Реших да попиша... Цвай

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Реших да попиша... Цвай

Мнение от driver69 » 14 Авг 2010, 20:14

Не, нищо интересно не се е случило. Чак ми се спи, а е почивен ден, началото на вечерта. Ще я прекарам в компанията на снимки на голи мадами и бмв форум. Ясно кое ще преобладава. Осем часа. Отивам до автомата да си взема кафе. На връщане видях един авер, “мара ба” и продължаване към възвишената цел. Вкъщи съм. Кафето на екс и започвам да гледам темите от деня. Чеки да си видя фейсбука. Нищо интересно, никакви покани. Вечерта общава да е скучна, а аз мисля, че ще удържи на думата си. Нокията започна нервно да мига. Заради слушалките и надутия “Респект” не я чух. Един френд ми звъни.
-Кво става браааат!!! – т’ва е той, с “леко” приповдигнато настроение.
-Мисля да се отдам на компанията на моя приятел компютъра. При тее? – т’ва ясно кой е.
-Бе глупости, идвай, след пет минути съм пред вас!
Конец. Или край на разговора.
След точно три минути бях на входа, където завързах разговор с едно к**ва. Прилича на крокодил с грим. Или на грим с крокодил, не знам кое е по-тежко. Ззззз, чат-чат-чат. Свирене на гуми. Ето го и моя човек, с наточената тройка. Е36. След кратки добродушни псувни, дойде ред на моя въпрос, а именно:
-И кво ши прайм, ако не е тайна?
-Ши ебем!
-Добре, ама да знаеш, че съм уморен, до обяд ми се такова майката от работа.
-Ти и работа. Бухахаха!
Ей, човек като му излезе едно име, вече не се променя. Едно бясно куче си остава бясно, също както една черна нинджа винаги е черна. Ама аз съм друг човек, позитивен разбираш ли. Влизаме в клуба. Тъмно, задимено, миришещо на цигари до немай къде, абе позитивно място. И атмосфера. Ма такава бутаница е тая атмосфера. Отиваме на бара, моя човек си поръча уйски, по което разбрах, че аз ще връщам колата. Взех си една фанта и се замислих за нещата от живота. След около половин фанта време, до мен се настани едно русо момиче, ама не кифла, нормално. Заговорих я. По думите й усетих, че не и е приятно в диското. Излязохме. Опряхме се на БМВ-то, като в този момент си теглих една майна, че не взех ключовете. С няколко скока ги взех и след две минути седяхме вътре, като слушахме няква песен за любовта. Гледах я. Красива, природно. Хубави извивки, все още не толкова женски, по-скоро красиво-момичешки. Но щеше да стане красива жена. Оказа се, че нейната история е като моята. Ама с по-малко от всичо. По-малко йебан, по-малко куршуми, по-малко болка. Но пак си беше гадна. С поддържане на разговора и направляване в правилната посока, стигнахме до момента, в който изучавах пломбите й. С език. Тя се дръпна, каза че прибързвам.
- Живота е бърз. – казах й го с усмивка.
Стана на моето, в крайна сметка. След малко излезе един убийствено пиян мой приятел. Поспорихме кой ще кара. Все пак след последното ми изпълнение с една Корса и една М-ка книжката ми седеше при един дебелогъз чичка. Както и да е, запалих и тръгнахме. Да, ама таз 328-ца, не иска да върви напред бре. Градското каране е с вратите напред. Беше около три и половина и движението беше отрицателно. Реших да си направя удоволствието. Да пием по едно кафе. На църна маца. Погледнах стрелката на горивото, сочеше към 70. Между 60 и 80. Бе, щеше да стигне до София-град. Пуснах музичка, Ивана-Шампанско и сълзи. Спрях на ОМВ и купих различни глупости. Ядки, шоколад и някакви сладоледи. Оставих бакшиш на продавачката.
-Ти си първият, който ми оставя бакшиш. – момичето го каза с мила усмивка.
-С тази усмивка, Иве(тия баджове с имената чудеса правят), заслужаваш много повече, но си на работа.
-Ама аз не съм постоянно на работа. Вземи ми номера.
Надраска нещо на листче и ми го подаде. Взех го и излязох с походка тип “Дон Корлеоне среща Бойко Борисов”. Врътнах ключа на Бимата и тръгнах. Сивото купе(май беше сребристо) пореше въздушната струя както митьо пищова, манекенки. Излязох на пътя за София, преди Горски Извор настъпих. 160-170-180-190. Пета. Заковах на двеста, пияните в колата казаха, че карам “мноу, мноу готски”, а трезвата и по-красива част ме помоли да намаля. И с право. Влязох със 140. До бензиностанцията някакъв опел се беше паркирал кат румънец на полето. Излязох от селото и продължавах с круйз спиид 140. Спрях, да сложа парцал на номера, че да си карам спокойно. Отново нетрезвата част от компанията ми каза, че няма смисъл, щото номерата са от жигула. Помислих си, никога няма да се опрайм с такива като нас, засмях се наум и пак заковах скоростта. Си ди-то започна да пее песен на тони стораро, където се пееше за две момичета, който събирали погледите и секс-поканите. Увеличих и поздравих момичето(николета) с тази песен. Попита ме коя от двете е тя. Казах й, че е много повече от двете заедно. Отговорът и хареса, нали аз отговорих все пак. Бях до винарната, Загрей, когато видях сините проблясъци зад колата. Полицаи, които, както винаги, цепеха мрака. Момичето се панира, а тъпакът на задната седалка почна да се хили като идиот(имам съмнения, че думата “като” е излишна). Върнах предавка и опрях десния педал в ламарината. Четвърта и след секунди километражът подминаваше 170. Астрата уверено изоставаше. След 220 изобщо не се виждаха. Влязох в Пловдив с вратите напред, а моста в началото го прелетях със скорост, малко над 230. Върви тая тройка, дееба. Погалих Николета, която отчаяно търсеше колан, незнаейки, че той е премахнат с цел олекотяване. На трепането. Почна някаква песен, която можех да оприлича на саундтрака на турският екшън перла, но краят и дойде след пет секунди. Пуснах радио вероника.
Магистралата. Заковах на 200 и си отворих един от пакетите с ядки. Кашу. Супер. С момичето си разделяхме всяко. Оня алкохолик заспа. Ама се излегнал на седалката, направо за снимка. Табела, ще видите бензиностанция Шел след километър и половина. Ми добре. Видяхме я, реших да спра. Спирачките до доло, съединител. Включи се АБС и АСЦ. Напуши ме смях, идеален начин да събудиш спящ на задната седалка човек, а? Пиках в Шел и си заминахме, само едни дъвки взех. Пристигнахме с шест в София. Минахме табелата и обърнах. На църна маца пихме по кафе и по едно кебапче хапнахме(без пияндурника). Тръгнахме да се прибираме. Карах със 180, някаква с-класа започна да ми мига къси-дълги отзад. Изрпеварвах два тира и по този случай го попитах с ръка кво аджеба иска. Оня се оказа много отворен и тръгна да ме натиска. Върнах газта и му гледах сеира как се набра на спирачките. В пловдив ме се опитаха да ме спрат. Не им се получи. Върнахме се успешно в Хюстън. Оставих колата и собственика й пред тях, а ние с нея отидохме у нас. Беше десет и малко сутринта. Всичко, както си му е реда. Пълна програма. Три пъти. Тя много добра бе, добре, че си имам стотина презерватива вкъщи, че иначе е забавно с четвър метър уй да отиваш към аптеката. Айде като е рано сутрин или късно вечер как да е, ама в тоя случай щяха да ме попилеят от базици. Както и да е, момичето, което както казах не беше кифла, НЕ се снима в тоалетната ми. Гледахме телевизия до два следобяд, пихме и кафе, тва сичкото чисто голи, след това излязохме да се разходим. Тук вече облечени. Излязох преди нея и се сетих за нещо.
-Кво става бе, алкохолик? ААААААА – т’ва за махмурлука го изкрещях.
-Нищо. – възможно най-отчаяният от живота тон.
-Мен, обаждам ти се, да ти кажа нещо.
-Кажи – я, още по-отчаяно можел.
-Ебах.
-Браво. И аз. – тук вече май се разрева. Кво му става на тоя човек.
-Кво бе, да не са оказа мъж, кво може да е толко лошо?
-Много, много по-лошо.
-Е кво, да не би ти нарочно да спа с мъж?!? – напуши ме смях.
-Не бе, тъпанар. – отчаяноо, ма ти казвам, направо се едно си е скъсал фиша с шестица.
-Е кажи де, не мога да се сетя?
-Ми връщам се... Влизам и гледам – на легото ми гола мадама. Аз малко бях пийнал(“да бе, малко” – моя мисъл) и изобщо не обелих дума. Мацката явно и тя беше пийнала, понеже нищо не ме попита. Та ебати якия секс се получи, а на сутринта ме събуди путето с писък.
-Кво, не е видяла, че си грозен ли?
-Не, след като я видях ми се обърнаха вътрешностите.
-Тя ли беше грозна. – не загрявам.
-Не. Сестрата.
“Поне няма нужда да се запознавате на сутринта” си помислих, а връзката прекъсна. Момичето ми беше излязло. Разсмях се и я целунах. Попита ме на кво се смея, а аз започнах да и разказмам:
-Нали помниш моя приятел?
-Да.
-Е той, като се върнал снощи...

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от sme666ko » 14 Авг 2010, 20:57

Интересна история, колега :yes: без коментар за края..
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 29.10.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: служебни кошници

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от hoolie » 14 Авг 2010, 21:00

Интересна история, особено края :ok:
Изображение

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от boksioraE39 » 15 Авг 2010, 18:52

Щом има жена,пиян и Е36 ясна раотата! :lol: :mhihi: :yes:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 534
Регистриран на: 9.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от Nikolay86 » 15 Авг 2010, 20:09

:shock: :shock:
Историята е яка..Края и е брутален!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 7.04.2008
Кара: към мантинелата

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от BalBosA » 15 Авг 2010, 22:36

Края вярно е мега брутален :shock: смятаи сега тия двамата кви базици ще отнесът и как ще се гледат от тук нататък :mhihi:
Обаче ме гложди един въпрос,защо всеки като качи някоя фуста в колата и се почва едно показване на умения за бързо каране на магистрала?И защо след като виждаш,че я е страх продължаваш?
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от Pitbull_Germany » 16 Авг 2010, 2:14

BalBosA написа:Края вярно е мега брутален :shock: смятаи сега тия двамата кви базици ще отнесът и как ще се гледат от тук нататък :mhihi:
Обаче ме гложди един въпрос,защо всеки като качи някоя фуста в колата и се почва едно показване на умения за бързо каране на магистрала?И защо след като виждаш,че я е страх продължаваш?


А ти защо мислиш, че е истина, а не просто литературна измислица? Момчето пише увлекателно, пиши му браво и айде стига с тия морални беседи :winky:
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1237
Регистриран на: 20.05.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Touring

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от nakoone » 16 Авг 2010, 16:19

Pitbull_Germany написа:
BalBosA написа:Края вярно е мега брутален :shock: смятаи сега тия двамата кви базици ще отнесът и как ще се гледат от тук нататък :mhihi:
Обаче ме гложди един въпрос,защо всеки като качи някоя фуста в колата и се почва едно показване на умения за бързо каране на магистрала?И защо след като виждаш,че я е страх продължаваш?


А ти защо мислиш, че е истина, а не просто литературна измислица? Момчето пише увлекателно, пиши му браво и айде стига с тия морални беседи :winky:

Добре разказана история(дори и да е измислица).
Края малко куца но .........
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от DanielzZz » 17 Авг 2010, 20:23

Хареса ми...не съм писал в темите ти,но според мен напредваш със доста сериозни темпове.Определено се изкачи бързо на доста добро литературно ниво.Остава ти само...да напишеш следващата история. :yes:
Продължавай в същия дух ! :clap:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от SKISA » 18 Авг 2010, 9:34

Аз пак ше кажа...: много добро! ако намалиш размера на историите според мен ще стане супер..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 21.06.2010
Пол: Мъж
Мечтае да кара: ///М

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от ///M fanatik » 18 Авг 2010, 15:16

Цялата история много ми хареса...обаче края просто ме закова :mhihi:
Are you /// M enough ?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 27.04.2008
Пол: Мъж
Мечтае да кара: ///M

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от Koz » 20 Авг 2010, 23:53

cпрях, да сложа парцал на номера, че да си карам спокойно. Отново нетрезвата част от компанията ми каза, че няма смисъл, щото номерата са от жигула.


тука от смях щях да падна от стола :mhihi:
Ако говорим за провинция, питай Хемингуей ...

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 1.05.2008
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW M5 G -Power Hurricane(730 Коня)

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от bbbmmmwww » 23 Авг 2010, 18:36

Края ма разсипа :lalala: :mhihi: ама най-рулиращо беше тва за коланите... дето са премахнати за да олекоти (rofl)
Максималната скорост с която можеш да излезеш от завой,е много близка до тази с която не можеш...

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от Runnaway » 24 Авг 2010, 10:38

Ряпа, най-големият си.

:yes:

Разказите ти от първо лице управляват тази част от форума.

:bchug:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: е36,e39
Мечтае да кара: м3

Re: Реших да попиша... Цвай

Мнение от Радо69 » 25 Авг 2010, 12:32

Без коментар! :mrgreen:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook