За малко да стане белята...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 3.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: X6 G-Power

За малко да стане белята...

Мнение от VanKanDal_E36 » 26 Дек 2010, 0:01

Здравейте,съфорумниици. Първо, честита Коледа! Пожелавам на всички здраве за цялото семейство,щастие,късмет и любов да дава смисъл на всичко,което правите! Според стила на сайта,пожелавам и безаварийно каране и много приятни моменти с любимата колица! :)

Та значи,моята история е следната:
Отидох да взема 2 приятелчета да се повозим с колата,че им бях обещал. (Карам Е36 :) ) И така,трябваше от една еднопосочна уличка да изляза на главния път,който е двупосочен. Както знаете, пътната настилка е влажна и студена - идеална предпоставка за катастрофи. И чакам си аз 2-3 минути да свършат колите и да си завия и виждам,че имам възможност да завия,според дистанцията м/у мен и идващият VW Touareg. Тръгвам аз и завивам и в същото среме,бивам заслепен от ксеноните на Волкса. Стъписах се и натиснах газта,мислейки си,че е прекалено близо до мен. Завъртях се и влязох в насрещното.Точно тогава Волксвагена наби спирачки и за малко да се ударим. Отбих,за да се поопомня. В този момент на прозореца се чука - някакъв господин. Свалям стъклото - "Аз съм от МВР...какво правиш? Видя ли какво стана?Ако още веднъж..." и приказките му бяха прекъснати от виковете на младата булка,която караше Волксвагена. Тя също се присъедини към господина,твърдящ,че е от ВР,въпреки че не представи никакви документи. Естествено тя започна да ме обижда и тъкмо когато мислех да и задам въпроса:"Ти к'во искаш?",господина я хвана за устата и и каза да изчака и че "той ще се оправи с мен". Повтори ми няколко пъти,че ако ме види още веднъж да правя така, ще ме спре от движение. (през това време,булката продължаваше да ме обижда). Господинът няколко пъти я прекъсна,дойде при мен повтори ми за последен път,че ако види още веднъж,ще ме спре от движение,погледна ме за 1 секунда,удари ми шамар и си тръгна. Жената от Волсвагена заплаши,че "ще ме провери". Аз нищо не й казах,тъй като обяснявах на господина,представящ се за служител на МВР,какво се случи от моята гледна точка. След шамара,мислех,че не би било добре да тръгна да се занимавам с него и нея. За това,както "господинът от МВР" си тръгнах,г-жата си обърна джипа и ме изпревари отдясно с мръсна газ. Как бихте реагирали вие?

Поздрави!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Re: За малко да стане белята...

Мнение от fedoracore » 26 Дек 2010, 9:23

е как ще ти удари шамар.
ти на колко годинки си
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 3.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: X6 G-Power

Re: За малко да стане белята...

Мнение от VanKanDal_E36 » 26 Дек 2010, 9:53

Ами на 19 съм и съм едър и висок (193 см) и не съм от тия,които чакат много много. По принцип съм кибритлия и много лесно се паля,но в случая мисля,че добре направих. Само се притеснявам оная да не ми направи нещо,въпреки че се съмнявам тука покрай тия празници на някои да му се занимава с такова нещо при положение,че няма нито жертви,нито някакви повреди и по двете коли.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: За малко да стане белята...

Мнение от driver69 » 26 Дек 2010, 13:24

Така, изряден си и с документи. Ако беше станало ПТП щеше да си виновен. Бих го попитал как ще ме спре от движение, първо. Второ, ако ми удари шамар ще му покажа истински полицаи. Не съм привърженик на боя.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 20.01.2008
Пол: Мъж
Кара: Е36/93-Е38/3.0IL-Е46/2.0D-03-X-5/3.
Мечтае да кара: камила

Re: За малко да стане белята...

Мнение от thejackal7 » 26 Дек 2010, 14:59

VanKanDal_E36 написа:Ами на 19 съм и съм едър и висок (193 см) и не съм от тия,които чакат много много. По принцип съм кибритлия и много лесно се паля,но в случая мисля,че добре направих. Само се притеснявам оная да не ми направи нещо,въпреки че се съмнявам тука покрай тия празници на някои да му се занимава с такова нещо при положение,че няма нито жертви,нито някакви повреди и по двете коли.

Привет колега,1-во оная няма кво да ти направи явно е от ония отворените булки,2-ро явно малкия ти житейски опит без да се обиждаш ти е попречил да действаш адекватно но нищо,всяко зло за добро-един шамар=спокойно изкарване на празниците,можеше и да ги понатъртиш малко но има вероятност да прекараш коледа в ареста.Споко ше си намерят майстора някъде.А ти си гледай празниците спокойно няма никой нищо да ти направи-отдавна са забравили за теб,избили са си комплекса с теб и сега са велики и щастливи.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: За малко да стане белята...

Мнение от ELZAGG » 26 Дек 2010, 15:17

Колега, сам ли беше? И защо те хвана шубето, та отнесе шамара, значи си се чувствал виновен!? И ако не си виновен, значи всеки може да те шамаросва на пътя... :kuku:
Това се нарича агресия на пътя, и ако беше се обадил на органите на реда, на тоя щеше да му стане малко тясно, защото за всяка тяхна грешка за която има протокол и доклад се докладва на прекия му началник и става кофти, ама много. Следващия път, мисли и не се панирай, особено ако не си виновен, кво като е от МВР, ми ти може да си от министерски съвет :mhihi:
От цървул, бална пантофка НЕ става!

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: САМО БМВ
Мечтае да кара: САМО БМВ
Детайли за колата: Е36 318 is coupe надпис 328 ;)

Re: За малко да стане белята...

Мнение от hapolini » 26 Дек 2010, 17:41

Поздрави на колегите и весели празници!
А бе брато ти като си 1.9и няколко си що не излезе от колата да и креснеш малко на тая п...а,и да я върнеш на земята.И аз карам 36-ца ма не им се давам-камо ли на органите на реда.За шамара брато...........Наистина си за шамари щом им даваш-я се дръж малко.Не се притеснявай никой нищо няма да ти пише и никой няма да те проверява.Следващият път бой в муцурата на тая и на оня и после газ с бимата...

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 3.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: X6 G-Power

Re: За малко да стане белята...

Мнение от VanKanDal_E36 » 26 Дек 2010, 17:52

Благодаря на всички колеги,които ме разбират. Радвам се,че съм Beamer-че,! :D
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: За малко да стане белята...

Мнение от driver69 » 26 Дек 2010, 20:50

thejackal7 написа:
VanKanDal_E36 написа:Ами на 19 съм и съм едър и висок (193 см) и не съм от тия,които чакат много много. По принцип съм кибритлия и много лесно се паля,но в случая мисля,че добре направих. Само се притеснявам оная да не ми направи нещо,въпреки че се съмнявам тука покрай тия празници на някои да му се занимава с такова нещо при положение,че няма нито жертви,нито някакви повреди и по двете коли.

Привет колега,1-во оная няма кво да ти направи явно е от ония отворените булки,2-ро явно малкия ти житейски опит без да се обиждаш ти е попречил да действаш адекватно но нищо,всяко зло за добро-един шамар=спокойно изкарване на празниците,можеше и да ги понатъртиш малко но има вероятност да прекараш коледа в ареста.Споко ше си намерят майстора някъде.А ти си гледай празниците спокойно няма никой нищо да ти направи-отдавна са забравили за теб,избили са си комплекса с теб и сега са велики и щастливи.

Колега, повярвай ми, нормален полицай не би си позволил да те удари. Такива последствия има, че ще плаче.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Re: За малко да стане белята...

Мнение от BadAngel » 26 Дек 2010, 21:30

бати селяните :)

мноо се дразня на тия, дето почват да слизат от колите по светофари, задръствания и други поводи и се пъчат на прозорците на другите :)

в крайна сметка колите си имат каско, кво толкова има да им се бере грижата..
No bling at the Ring

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8328
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: За малко да стане белята...

Мнение от vicho » 27 Дек 2010, 1:00

fedoracore написа:е как ще ти удари шамар.
ти на колко годинки си


и аз за сефте виждам някой от форума който не е нинджа :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.09.2010
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: 325 TDS + 330ci
Детайли за колата: черни :)

Re: За малко да стане белята...

Мнение от tosho_72 » 27 Дек 2010, 20:03

Всеки път може да реагираш по различен начин,важното е да не падаш на нивото им,може би ако беше слязал от колата и ти видят телосложението може да се стреснат от ръста ти:) но без да викаш и да се караш да раговаряш с тях,повярвай ми ще е по добре от агресивно поведение.

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 3.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: X6 G-Power

Re: За малко да стане белята...

Мнение от VanKanDal_E36 » 27 Дек 2010, 23:14

tosho_72 написа:Всеки път може да реагираш по различен начин,важното е да не падаш на нивото им,може би ако беше слязал от колата и ти видят телосложението може да се стреснат от ръста ти:) но без да викаш и да се караш да раговаряш с тях,повярвай ми ще е по добре от агресивно поведение.



Да,нали..всеки може да реагира първосигнално,ама все пак не тря се оставяме и да ни прават на будали,нали така :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Re: За малко да стане белята...

Мнение от ineedmoney » 28 Дек 2010, 0:01

абе брат ми.....живял съм 20 години в плевен то е ясно че там такива неща стават ...ама как ще ти удари шамар бе? 1-во районно ти е до гъза :conf:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 112
Регистриран на: 25.12.2010
Местоположение: на всякаде
Пол: Мъж
Кара: Е36 320 ванус
Мечтае да кара: Ф1
Детайли за колата: просто няма такава

Re: За малко да стане белята...

Мнение от joro_bmwm3 » 28 Дек 2010, 0:18

колега за това до мен имам 9мм :bang: а на органите на реда :kuku: с BMW
живота е гаден,но аз сам по гаден

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook