Една неизпълнена мечта

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3909
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Една неизпълнена мечта

Мнение от Kroki » 01 Апр 2011, 13:58

Тука покрай зачестилите кражби на BMW-та, онази вечер сънувах един такъв сън и малко го поразкрасих. :oops:
Надявам се да ви хареса. :D

Людмил беше отдавна в бизнеса, търсеха го най-различни хора, но най-често влиятелни особи от ъндърграунд средите в България. Не оставаше без работа и през ден се появяваха поръчки. Повече от половината му живот бе минал в среднощни приключения. Семейството му беше наясно със неговата работа, но след няколко безуспешни опита да го разубеди се отказа да му се бърка в делата. Благодарение на това и на голямата му фирма за компютри( с която оправдаваше успешно големите си приходи ) бяха задоволени от всички нужди. Имаха всичко - модерна къща с басейн, голям гараж в който се намираха расови чудовища, до един бяха със божествените букви ///М. Притежаваше всички, освен една, беше я оставил за последна( но за това малко по-късно ). Тука е момента да споделя, че още от малък Людмил беше запленен от духа на Баварците. Всичките му коли бяха такива. Беше се постарал запленен да бъде и синът му - Деян.
Людмил или накратко Люси( както го наричаха клиентите му ) се занимаваше със кражби на скъпи коли. BMW-та, Мерцедеси, Аудита, Поршета, Рейндж Ровъри, нямаше значение, всичко падаше под ножа. Люси скоро правеше 50 и без никой да знае, обмисляше да се откаже от бизнеса и да бъде заедно със семейството си до дълбоки старини. Беше откраднал 498 коли. Работеше сам, отскоро му помагаше и синът му, който навършваше 16 години и го подготвяше за последният удар. Искаше да изпитат тръпката заедно за последен път. На него му имаше най-голямо доверие и знаеше, че никога няма да го подведе. От няколко месеца подготвяше удара. Искаше всичко да е идеално и максимално изпипано както всеки път. Не го бъркаше откъде да открадне колата, от Западна Европа или България. Беше го правил стотици пъти и вече това се бе превърнало повече в хоби, отколкото работа. Не понясаше хората който си купуваха скъпи возила и ги ползваха само за гъзареене. Всяка една от откраднатите коли, не беше не истински фен, а на някое богато копеле. Проучваше нещата и уважаваше хората, който се отнасяха със колите си, като със своя съпруга. Оставаше му една лесна поръчка и след това щеше да осъществи последната 500-та кражба. А тя щеше да бъде на М5 Е39 Individual с цвят le mans blue. Знаеше всичко за нея и му беше любимата бима.
Дойде и очакваният ден, трябваше да отмъкнат едно Порше на едно богаташко синче и в 2:30 да бъдат вече в леглата си. За съжаление в този следобед, двамата се скараха, защото Дидо искаше да продължат с кражбите, а баща му отказваше. Накрая Люси остана сам, обиден от постъпката на сина си. По план, чакаше до паркинга където щеше да бъде докарано возилото. Точно в 01:00, в тъмнината се зададе колата и спря на 30m от него. Двете момчета слезнаха и отидоха да се забавляват, неподозиращи как ще бъде каран техният звяр. Люси се приближи, отключи колата безшумно, седна на спортната седалка , зареди софтуера и запали колата. Включи бавно първа и тръгна леко, след което напълни оборотомера. Движеше се вече по булеварда. Скоростта надхвърляше 150km/h, караше като на състезание и на ръба на възможностите на колата, явно тия Поршета не ставаха за пътищата... :winky: Знаеше, че ако продължава така, щеше да стане нещо неочаквано. Никога не караше така, може би, като за последно.. Изведнъж един таксиджия реши да смени лентата без да погледне в огледалото. Чу се звук от приплъзващи гуми, огънати ламарини и счупени стъкла. Колата или по-точно сбръчканата ламарина се влачеше по таван и най-накрая спря в тревната площ. В този момент, всичко бе спряло. Чуваше се само ускореното дишане на Люси. Няколко сълзи успяха да се стекат и колата избухна в пламъци.
След няколко дена из града, през почти цялата вечер се чуваше рева на един звяр. На сутринта, всички се чудеха какво бе станало предната нощ. Дали това бе духът на Люси, мачкащ 398 конски сили или това беше Дидо, откраднал мечтаният екземпляр, казващ последно чао.. Оставям отговора на вас.

Ето за такъв звяр беше написана историята :

http://vbox7.com/play:98b977b7 :yes:
Последна промяна Kroki на 17 Апр 2011, 18:53, променена общо 1 път
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от ryan83 » 01 Апр 2011, 14:41

eе мн добро :yes: :yes: според мен е била М5-цата..
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3909
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от Kroki » 01 Апр 2011, 14:56

:oops:
Е то и в двата случая е М5-цата :mhihi: , различното е кой я кара :wave:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 19.10.2009
Местоположение: РВ
Пол: Мъж
Мечтае да кара: М6

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от ...E46... » 01 Апр 2011, 15:54

:clap: БРАВО,страхотна е :yes: ,ама то като се замисля в този форум всичко е подбрано :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 5.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 Touring 520i
Мечтае да кара: BMW E30 M3 V10

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от spar4o » 01 Апр 2011, 19:14

Браво, колега! Направо настръхнах като прочетох последното изречение :clap: :clap:
Mr. 6 Cylinders
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 19.11.2009
Пол: Мъж

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от Kid_of_RocK » 01 Апр 2011, 23:44

Малко в стил "Gone in 60 seconds" :mhihi: . Добре е станала, колега. :yes:
" ...but add a little ///M ... and you'll got something very special "

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от b0bituy » 02 Апр 2011, 0:31

БРАВО колега :bowdown:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3909
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от Kroki » 02 Апр 2011, 11:24

Радвам се, че ви харесва :oops:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 11.04.2010
Местоположение: Planet Roterende
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 136hp И BMW 530XiA 258hp

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от Krasimir19 » 02 Апр 2011, 11:54

Според мен Людмил е карал М5-цата, иначе браво за историята бива я. :clap:
Последна промяна Krasimir19 на 02 Апр 2011, 15:18, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 21.06.2010
Пол: Мъж
Мечтае да кара: ///М

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от ///M fanatik » 02 Апр 2011, 14:30

Браво....истрорийката много ми хареса!!
Are you /// M enough ?

BMW Performance
Аватар
Мнения: 531
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: М Кар
Пол: Мъж

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от MCar » 02 Апр 2011, 14:58

Kid_of_RocK написа:Малко в стил "Gone in 60 seconds" :mhihi: . Добре е станала, колега. :yes:

Това ми беше първата мисъл и на мен. :) Но историята е супер, браво! :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от achobre » 02 Апр 2011, 18:28

добре добре иначе наистина малко

Kid_of_RocK написа:Малко в стил "Gone in 60 seconds" :mhihi: . Добре е станала, колега. :yes:


:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 930
Регистриран на: 22.09.2008
Местоположение: софия/uk
Пол: Мъж
Кара: e60 e30 turbo

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от ///ivanE30 » 02 Апр 2011, 22:56

яко , лизингови коли мога и аз да крадя :mrgreen:
bedrock city racing

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 20.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М5 с шпер, а за Х5 не съм сигурен

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от TPAKTOP » 02 Апр 2011, 23:28

Браво Кроки! :clap: Много силно ми хареса и имаше съспенс за разлика от повечето холивудски бози! На края беше малко тъжен! Иначе наистина ми хареса!
ПС После можеш да напишеш и история за 500-те откраднати Х5-ци щото напоследък това е модерно! :ranting:
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3909
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Една неизпълнена мечта

Мнение от Kroki » 02 Апр 2011, 23:47

Еее радвам се, че ти хареса. Края така го избрах, защото почти винаги е хепи енд и реших да има малко разнообразие..
А за Х5-ците я готва в момента, слагам подправките :mhihi:
Нямам напредстава защо ви прилича на " Gone in 60 seconds ", ама щом няколко човека казахте.. :)
Последна промяна Kroki на 17 Апр 2011, 18:54, променена общо 1 път
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook