Имам нужда от съвет

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 10.03.2011

Имам нужда от съвет

Мнение от bongobongo » 10 Мар 2011, 21:58

Колеги,първо се извинявам ,че ползвам ново потребителско име ,което е забранено във форума но мисля,че ще ме разберете.Той и без това форума си ми е като второ семейство.От седмица не мога да спя и съм в голяма дилема.Случая е следния.
Работя в група „Престъпления по пътищата”,на 3 март седим с колегата в колата и наблюдаваме движението на натоварен участък,както си спомняте времето беше доста лошо.БМВ 7серия със софийски табли се опитва да изпревари колоната на забранено място,колегата слиза и го спира за проверка.След около минута се връща при мен и без да ми каже нищо ми подава шофьорска книжка и лична карта.Поглеждам и виждам ,че човека на снимката прилича много на мен.Викам си бах маамо тоя като мене бе,поглеждам ЕГН-то и в главата ми почва всичко да бучи и усещам ,че корема ми става на топка,първите 6 цифри същите като моите.Пак гледам,и книжката и картата и не мога да повярвам.Поглеждам към колегата тъпо а той ми вика,тоя в колата ти е брат близнак.Намирам сили и отивам към седмицата,в колата нормално семейство,мъж, жена и две деца.Свалям шапката и жената в колата направи такава физиономия като,че ли срещу нея седеше Барак Обама.Помолих водача да слезе от колата и да идем да поговорим.Сядаме в служебната кола ,вадя мойте документи и му викам да чете.Вече и той е на ясно ,че не може да има толкова съвпадения.Каза ми,че той знае,че е осиновен но не знаел,че има брат близнак.Тук вече не можех да дишам ,нещо страшно ме хвана за гушата и усетих как всичко се обръща с главата на долу,щипа се,удрям се и се надявам да е сън.Вече седмица не ме свърта место,не мога да спа,не мога да ям абе всичко се обърка.За сега освен колегата никой не знае за случая и е гроб.Не знам какво да правя,не търся биологичните си родители ,защото аз си имам и майка и баща,които са ме отгледали и такива ще ми останат завинаги.Но защо не са ми казали,че съм осиновен,защо са не разделили с брат ми ,защо,защо,защо, само това ми е в главата ,хиляди въпроси и нито един отговор.Има два начина,да сваля картите на масата,да говоря с нашите,но не знам как ще реагират или всичко да си остане по старо му ,да хвърля визитната картичка в кофата и .....не знам,объркан съм.Дайте някакъв съвет,па и имах нужда с некой да го споделя.
ппАко модовете смятат ,че не му е мястото тук или е нередно нека да истрият темата.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1002
Регистриран на: 12.07.2007
Местоположение: Rousse
Пол: Мъж
Кара: E46 320d 136
Мечтае да кара: e30 m3

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от shengi » 11 Мар 2011, 21:02

Коега наистина уникална случка.Според мен по правилно би било да сложите картите на масата.Без да обвиняваш майка си и баща си.Защото може и те да не са знаели, че имаш близнак.Може и да са знаели никой незнам преди години какво се е случило.А за това, че са крили от теб, че всъшност .... не виждам срамно или лошо.Просто са искали да те предпазят - предполагам както и да запазят чувството на майка и баща както и чувството, че те са ти такива.Според мен по важно е не биологичния родител - това всеки го може дори и 14-15 годишните.Въпроса е да си истински родител.Мисля си от написаното,че твоите са точно такива - истински родители.Ще те разберат сигурен съм в това.Нека и други колеги изкажат мнение за това.Аз изказах моето надявам се всичко да е happy end за всички
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от uCnaHeTcA » 11 Мар 2011, 21:10

:shock: Т'ва не може да е истина :shock:
И аз подкрепям Шенгито... Хвърляйте картите на масата, без да се карате и изяснете нещата... Нищо лошо няма в това... Не губи нещо, което си намерил, дори и да не си го търсил... Мое мнение... :yes:
П.П. Наистина още не мога да повярвам, че случката е реална :shock:
П.П.2 Успех :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 31.03.2009
Пол: Мъж
Кара: го по тъч линията на живота..

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от M3 E92 » 11 Мар 2011, 21:12

Каква съдба, уау :D Това си е като гръм от ясно небе, все едно виждаш второ копие на себе си :shock:
Иначе ако бях на твое място, щях да изясня случая докрай. Просто ей така от нищото да излезе, че имаш брат близнак :roll: Разплетете мистерията и наваксайте изпуснатите заедно години :)
Щом се е случило, има защо.
Вярвам, че ще се разберете за всичко, успех :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от krystal » 11 Мар 2011, 21:14

Лелее...изтръпнах.
За мен истински родители са тези, които са те отгледали! Не ги обвинявай, сигyрна съм, че те също са се разкъсвали от същите, че и повече въпроси. Мисля за най разyмно да се видите с брат ти и едва тогава да решите какво и на кого да кажете. Няма смисъл да ровичкаш миналото. Успех ти желая! :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 5.06.2010
Местоположение: София/Карлово
Пол: Мъж
Кара: Печка
Детайли за колата: Малка печка

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от weedminer » 11 Мар 2011, 21:16

Струва ми се като на филм :shock:

Наистина и аз съм шокиран, а дори не мога да си представя на теб какво ти е.

Според мен също трябва да говориш открито с всички, все пак това не е лошо нещо, че така сте се намерили. Ако аз бях на твое място щях след шока да подхождам смело и да открия всичко.
Надявам се малко сме ти помогнали и аз лично ще чета често темата, особено ако пишеш и ти.
УСПЕХ :)
Последна промяна weedminer на 11 Мар 2011, 21:18, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от Витанов » 11 Мар 2011, 21:17

..моето мнение е, че срещата ви не е случайна, защото някой ви е разделил като малки и сега се случва така че се срещате. Наистина странна случка, която може да преобърне живота ти наопаки, затова сваляйте картите, няма какво да губиш, а и ще се успокоиш и върнеш към нормалното ежедневие :)

..Успех :)
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от Механджията » 11 Мар 2011, 21:33

наистина като на филм! аз лично освен шока, което е нормално, много бих се зарадвал - още половин семейство към сегашното се появява ей така :)

седнете, говорете, радвайте се, че сте живи и здрави и двамата и сте станали хора, това е твърде хубаво, че да е случайност, така е било писано и не пропускай шанса да опознаеш брат си!

от 6 милиарда души на тая земя нали се сещаш, че това сигурно се е случило на 10-20 човека по този начин, който е невероятен!

успех и да разкажеш какво се е случило в последствие :yes:
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 763
Регистриран на: 13.02.2006
Местоположение: Сливен
Кара: ше E36 320 Coupe

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от Totogada » 11 Мар 2011, 22:10

Колега както те посъветваха колегите..говори с родителите си и изяснете нещата.
Аз имам брат близнак и да ти кажа ...при Близнаците няма нищо случайно :) :yes:
Изображение
R.I.P. Champion 1968 – 2007 Colin McRae

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от А.Марчев » 11 Мар 2011, 22:56

лелее ... :shock: по добре се съберете и се разберете защо,кога :confused:

малко неловко но все пак .... :confused: Успех ... ! :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от Nickelback » 11 Мар 2011, 23:01

Колега ти ме уби! Да се случи да спреш за неправилно изпреварване брат си, без да знаеш, че имаш такъв, при това близнак! Невероятна история! Колко много има да си говорите не е истина. Според мен напълно нормално е да си поговорите всички на едно място като хора :yes:

П.С. Колега, нали не пишеш сценарий за филм, още не мога да повярвам :shock:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 439
Регистриран на: 3.11.2010
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: Е38 TDS + е30 318i и некви други!!!
Мечтае да кара: BMW F06 — 6 Series Gran Coupe ///M Sport Package
Детайли за колата: е38-725 TDS, автомат,
Audi A4 1.8T

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от ELZAGG » 11 Мар 2011, 23:26

Колега, в живота случайности няма, запомни го!!!! Всичко е написано, но ние не сме чели тази книга! Грешката е в сегашните ти родители. Трябвало е да ти го кажат когато си бил на 7-8 год, за да няма такава конфузна ситуация.
Съветвам те да хванеш бика за рогата и да изясниш ситуация. Един брат, винаги ще е е дно рамо до тебе- кръвта вода не става!!! А щом съдбата ви среща има защо :winky: Обади му се и си поговорете, и на теб и на него ще улекне на душата.
Това, което господ е създал да съществествував една майчина утроба, никой не може да раздели, защото е имало защо още в зародиш да сте заедно!
Сърцето ти казва какво да направиш, нали? Послушай го!
От цървул, бална пантофка НЕ става!

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от Zagy » 11 Мар 2011, 23:31

Майко мила!!! Колега - задължително се срещнете с брат ти и си поговорете едно хуубаво и дълго. И не обвинявай приемните ти родители - те са ти дали всичко, от което си имал нужда.

Успех ти желая - много е хубаво да имаш брат - от опит ти го казвам :yes:

ПП: ако трябва да помагаме с нещо - само кажи :yes:
Si non confectus, non reficiat.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3918
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от Kroki » 11 Мар 2011, 23:56

Това е ненормално просто :shock: . Задължително отидете с брат си при ваще и се разберете!
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Re: Имам нужда от съвет

Мнение от ((:BuKcu:)) » 12 Мар 2011, 0:06

Каква история, точно като на филм :shock: Задължително се виж с брат ти, говори с родителите си, изяснете си всичко!

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook