision impairment.

Може и да не е така :confused:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: СССР,Москва,Лубянка 2
Пол: Мъж
Кара: Е30-М40В18;Е36-М44В19;E91-N43B20A
Мечтае да кара: Е30 М3 Sport Evolution

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от momo-1st » 01 Юни 2010, 19:10

Извинявам се предварително,мисля че го имаше и в друга тема,може и в тази на по предните страници да го има но е много силно и след една случка днес,просто исках да го споделя ето това-наистина е много силно!!!

„Мамо, излязох с приятели. Отидох на един купон, и си спомних какво ми каза преди да изляза: „Недей да пиеш, ако ще караш.“ Затова, пих един спрайт. Почувствах се горда със себе си за това, че послушах съвета ти, и за разлика от много мои приятели бях трезвена!! Направих своя избор, и твоите думи бяха свещени за мен. Когато купона свърши, хората започнаха да се качват по колите си, пияни. Аз се качих в моята със сигурността, че съм в състояние да карам. Тогава, Мамо, не можех дори да си представя какво ме очаква. Нещо неочаквано… Сега съм тук, просната на земята и чувам полицаите да говорят: „Момчето, което се блъсна в тази кола е пияно“. Мамо, гласовете са толкова далечни..! Кръвта ми е навсякъде и се опитвам с всички сили да не заплача. Мога да чуя и докторите: „Момичето няма да издържи“. Сигурна съм мамо, че момчето, което ме блъсна, не е искало да ме рани. Но защо…?! Той е пил, а аз трябва да умра. Защо живота е толкова несправедлив, мамо? Защо хората го правят, знаейки че могат да заличат толкова човешки животи..?! Болката ми в момента е огромна, все едно ме бодът с хиляди ножове. Мамо, кажи на сестричката ми да не се плаши, кажи на татко да бъде силен. И моля те, отиди при момчето, и му дай съвет, както даде на мен. Може би, ако неговите родители му бяха казали, сега щях да съм жива, мамо! Дъхът ми отслабва все повече и повече, и започвам да се страхувам наистина. Това са последните ми моменти и се чувствам толкова сама. Как исках да можеше да си до мен сега, мамо, докато съм тук на земята, умираща. Исках да ти кажа толкова неща, Обичам те мамо, Обичам те толкова много! Обещавам да те пазя, да бъда твоя ангел, и да те защитавам както направи ти. Сбогом мамо.“

Тези думи са написани от журналистката, която е била на мястото на инцидента. Докато е умирало, момичето е шепнело тези думи.
bum_bum написа:Върти се, суче се и пак към соца се избива :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Забравете го вече тоя гнил строй.

Наслаждавайте се на придобивките на демокрацията- Е шейсе на 15 години, виски на промоция от Кауфланд, пура за 2,40 в панелката с ипотека до 2060-та.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 1.02.2006

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от CuMo » 05 Юни 2010, 23:53

Днес по обяд един безсмъртен с Е30 реши да минава на червено през кръстовището на църква Св.Петка в Пловдив...

Ходих с приятели, да търсим монитор втора ръка в Изот сервиз на бул.Мария Луиза, но понеже магазинера бил на сватба, не свършихме работа както очаквахме. Моите хора решиха след това да ходят пеша, а аз паля колата оставена пред Папараци и тръгвам в посока центъра. Наближавам кръстовището и гледам таймера на светофара от 30-40 метра: 4, 3, 2, 1 и спирам на жълто - първа кола на стоп линията. Гледам в същия момент в кръстовището има джип, който явно е идвал откъдето идвах и аз, прави ляв завой за Капитан Райчо. Явно е чакал насрещното движение откъм центъра да се изтече. И тъкмо тръгва и чувам едни яки спирачки иззад оградата и :shock: фраааааааассс едно Е30 се заби в предницата му с поне 40-50км/ч...
Честно, не бях виждал толкова бързо да се мачка метал на живо. Изгледах истински краш тест от 7-8 метра.... :shock: :dunno:

В задачата се пита:
Защо при все, че кръстовището е в ремонт, има табели, знаци, пътят е разделен, отбит и променен, в тунела има камера преди това, от левия завой (ако идваш от тунела към Св.Петка) и оградата няма никаква видимост към кръстовището, в Е30 имаше жена на пасажерската седалка, беше червено на светофара....

Защо му трябваше на Фитипалди да кара толкова бързо точно там? :dunno: :dummy:
:smoke:


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от dimithur » 06 Юни 2010, 14:22

Чета си новините днеска и попадам на следната снимка http://static.blitz.bg/thumbnails/500/2 ... vyy.wm.jpg (нарочно слагам само линк, щото е "леко" "гадна", така че хората със слаби сърца да се чувстват предупредени). Може би трябва наистина да започнат да пускат по често такива снимки :dunno: Ето линк и към самата новина http://www.blitz.bg/news/article/80486
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.05.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 530d

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от boris_m » 11 Юни 2010, 10:57

Темата е изключително важна и се надявам повече хора да прочетат нещата изписани тук. И още нещо - при някои от нас не е само момичето до нас, но и детето или децата отзад.....

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook