Re: За ключ!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6142
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Regensburg
Пол: Мъж
Кара: Е30Е36Е39E34<---E63E65

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от ares2 » 01 Мар 2011, 15:06

то големия хабер да съсипвате на хората темите...
момчето е споделило ентусиазъм .. тук за ери ми се говори... и го направихте на 5ст. разбира се че всеки истински фен ще се изкефи на отношението на колега и мечтите му...
като е 2011 та не е нужно да си с Е92 единствено... то комплекси се избиват и с ауди и мерцедес така че...
това че имате бмв та не ви прави фенове

като не сте съгласни никои не ви иска мнението
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 889
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: е36 32*<0>5

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от Prekysvach » 01 Мар 2011, 19:53

преглеждал съм такива 20-ки с подобни модове пичовете не останаха доволни колата ми е 323 тва е 325 със скопена електроника и тесен всмукател дават я 170 коня на 400 м бия 320 със спортни изпускателни колектори чип конус k&n и права генерация с резонатор на 400ния метър разликата е 3 4 коли и продължава да се увеличава

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от Делян » 01 Мар 2011, 21:12

Ааа тука посъгваш колега, хората с половината от тез модове праят по 190 коня, а тая накипрената дет си се теглил с нея е била поне едни 220, де си тръгнал с тва 2.5 :mhihi:
П.С. А според новите правила на форума, ако имаш стикер на същият, автоматично се вдигат още 15 hp+, тей че уточнявайте ги и тия неща за напред :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от Dirty M5 driveR » 02 Мар 2011, 0:55

Prekysvach написа:преглеждал съм такива 20-ки с подобни модове пичовете не останаха доволни колата ми е 323 тва е 325 със скопена електроника и тесен всмукател дават я 170 коня на 400 м бия 320 със спортни изпускателни колектори чип конус k&n и права генерация с резонатор на 400ния метър разликата е 3 4 коли и продължава да се увеличава


Всичко е до сетъп. Скоро очаквам да замеря колата 0-100 и на 1/4 миля (с i-phone и софтуер на g-tech), така че ще споделя резултати. Някой ако има готови такива, ще е интересно да ги драсне тук, за да направим съпоставка.

Към Dpy: пич, чак не желая да те коментирам ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: с два километража
Мечтае да кара: e36 М3 COUPE

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от choki_pk » 02 Мар 2011, 4:28

Dirty M5 driveR написа:
A.Stoyanov написа:пичове разбирам,че много и се радвате ама не са хубави местата на които настъпваш особено в града,или караш с 200 волана с една ръка за да може да снимате километража :no: ,отидете на дзс или където няма хора и си настъпвай колкото можеш


Дали мястото е хубаво за настъпване или не мисля че всеки сам преценява. Това че държа волана с една ръка си е моя лична преценка ( и то не за да мога да снимам, защото снима момчето до мен), просто така ми е удобно и съм сметнал, че е безопасно в дадения момент. За мен важното е в конкретната ситуация всичко да мине благополучно, както беше в случая. Не че да караш с 200 по двулентов двупосочен път е правилно, нито пък хванал волана с 2 пръста... но щом го мога, го правя, защото решаващото тук е човек да знае до къде му стигат възможностите, и да ограничава действията си спрямо тях. Иначе си си прав, но просто като сме луди глави какво да се правим... то си е болестно състояние :)


Неприятно ми е,че ти го казвам колега нищо лично,ама ако гръмне гума за беля ше пеем новата песен на "Мария и Цветелина Янева-К'во праим ся!?!?! Аз сигурно съм по-млад от тебе на 20 съм не мисля,че трябва да те уча ама лошото става когато най-не очакваш!
Изображение

Марката е една и това е BMW,другото вече е избор на модел.. И винаги съм казвал че е по-добре да ревеш в BMW с тъмни стъкла от колкото да се смееш в някоя хонда.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от Dirty M5 driveR » 02 Мар 2011, 10:12

choki_pk написа:
Dirty M5 driveR написа:
A.Stoyanov написа:пичове разбирам,че много и се радвате ама не са хубави местата на които настъпваш особено в града,или караш с 200 волана с една ръка за да може да снимате километража :no: ,отидете на дзс или където няма хора и си настъпвай колкото можеш


Дали мястото е хубаво за настъпване или не мисля че всеки сам преценява. Това че държа волана с една ръка си е моя лична преценка ( и то не за да мога да снимам, защото снима момчето до мен), просто така ми е удобно и съм сметнал, че е безопасно в дадения момент. За мен важното е в конкретната ситуация всичко да мине благополучно, както беше в случая. Не че да караш с 200 по двулентов двупосочен път е правилно, нито пък хванал волана с 2 пръста... но щом го мога, го правя, защото решаващото тук е човек да знае до къде му стигат възможностите, и да ограничава действията си спрямо тях. Иначе си си прав, но просто като сме луди глави какво да се правим... то си е болестно състояние :)


Неприятно ми е,че ти го казвам колега нищо лично,ама ако гръмне гума за беля ше пеем новата песен на "Мария и Цветелина Янева-К'во праим ся!?!?! Аз сигурно съм по-млад от тебе на 20 съм не мисля,че трябва да те уча ама лошото става когато най-не очакваш!



Нищо безопасно няма, колега. И по тротоара да си вървиш, не знаеш дали няма някой на 2-3 ракии да мине през теб. Споко, 91-ви набор съм :) За мен това няма значение обаче!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от raduslaf » 02 Мар 2011, 10:21

Dirty M5 driveR написа:Нищо безопасно няма, колега. И по тротоара да си вървиш, не знаеш дали няма някой на 2-3 ракии да мине през теб. Споко, 91-ви набор съм :) За мен това няма значение обаче!

За теб хубаво, че няма значение, ама за другите в движението си опасен.Едва ли на някого му пука кой набор си, важното е, че може да изтрепеш невинен народ с карането си с 200 км/ч, държейки волана с "два пръста".Или не си съгласен?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от Dirty M5 driveR » 02 Мар 2011, 11:45

raduslaf написа:
Dirty M5 driveR написа:Нищо безопасно няма, колега. И по тротоара да си вървиш, не знаеш дали няма някой на 2-3 ракии да мине през теб. Споко, 91-ви набор съм :) За мен това няма значение обаче!

За теб хубаво, че няма значение, ама за другите в движението си опасен.Едва ли на някого му пука кой набор си, важното е, че може да изтрепеш невинен народ с карането си с 200 км/ч, държейки волана с "два пръста".Или не си съгласен?



Ми аз това мисля го изясних доста по-назад в темата, така че за какво пак да повдигам въпроса. Всеки сам за себе си преценява колко е опасен. Като пусна тема "Опасно ли е моето шофиране" тогава ще обсъждаме подобни неща, сега ако е възможно нека се съсредоточим и да ограничим :OT:

ПП: Така като чета, оставам с идеята, че всички сте самата безопасност на пътя... Не знам за вас, но аз не си позволявам да правя заключения за някого на базата на няколко клипа, показващи възможностите на една кола, а не на водача й. За мен това е най-малкото глупаво. Нямам против да има сблъсък на различни гледни точки, даже напротив - един дебат (ако щете така го наречете) би бил крайно интересен, но си има теми за всички, нека съсредоточим активността си в подходящите за целта. Поздрави!

Храбрият Свинар
Аватар
Мнения: 1060
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: London
Детайли за колата: Porsche 911 GT3 CS, Porsche 928 GTS 5spd, Porsche 928 RSR, Porsche 944 Turbo Cup, BMW540iA Touring, BMW E46 M3 SMG, Golf 3 GTI 16v, BMW Z4M Coupe (sold), BMW E61 M5 Touring (stolen),

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от Alex 320i Cabrio » 02 Мар 2011, 17:06

Ся, колега, аз тия работи ни ги разбирам мноу, ма да ти обадя нещу :mhihi:

преди известно време брат ми си купи Е36 325и купе от първият собственик в Люксембург... та въпросната кола беше 1992, М50 матор, с пълна сервизна книжка от БМВ, на 204к истински километри и от къде механика беше гуедана кат' писану яйце...

сложихме Е36 М3 хедърси, М3 ауспух от хедърсите до края, че дажи и катализаторити мафнафми, и турифми резонатори, сложифми и М3 маховик, след туй и поръчахми чип у Немско, при един пич дето ги разбира тез работи, щото и преди туй сме гу ползвали на една 320иС и Олиле Малиле, на един Гоуф 2-ка дето биеше все що е БМВ до Е30 325и... Та с тоя "къстм" чип и всичките други шукарии колата добута 205 коня на вала на 2 различни динота в София...

Въпросната бивша кола на брат ми беше купена от едно момче от форума... Ако искаш да си свериш часовника и дали ти е 'убав бинокъла...

Та виж от къде тръгнаф за да ти кажа, че 320и със 190 магарета на вала нема... или поне не на твоето паркоместо
Последна промяна Alex 320i Cabrio на 02 Мар 2011, 17:15, променена общо 1 път
Power is Nothing Without Insanity

ентусиаст
Аватар
Мнения: 889
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: е36 32*<0>5

Re: Шест цилиндъра и нищо друго...

Мнение от Prekysvach » 02 Мар 2011, 17:08

пич аз съм 92 засилвал съм се няколко пъти с 250 ама след 120 си хващам с 2 ръце волана щото може да не мога да се обяснявам после доколко си знам възможностите не ти го пожелавам ама като се засилиш с над 220 и ти се разхвърчи предницата мигачи халогени брони може би ще разбереш че караш 15 годишна кола а не ракета

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: За ключ!

Мнение от Dirty M5 driveR » 02 Мар 2011, 17:40

Темата е за ключ! На колегите, които имаха интерес - сори пичове, ама така няма да продължаваме. Айде със здраве!

Храбрият Свинар
Аватар
Мнения: 1060
Регистриран на: 4.02.2002
Местоположение: London
Детайли за колата: Porsche 911 GT3 CS, Porsche 928 GTS 5spd, Porsche 928 RSR, Porsche 944 Turbo Cup, BMW540iA Touring, BMW E46 M3 SMG, Golf 3 GTI 16v, BMW Z4M Coupe (sold), BMW E61 M5 Touring (stolen),

Re: За ключ!

Мнение от Alex 320i Cabrio » 02 Мар 2011, 17:46

Dirty M5 driveR написа:Темата е за ключ! На колегите, които имаха интерес - сори пичове, ама така няма да продължаваме. Айде със здраве!


истинътъ боли, а? :help:
Power is Nothing Without Insanity

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: За ключ!

Мнение от Dirty M5 driveR » 02 Мар 2011, 18:16

Alex 320i Cabrio написа:
Dirty M5 driveR написа:Темата е за ключ! На колегите, които имаха интерес - сори пичове, ама така няма да продължаваме. Айде със здраве!


истинътъ боли, а? :help:


Хаха... от кво да ме боли бе, пич... 100 пъти съм написал подобни коментари на лично, не знам нарочно ли го правите :kuku: твърде много глупости се изписаха, и не виждам смисъл да се продължава така. То верно трябва да си покажете простотията някъде, ама баш във форума ли...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 12.04.2008
Пол: Мъж

Re: За ключ!

Мнение от icak » 02 Мар 2011, 18:53

Dirty M5 driveR написа:Темата е за ключ! На колегите, които имаха интерес - сори пичове, ама така няма да продължаваме. Айде със здраве!

Брат, разбирам как се чувстваш.. книжка, кола, първото БМВ, превъзбуден си и не искаш да чуеш никой. Изчетох цялата тема и дотук не видях някой да ти е написал нещо лошо или да ти е дал неправилен съвет, а ти приемаш всичко като заяждане или нещо такова. Тука има хора с опит и отдавна минали по твоя път, от които можеш да научиш нещо, вместо да обясняваш, че караш с 200 и държиш волана с една ръка, щото така си преценил възможностите си. Кви възможности.. дето се вика от оня ден караш кола, нищо не си видял и преживял, няма как да имаш изградени рефлекси и т.н. Те в началото всички много знаят и все си преценят възможностите, ма като им се наложи да се убедят в действителност, че не са прави, после с три ръце искат да държат волана! ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: За ключ!

Мнение от Nickelback » 02 Мар 2011, 20:57

Еййй големи съдници имало тук :mhihi: :no:
Аз, за себе си, си направих изводите...
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook