късо и сбито... както си карах мотора...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от akula » 20 Сеп 2010, 13:29

колега alx, това си е за свещ и курбан, как и д го гледаш, ако колелото беше минало 10 см по нагоре, т.е. да закачи рамата , а не нещо дет може да се отчупи и... леле мале.
добре де, а как арсеналски калашник в УС :shock: доколкто знам автоматичното е забранено, а калашника е за терористи само? :shock:
абе колеги вие луди ли сте? и понеже секи носи пищоФ, за тва тоя с джипа се е разминал. ако нямаше пищови, щеще да отнесе ебати мариза.
мерси от тия пищаци, аз лично предпочитам ръкопашния.
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от boksioraE39 » 20 Сеп 2010, 18:03

Т'ва е нищо преди няколко години по искърското дефиле от една газка падна едно "парче" дъб и са малко да ми влезе през предния джам.. :mhihi:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 19.12.2007
Местоположение: София

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от Fear » 21 Сеп 2010, 9:12

boksioraE39 написа:Т'ва е нищо преди няколко години по искърското дефиле от една газка падна едно "парче" дъб и са малко да ми влезе през предния джам.. :mhihi:

Не, че ти подлагам разказа на съмнение, ама как позна, че парчето е било именно дъб? :mhihi:

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от boksioraE39 » 21 Сеп 2010, 15:15

Fear написа:
boksioraE39 написа:Т'ва е нищо преди няколко години по искърското дефиле от една газка падна едно "парче" дъб и са малко да ми влезе през предния джам.. :mhihi:

Не, че ти подлагам разказа на съмнение, ама как позна, че парчето е било именно дъб? :mhihi:


Дядо ми беше горски. :mhihi:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от Делян » 21 Сеп 2010, 18:25

Ама "Обикновен дъб" или "Зимен дъб" беше ? :mhihi: Обикновеният дъб (Quercus robur или наричан още "летен дъб") расте в низините и равнините като лимитиращият фактор за неговото разпространение е дълбочината на почвата. Зимният дъб (наричан още горун) расте в по-високите части и определя горната граница на дъбовия пояс в България (средно около 1000 m надморска височина). Той достига до 20 метра, а обиколката му е 8,6 метра.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 296
Регистриран на: 29.08.2006
Пол: Мъж
Кара: F01 750LI Xdrive

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от jivko81 » 21 Сеп 2010, 18:54

boksioraE39 написа:
Fear написа:
boksioraE39 написа:Т'ва е нищо преди няколко години по искърското дефиле от една газка падна едно "парче" дъб и са малко да ми влезе през предния джам.. :mhihi:

Не, че ти подлагам разказа на съмнение, ама как позна, че парчето е било именно дъб? :mhihi:


Дядо ми беше горски. :mhihi:

Дядо ти може и да е бил горски, ама ти 100% си бил снайперист в казармата, за да установиш в движение какво е било дървото. :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Edit:
Сега като се зачетох в горния пост явно не си го огледал много добре докато е летяло към теб въпросното парче, щом не си уточнил какъв точно е бил дъба. 8)

Сори за спама, но не се сдържах да се включа.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 13.08.2007

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от GVT » 22 Сеп 2010, 14:43

akula написа:колега alx, това си е за свещ и курбан, как и д го гледаш, ако колелото беше минало 10 см по нагоре, т.е. да закачи рамата , а не нещо дет може да се отчупи и... леле мале.
добре де, а как арсеналски калашник в УС :shock: доколкто знам автоматичното е забранено, а калашника е за терористи само? :shock:
абе колеги вие луди ли сте? и понеже секи носи пищоФ, за тва тоя с джипа се е разминал. ако нямаше пищови, щеще да отнесе ебати мариза.
мерси от тия пищаци, аз лично предпочитам ръкопашния.

В Аризона,Тексас и Невада/поне за тия се сещам/ е разрешено автоматичното оръжие.Арсенал имат завод в Невада и няма какво да те учудва.АК има и само на еденична стрелба за останалия пазар.В САЩ има повече калаши отколкото в бг. няма какво да те учудва.Те не са луди,ние сме луди,че търпим такива манафи за политици,които ги е страх да има свободно оръжие в народа.Можете да направите една справка,колко са убийствата според населението,примерно във Вашингтон или Чикаго /ситито/ където е абсолютно забранено ОО и примерно във Феникс или Далас.
Изображение

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от vladye » 22 Сеп 2010, 15:14

заеби ти...
годишно жертви от огнестрелно оръжие: Германия - 381, Франция - 255, Канада - 165, Великобритания - 68, Япония - 39, САЩ - 11,127 :wave:
virtue and tranquillity

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от slatanic » 22 Сеп 2010, 15:33

vladye написа:заеби ти...
годишно жертви от огнестрелно оръжие: Германия - 381, Франция - 255, Канада - 165, Великобритания - 68, Япония - 39, САЩ - 11,127 :wave:

Ма баце то в САЩ колко хора са бе?! :mhihi:
И в тая характеристика влизат цигани,негри и всякаква друга паплач от гетата дето се трепят всеки ден,а съм сигурен,че и още много не стигат дори до статистиката :paranoid:

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от vladye » 22 Сеп 2010, 15:44

ами сметни го на глава от населението колко идва. САЩ са 305 милиона, Япония са 128, Германия са 82...пак нещо не идва, нали? насаждането на масова психоза и постоянно експлоатиране със страха е национална политика на американското правителство от край време, финансовите интереси при продажбата на оръжие и т.н.

http://www.youtube.com/watch?v=rOQvVrDWuIM

на мен не ми харесва мисълта сульо и пульо да притежават оръжие, пък и едва ли е необходимо...
virtue and tranquillity

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.05.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 530d

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от boris_m » 23 Сеп 2010, 11:31

Колега, късмет си извадил! Естествено много добра реакция си имал явно!
Мен този уикенд, по-точно в неделя, на два пъти ми изскачат кучета да ми гризат джантите, но накрая, след като едвам се разминах с едно теленце, реших да си почина хубаво и после с колата!
За курбана да кажа, защото и на мен ми се е налагало да правя - коли се обикновено мъжко животно, хубаво е да го опее попа предварително (може и само главата, въпреки, че е малко гадно) и е важно първите три години да се прави по един и същи начин!
Не претендирам, че точно така се правят нещата, естествено и ми е ясно, че православните църкви и попове в САЩ са 'кът' :) В крайна сметка дали пък не може и едно здраво барбекю :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 13.08.2007

Re: късо и сбито... както си карах мотора...

Мнение от GVT » 23 Сеп 2010, 16:21

vladye написа:ами сметни го на глава от населението колко идва. САЩ са 305 милиона, Япония са 128, Германия са 82...пак нещо не идва, нали? насаждането на масова психоза и постоянно експлоатиране със страха е национална политика на американското правителство от край време, финансовите интереси при продажбата на оръжие и т.н.

http://www.youtube.com/watch?v=rOQvVrDWuIM

на мен не ми харесва мисълта сульо и пульо да притежават оръжие, пък и едва ли е необходимо...

Каква е разликата на предумишленото убийство дали ще е с ОО или нож,брадва,мотика или кол?Да вземем да забраним всичко с което може да се убие човек,дори и автомобилите.друг е въпроса ,че такива убийства 90% се правят с незаконно оръжие,което разбира се в Българи го има повече от законното.Стотици години ни е втълпявано,че оръжие обикновения човек не трябва да има поради страха точно от тоя народ да не надигне глава.За мен американците са най калния народ на света, но някои работи им са устроени точно както трябва да са.Нито един сенатор или президент ще дръзне да предложи да се направи ромени по втората поправката защото това ще му коства главата.Такива лицемери като Майкъл Мур които ни показваш,които проповядват комунизъм и видиш ли колко съм загрижен за народа,а в същия момент получава милиони долари хонорар.аз ходя постоянно въоръжен поради естеството ми на работа,но имам и още два лични пистолета както и няколко пушки,и съм спокоен,че мога да посрещна подобаващо всеки неканен гост в моята къща за да защита семейството си.Колегата alx е прав,няма и да си помислиш да нападаш някой който има голяма вероятност да е въоръжен защото риска не си струва.Има една много хубава поговорка FREE MEN OWN GUNS,SLAVES DON'T.
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook