БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 1.03.2010
Пол: Мъж

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от paneca » 08 Мар 2010, 19:21

bmw325tds написа:Колега, каква е тази история?
То и аз имам случки, но стандартни: деруга с ключ, паркинг щета, огледалото изчезна, халогените и те да не останат по-назад хванаха крака, отново паркин щета, дрифт на полигона и хоп брутален удър в гума (поставена на вместо колче), наскоро нещо изтропа и кога гледам камъче е пукнало предното стъкло...
Но при теб...
С какви гуми караш? Това с деретата е много лошо. Сприрачките как са? Амортесьорите държат ли или дирекно те изхвърля от завоя.
Пишеш че все парите не стигат. Ако това е проблема просто спести някой лев и си ремонтирай животоспасяващите възли по колата.
Мери и диагоналите, да не ти е крива и затова да ходи към деретата. Има и нещо на колата.
То верно че връзката с Перката е на психическа основа, но ти толкова труд си положил, едва ли тази връзка липсва.

Колега,технически колата е номер 1.Всичко по окачването е сменено с ново и качествено.Особедно амортисьорите.Всички агрегати работят безупречно - просто тенекийте имат някаква лоша поличба незнам защо.
Слушайте какво става днес.Изкарвам колата за пръв път от поне месец два и ша ходя да поръчвам боя за калника и предния капак и решетката и после да поръчвам броня.Всичко Ок спирам пред магазина влизам вътре ръчам 300гр боя гласят ми я там и я взимам.
Излизам от магазина и гледам нещо в задницата на колата ми не е как трябва(тя е српяна назад към магазина)проближавам се и хоп - добавката на задната броня се откачила(незнам как и защо)и се опряла в ауспуха и половината край се разтопил.
ЕМИ ПА ПИСНАМИ!!!Някой да идва и да ме отърва!Бронята ми ще дойде в четвъртък,надявам се до понеделник вторник да е боядисано всичко и колата за пореден път ще е със перфектен външен вид и технически също изрядна.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от Toneloker » 08 Мар 2010, 19:52

Пък си мислех, че аз нямам късмет с колата, ама явно ти ме биеш. :shock: А защо не събереш пари и не и направиш каско? След толкова много проишествия едно каско щи излезе доста по-евтино... Иначе е36 за 5000 бона никога! ПО-добре да събираш поверче време пари, но всичко да си е ок.. За тея пари трябваше едно е30 да вземеш верно е36 е по-хубава
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1654
Регистриран на: 7.06.2003
Местоположение: PB/HD
Пол: Мъж
Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
Мечтае да кара: '96 BMW M3

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от BiTurbo » 09 Мар 2010, 14:20

Toneloker написа:За тея пари трябваше едно е30 да вземеш верно е36 е по-хубава


е са се готви за линчуване :mhihi:
шегувка разбира се :winky:

по темата>
Колега, направо като ти прочетох разказа и не можах да повярвам, то твоето не филм ми цял сериал станало.......

айде пожелавам ти много късмет за напред и това да ти е последния ремонт :wave:
Изображение


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от dimithur » 09 Мар 2010, 15:03

Развалям черни магии, направени на коли. Телефон 0891ХХХХХХ - 15 импулса на минута :mhihi:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 8.03.2007

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от jori » 09 Мар 2010, 16:41

Вие хубаво му предлагате да я продава,ама той я е взел за 5000лв.,налял е в нея поне още 2000лв.,за колко може да се продаде зелен седан 318 в момента???
С вратите напред!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от Boyadjiev » 09 Мар 2010, 16:55

jori написа:Вие хубаво му предлагате да я продава,ама той я е взел за 5000лв.,налял е в нея поне още 2000лв.,за колко може да се продаде зелен седан 318 в момента???

И ти си прав, ама като се метне заради тоя кофти късмет някъде.... Живота на човек е много по-ценен от пропилените пари и от една кола :bchug:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 1.06.2005

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от БЕЕМВЕТО » 09 Мар 2010, 18:04

Брато-направо ми се згади когато прочетох за каръка ти.......
Ама да те питам само ,не че нещо ама ти черпи ли когато я купи тази колица ,щото явно някой те е погледнал на криво когато си се похвалил и не си почерпил поне един бонбон.
И моя съвет е като на повечето колеги , :bang: ПРОДАВАЙ.

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 1.03.2010
Пол: Мъж

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от paneca » 09 Мар 2010, 21:53

Ами тогава като я купих,почерпих и в къщи и близките си приятели,на следващата или по следващата вечер не помня точно.
Но по онова време аз бях с най-хубавата кола от моето обкражение ;)
За справка в нашата компания се караше - вектра А ,астра комби,пунто,голф 2 и лада 7-ца(изпъната от всякъде) но всички се радваха за мен защото от както се познавахме с тях все им надувах главите за БМВ и все опявах че един ден ще си купя.Ама кой знае зли езици на всякъде

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 2.02.2009
Местоположение: София/Младост
Пол: Мъж
Кара: Е39 М57D25
Мечтае да кара: E60///M5

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от kufi01 » 10 Мар 2010, 3:27

а аз си мислех че аз съм карък маи вярно по добре да я продадеш.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от EBEEMVACIA » 10 Мар 2010, 9:47

ВСЯКО УДОВОЛСТВИЕ СЕ ЗАПЛАЩА (и на ВСЯКА ЦЕНА :idea: :arrow: )
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от krystal » 10 Мар 2010, 12:08

Егати късмета..Тея цигани са те урочасали нещо..
Не знам, както повечето са казали, ако можеш махай я, нещо бартер и напраи, пък ако не можеш., някои си освещават колите.., винаги ми е било смешно, но в твоя случай никак..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 5.05.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Е36 328i ///M

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от VaSeToo0 » 11 Мар 2010, 6:17

Колега незнам какво да кажа,но според мен,ако продължат проблемите просто се замисли върху нещата.Незнам с какви нерви си,че толкова пъти да я правиш тая кола,но повярвай,че ако ми се е случило на мен,тази кола вече нямаше да е в мен.А случвало ли ти се е с друга кола?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 23.06.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: някво 325

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от Vai-Holding » 11 Мар 2010, 18:21

Не ти избираш колата .... А колата избира теб съм чувал и така като те слушам май май твоята нещо не те е избрала ... Нищо лошо нямам предвид но по-скоро се отърви от нея явно не си пасвате добре :yes:
Изображение
Горчивината от лошото качество остава много по дълго от удоволствието от ниската цена.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от akula » 13 Мар 2010, 16:43

тва зву4и стра6но, деиствително невороятен карък,
не съм суеверен много, ама от тая кола лъха на смърт :paranoid:
няма на4ин, продавай я, прави са колегите- на загуба (откровена)- майната му , ама 3 пъти в дерето??? колкото и да си левак, е прекалено,а ти явно не си доколкото рабирам от поста. дали манговците са повлеки крак, или просто не е твоята :dunno: ама по добре я разкарай докато е време
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 13.03.2010
Пол: Жена

Re: БЕЗКРАЙНО ЛОш КЪСМЕТ!

Мнение от elfiana » 13 Мар 2010, 19:44

Време е да разбереш, че тази колица не е за теб :conf: :mhihi:
Много се карате нещо.... Никак не е на добре. И теб те тресе някакъв невероятен карък.
Наистина най-логичното и добро решение е да се отървеш от нея,защото така както ми звучи твоите леки произшествийца нямат спирка...

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook