Страх и адреналин във Велико Търново!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 388
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: София

Страх и адреналин във Велико Търново!

Мнение от koyota » 03 Авг 2008, 23:26

Събота вечер е. Цял ден се разминавам с БМВ-та във Велико Търново, кое от кое по наточени и всеки върти "задник" като види колата, явно е своебразен поздрав тук :mhihi: . Говоря си с колeгата Flipper край кръговото на Пишмана и чакаме Yokohama. Мисля си, че не мога да дойда до Търново и да не се повозя в компакта му. След малко чувам в далечината свирене на гуми и рев на мощен шестак(в този квартал явно не е нещо необичайно:mhihi:)
Росен се появява и прави едно показно кръгче с вратите напред на кръговото. Бързо се махаме от мястото, за да не ни помрачат кефа. Карам зад него и Flipper и ме е яд, че не мога да карам така :(
Оставям колата на една бензиностанция и след кратки уговорки се качвам в колата на Росен. Още в първите метри се питам, дали не сгреших :mhihi: . "Задника" се суче зверски, а аз съм се хванал за каквото мога и крещя "Ебасси м..та" Росех си кара и не трепва, нищо че се движим настрани с 80 км. между коли и баби с кучета. Не мога да повярвам, че човек може да кара така с абсолютно спокойствие. В един момент и аз се успокоявам, започвам да се хиля истерично и да псувам. Ебаси м..та никога не съм се чувствал така. "The fun is not in the straight line"-много добре го е казал "поета". Започвам да си мисля как още не са се появили ченгетата от някъде. Влизаме в подземния паркинг на мола(мисля си, че ще се крием там), но не. Правим няколко "кръгчета" между колоните и излизаме, само за да продължим да "вбесяваме" хората от квартала. Вече сериозно се притеснявам, че след поредния завой с вратите напред ще ни сюрпризира някоя патрулка. Междувременно минаваме с вратите напред през някаква бензиностанция( ей тук сериозно се "насрах" вече) Някой се обажда да ни предупреди, че полицаите са настръхнали. Прибираме звяра в гаража, а краката ми треперят. Не мога да повярвам, че ми се случва нещо такова. Качваме на друг карасавец от същата марка и вече си мисля, че всичко е приключило, но не. Чудя се как е възможно 118 коня на 18-ки и без шпер да въртят колата така.
"Всичко трябва да се движи на страни"-казва Росен и продължава да издевателства над колата. Виждаме патрулки в далечината и слагаме край за тази вечер. Качвам се моята кола и осъзнавам, колко "не върви". Озъртам се като мишок и чакам някой да ми напише акт само защото карам БМВ и за беда съм отседнал в Пишмана :mhihi: Успявам все пак да прибера колата без неприятни срещи и си мисля, че едва ли някога ще карам така. Страх, адреналин, пак страх и една широка усмивка на лицето ми. Пак ще се върна в Търново. Евала пичове, напълнихте ми душата :bowdown: :bowdown: :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: Bmw e46 330xi Touring
Мечтае да кара: S50B30 мурбо...

Мнение от FlippeR » 04 Авг 2008, 7:06

То сичко хубу.......ама що неостана вечерта в бара....да се донахакаме и да говорим за бмв-та ;) следващия път :drinking: до сутринта ;) :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 372
Регистриран на: 29.05.2006
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E60 530d xDrive
Мечтае да кара: Скоро в F12...

Мнение от snooperchi » 04 Авг 2008, 7:40

Ти при най-хубавите хора си се качил обаче :mhihi: :mhihi: евала ,че ти е харесало :) Флипер не го познавам ( все още ) но Роската го познавам момчето не просто кара... аммм ! асвалта тря се кефи,че кара отгоре му :p

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Мнение от VT5602AK » 04 Авг 2008, 8:41

Снощи парзаляхме с един приятел с една иеска на пишмана и ни хванаха по безгащи направо гледам като луд засада изкараха ни от колата..... :shock: много се бяха надъхали :mhihi: търсеха компакта ама ние се праихме на луди и като си заминаха се варнахме още веднаж от доло до горе :mhihi: да ги е*а в маиката :cop: яжте това :1:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 30.08.2007
Пол: Мъж

Мнение от slav4o1 » 04 Авг 2008, 23:21

аве то верно кеф кеф ама па едно от тия бабички ако попадне пред колата после цял живот ..:confused: иначе е яко да


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 04 Авг 2008, 23:41

Ша се местя аз да живея във Велико Търново,ма да видим кога ще е :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 28.07.2008

Мнение от cappy123 » 05 Авг 2008, 0:12

Адреналинът ти се е вдигнал на макс,радвай се!!! :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 28.05.2007
Местоположение: София

Мнение от biberon4o » 05 Авг 2008, 0:18

Феновете от Търново напрао съм ги признал,много наточени БМВ-та и дрифта яко им се отдава.Евала на пичовете,евала на Търново,кефят страшно много ;)
Ето едно клипче за тези дето не са го гледали,балсам за душата ;)
http://vbox7.com/play:ffc017af :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Има истина една,
BMW се казва тя,
шофирам ли я спира винаги дъха ми,
подавам ли и газ от радост пили гуми,
тази марка е Велика сила, сбъдва тя мечтите,
на всеки верен фен със синьо-бял пламък във очите! ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 15.06.2008
Местоположение: София

Мнение от stef-- » 05 Авг 2008, 2:37

Завиждам ти, колега! :mhihi: Важното е да си на макс :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1410
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: на жълтите павета
Кара: на бира и кебапчета
Мечтае да кара: М6-ца кабрио

Мнение от alexsch » 05 Авг 2008, 6:51

в Търново гумаджиите явно няма да умрат от глад! :P

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 7.08.2004
Местоположение: София-Русе
Пол: Мъж

Мнение от civic » 05 Авг 2008, 9:25

Хубав край, хубави хора :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Мнение от Nukem » 05 Авг 2008, 9:42

Aз имам братовчеди там и всяко лято в Търново ,много ме кефи този град винаги когато минавам от там ми идва да остана и никога да не си тръгна!
Май ще преселваме ис-а в Търново след като завършим втората спезиалност!:) :mhihi:
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

Шами
Аватар
Мнения: 1121
Регистриран на: 19.09.2007
Местоположение: София Княжево СИТИ :)
Пол: Мъж
Кара: с 240 бавно из града
Мечтае да кара: Е36 с V10....
Детайли за колата: Много бързо V10

Мнение от _BmW_™ » 05 Авг 2008, 14:01

Важното е да има Смях и пари за Тунджа !!! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: другото са подробности :yes: :yes:
///M
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 15.06.2008
Местоположение: Dinslaken,Germany,BT.BG
Пол: Мъж
Кара: Каквото набара
Мечтае да кара: БМВтурбо
Детайли за колата: Да, неми вярваш но е така BMW–то е наи бързата кола !!!

Мнение от *BMWocb » 05 Авг 2008, 16:11

:driving: пишманааа :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Мнение от VT5602AK » 05 Авг 2008, 16:13

*BMWocb написа::driving: пишманааа :mhihi:
недеи ходи 4е са подивели обади се дове4ера да те водя на едно място ама ела с POWERA

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook