Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от icog » 08 Окт 2009, 14:06

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=412322

Наскоро в подфорум Е60 едно меркантилно същество ми обесняваше, че всеки можел да си кара както си иска, че тия коли не сме ги били купували за да караме като баби. Че имал голяма и умна глава и можел да носи отговорност за постъпките си. Като каране с 280 по околовръстното.

Заради такива петна със самочувствие на дядо Господ и някой лев в джоба, БМВ в България се превърна в марка на убийците.

Поредния самоуверен пиян гъзар остави дете сираче. Най-вероятно ще е ИНВАЛИД от 2 годишно, няма да види Живот и няма да знае защо изобщо е родено. Няма да познава майка си, нея снощи я убиха.

Кой ще е следващия, за който ще четем в пресата и ще гледаме в новините? И след месец отново ще срещнем на пътя?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 4.01.2009
Пол: Мъж
Кара: си бмв
Мечтае да кара: на празен резервоар

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от speedfreak__ » 08 Окт 2009, 14:19

много гадна случка :confused:

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 15.05.2007

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от pepone » 08 Окт 2009, 14:20

няма никакво значение марката на колата......

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 19.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90 фейслифт + Ауди А4, 2 TFSI 4x4
Мечтае да кара: същото
Детайли за колата: Е90, фейслифт, двойка дизел, автомат, черната перла и други шукарийки:).

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от eMotion » 08 Окт 2009, 14:27

icog написа:http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=412322

Наскоро в подфорум Е60 едно меркантилно същество ми обесняваше, че всеки можел да си кара както си иска, че тия коли не сме ги били купували за да караме като баби. Че имал голяма и умна глава и можел да носи отговорност за постъпките си. Като каране с 280 по околовръстното.

Заради такива петна със самочувствие на дядо Господ и някой лев в джоба, БМВ в България се превърна в марка на убийците.

Поредния самоуверен пиян гъзар остави дете сираче. Най-вероятно ще е ИНВАЛИД от 2 годишно, няма да види Живот и няма да знае защо изобщо е родено. Няма да познава майка си, нея снощи я убиха.

Кой ще е следващия, за който ще четем в пресата и ще гледаме в новините? И след месец отново ще срещнем на пътя?

+1
http://emotion3.snimka.bg/automobiles/podpis.419455
Мерцедес карат женкари, БМВ - мъжкари!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 223
Регистриран на: 5.09.2008
Местоположение: London/Uk
Пол: Мъж
Кара: Без таван !
Мечтае да кара: E9

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от best_buy » 08 Окт 2009, 14:59

Прекалено си пресилил заглавието колега ! Знаеш ли какво е значението на думата АКОЛОХОЛИК и УБИЕЦ ?! За мен АЛКОХОЛИК означава човек който не може да живее без алкохол а УБИЕЦ значи човек който убива нарочно с умисъл . Не оправдавам шофьора на БМВ-то защото си е за затвор , но ти познаваш ли го за да пишеш така за него ?! Знаеш ли какво точно е снатало ?

И ,изобщо не виждам какво търси тая тема при "СТРАХОТНИТЕ ИСТОРИИ" !
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от saleen » 08 Окт 2009, 14:59

pepone написа:няма никакво значение марката на колата......

Напротив има! Такива трагедии ги правят боклуци и бързи возила и идеята, че и да се ударят, тяхната кола е здрава и ще ги спаси. Ако караше Деу Тико или Рено Клио щеше ли да се изшие така в другата кола?! Едва ли :!:
Никой не мое ма връне на селу!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 223
Регистриран на: 5.09.2008
Местоположение: London/Uk
Пол: Мъж
Кара: Без таван !
Мечтае да кара: E9

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от best_buy » 08 Окт 2009, 15:02

saleen написа:
pepone написа:няма никакво значение марката на колата......

Напротив има! Такива трагедии ги правят боклуци и бързи возила и идеята, че и да се ударят, тяхната кола е здрава и ще ги спаси. Ако караше Деу Тико или Рено Клио щеше ли да се изшие така в другата кола?! Едва ли :!:


Какво ще ми кажеш че няма рейсърчета дето карат гоуфувете , клиотата и тн. като луди и не загиват невинни хора заради тях ли ?!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от saleen » 08 Окт 2009, 15:02

best_buy написа: но ти познаваш ли го за да пишеш така за него ?!

По делата им ще ги познаеш колега....
Никой не мое ма връне на селу!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от saleen » 08 Окт 2009, 15:13

best_buy написа:
saleen написа:
pepone написа:няма никакво значение марката на колата......

Напротив има! Такива трагедии ги правят боклуци и бързи возила и идеята, че и да се ударят, тяхната кола е здрава и ще ги спаси. Ако караше Деу Тико или Рено Клио щеше ли да се изшие така в другата кола?! Едва ли :!:


Какво ще ми кажеш че няма рейсърчета дето карат гоуфувете , клиотата и тн. като луди и не загиват невинни хора заради тях ли ?!

Ако си шофьор на Пасат има голямо значение дали при ПТП те удря Клио, Голф или BMW -5-та серия
Никой не мое ма връне на селу!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от turieca » 08 Окт 2009, 15:26

снощи сс жената минахме от там минути след удара гледката беше ужасяваща
тоя самонадеян джибрик ги е измлатил като билярдна топка не можах да позная ударената кола сутринта разбрах че е пасат имаше стъкла и неща от колите разпилени поне 50 метра по асфалта
тея коли не трябва да ги вдигат поне по една седмица след произшествията като минаваме да ни се свиват стомасите като на мен снощи и да се замисляме
Бог да прости момичето и да даде сили на бащата и детето да се преборят за живота си и да могат да продължат напред
а за пияния убиец нищо не мога да кажа жалко че се погубват животи по този нелеп начин

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 223
Регистриран на: 5.09.2008
Местоположение: London/Uk
Пол: Мъж
Кара: Без таван !
Мечтае да кара: E9

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от best_buy » 08 Окт 2009, 15:27

saleen написа:
best_buy написа:
saleen написа:
pepone написа:няма никакво значение марката на колата......

Напротив има! Такива трагедии ги правят боклуци и бързи возила и идеята, че и да се ударят, тяхната кола е здрава и ще ги спаси. Ако караше Деу Тико или Рено Клио щеше ли да се изшие така в другата кола?! Едва ли :!:


Какво ще ми кажеш че няма рейсърчета дето карат гоуфувете , клиотата и тн. като луди и не загиват невинни хора заради тях ли ?!

Ако си шофьор на Пасат има голямо значение дали при ПТП те удря Клио, Голф или BMW -5-та серия


Тук не става въпрос коя кола е по-здрава а кой ги прави всички тея трагедии на пътя ! Мисля че не само водачите на БМВ ги правят тия работи . И аз имам що годе мощна и бърза кола и определено не карам като баба , е не карам пил с 300км/ч де , но това не ме прави УБИЕЦ нали ?
Изображение

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от ///M_Martin » 08 Окт 2009, 15:46

Много гадна случка без значение колата и от каква марка е-равносметката е един пропилян човешки живот и още няколко напълно разбити :(
МИСЛЕТЕ КАТО СЕ КАЧВАТЕ В КОЛИТЕ СИ :!:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от saleen » 08 Окт 2009, 16:07

Има един лаф-качиш ли се зад волана с единият крак си в затвора, с другият-в гробa. Taка или иначе не знаеш дали ще стигнеш накъдето си тръгнал, по- добре е да караш трезвен-ако човек не цени живота и здравето си не трябва да отнема чуждите.
п.п. Като прочета, че Трабант е отнесъл Хамър от пътя ще повярвам, че марката няма значение.
Последна промяна saleen на 08 Окт 2009, 16:12, променена общо 1 път
Никой не мое ма връне на селу!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1681
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E61 530d ; E46 330ci convertible
Мечтае да кара: Всичко що е BMW
Детайли за колата: E61 3.0d ++
E46 3.0i ++

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от Biogame » 08 Окт 2009, 16:10

martin_g60 написа:Много гадна случка без значение колата и от каква марка е-равносметката е един пропилян човешки живот и още няколко напълно разбити :(
МИСЛЕТЕ КАТО СЕ КАЧВАТЕ В КОЛИТЕ СИ :!:

И аз съм на същото мнение,за мен колата няма значение,важното е задкормилното устройство :confused:
:driving: :dunno: :driving:

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 17.04.2009

Re: Поредният Алкохолик - Убиец!!!

Мнение от Zumer » 08 Окт 2009, 16:22

Лелеле тоя боклук ако се оправи най много 3-4 години да прекара в затвора или като оня пе****с СТАВИЙСКИ ще се отърве с условна присъда.Сега мъжа на женицата тряя да отиде и да го удуши в болницата.СМЪРТ ЗА ТАКИВА ЛЕКЕТА!

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook