Да обичаш грешната марка :)

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 555
Регистриран на: 14.07.2006
Местоположение: Русе
Кара: E30 31? , E34 525 TDS , E34 525 IX

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от ///MILEN » 14 Апр 2011, 7:20

vicho написа:Аз пък винаги съм харесвал Рено 19, но така и не се престраших да си взема :paranoid: :mhihi:

И добре си направил :yes: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от ogata » 19 Апр 2011, 17:15

vicho написа:Аз пък винаги съм харесвал Рено 19, но така и не се престраших да си взема :paranoid: :mhihi:

На мене си взех бмв, а на моята кокошчица рено 19 .. с теглич. За ся няма ядове. Съгласен съм повече на затвор, отколкото на размяна :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от vicho » 20 Апр 2011, 10:27

ogata написа:
vicho написа:Аз пък винаги съм харесвал Рено 19, но така и не се престраших да си взема :paranoid: :mhihi:

На мене си взех бмв, а на моята кокошчица рено 19 .. с теглич. За ся няма ядове. Съгласен съм повече на затвор, отколкото на размяна :mhihi:


съвсем в кръга на сериозното, нали знаеш, че някой коли си имат ДУХ :conf: , колкото и странно да звучи... просто 100% от BMW-тата имат този ДУХ, някой го имат в повече, някой в по-малки количества, но и отделни модели от други марки също го притежават.
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от ogata » 20 Апр 2011, 10:31

vicho написа:
ogata написа:
vicho написа:Аз пък винаги съм харесвал Рено 19, но така и не се престраших да си взема :paranoid: :mhihi:

На мене си взех бмв, а на моята кокошчица рено 19 .. с теглич. За ся няма ядове. Съгласен съм повече на затвор, отколкото на размяна :mhihi:


съвсем в кръга на сериозното, нали знаеш, че някой коли си имат ДУХ :conf: , колкото и странно да звучи... просто 100% от BMW-тата имат този ДУХ, някой го имат в повече, някой в по-малки количества, но и отделни модели от други марки също го притежават.

Аз за този дух знам, даже разправям на ляво, на дясно ама хората ме мислят за ненормален. Същия тоя дух го бях усетил в старата кола. Имат си души просто ... :bowdown:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от Dirty M5 driveR » 20 Апр 2011, 21:03

ogata написа:
vicho написа:
ogata написа:
vicho написа:Аз пък винаги съм харесвал Рено 19, но така и не се престраших да си взема :paranoid: :mhihi:

На мене си взех бмв, а на моята кокошчица рено 19 .. с теглич. За ся няма ядове. Съгласен съм повече на затвор, отколкото на размяна :mhihi:


съвсем в кръга на сериозното, нали знаеш, че някой коли си имат ДУХ :conf: , колкото и странно да звучи... просто 100% от BMW-тата имат този ДУХ, някой го имат в повече, някой в по-малки количества, но и отделни модели от други марки също го притежават.

Аз за този дух знам, даже разправям на ляво, на дясно ама хората ме мислят за ненормален. Същия тоя дух го бях усетил в старата кола. Имат си души просто ... :bowdown:


Същото е при мен когато кажа на някого, че ако имам повече пари, следващата ми кола ще е е30 :) Смеят ми се, чудят ми се, ама на мен хич не ми пука :) Междудругото не са много колите с истински дух. Да не се отклонявам от темата, но за мен това са Алфа, някои стари Аудита (визирам петаците), някои стари Ланчии (2.0 HF ;) ).

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от vicho » 20 Апр 2011, 23:03

Dirty M5 driveR написа:Същото е при мен когато кажа на някого, че ако имам повече пари, следващата ми кола ще е е30 :) Смеят ми се, чудят ми се, ама на мен хич не ми пука :) Междудругото не са много колите с истински дух. Да не се отклонявам от темата, но за мен това са Алфа, някои стари Аудита (визирам петаците), някои стари Ланчии (2.0 HF ;) ).


според мен "грешната марка" и "духа на автомобилите" са доста ПО ТЕМАТА!

ти говориш вече за класически коли, които са всепризнати, дори и от най-заклетите фенове на дадена марка, но все пак доста марки имат модели със свой собствен уникален чар (че дух е доста силна дума) :smoke: ;)
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от ogata » 21 Апр 2011, 1:35

Нека не забравяме, че духа много често е подчертан и от сантименталната стойност на колата. БМВ-то ми е третата, но нито една от предишните не мога да продам. Понякога съм в нужда, но просто не мога да си ги отделя от сърцето и ги давам на приятели с книжки, но пък без коли да ги джиткат, щото пък и ми е криво да ги гледам как застояват. Но да ги продам... просто не мога :oops:

ПП. Захванал съм се с една идея, може би ще ви допадне. Имам 2-3ма приятели които много добре рисуват и предстои да ги хвана за скица на всичко дето ми е "минало през ръцете" до сега и то в най-добрата му светлина. Мисля че след години няколко такива скици в хубави рамки ще са идиален аксесоар на стената в гаража, на фона на масичката v8 и "рекаро" фотьойлите :mhihi:

http://www.mykivonferro.com/wp-content/ ... _table.jpg

http://www.asia.ru/images/target/photo/ ... _Chair.jpg
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 23.02.2011
Местоположение: Klingenberg a. Main
Пол: Мъж
Кара: E46 320d '03
Мечтае да кара: M5 F10
Детайли за колата: '03 Пълен ел. пакет, ел. огледала, двузонов климатроник, черен полу-кожен салон, подгряване на седалките, заден парктроник, мултифункционален волан.

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от Seraph » 21 Апр 2011, 12:34

Аз имам един познат, който кара Е34 ТДС и направо го смила, карайки, пръска го отвсякъде и то си държи. Той го кара както му падне, но колата не се предава и така, докато не му се счупи нещо, което да го принуди да смени някакви части :)
You have to let it all go. Fear...doubt and disbelief.
Free your mind.
http://www.youtube.com/watch?v=dZTTn2gq67I

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Нови хан София
Пол: Мъж
Кара: Е34 525ТДС
Мечтае да кара: Е 38 Дизел
Детайли за колата: Снегорин
http://prntscr.com/c056ee

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от \MITETO\ DSB » 24 Апр 2011, 12:28

Seraph написа:Аз имам един познат, който кара Е34 ТДС и направо го смила, карайки, пръска го отвсякъде и то си държи. Той го кара както му падне, но колата не се предава и така, докато не му се счупи нещо, което да го принуди да смени някакви части :)

Сега ще почнат да те убеждават че това е невъзможно и как тдса пука глави. :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 23.02.2011
Местоположение: Klingenberg a. Main
Пол: Мъж
Кара: E46 320d '03
Мечтае да кара: M5 F10
Детайли за колата: '03 Пълен ел. пакет, ел. огледала, двузонов климатроник, черен полу-кожен салон, подгряване на седалките, заден парктроник, мултифункционален волан.

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от Seraph » 24 Апр 2011, 19:52

Аз съм свидетел, мога да снимам колата и да пусна снимки, за да видите как изглежда външно - почти отчайващо, а как кара вече не мога да заснема, ще бъде прекалено :)
You have to let it all go. Fear...doubt and disbelief.
Free your mind.
http://www.youtube.com/watch?v=dZTTn2gq67I

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от Kregec » 18 Май 2011, 10:20

И аз да се включа. Първата ми кола беше москвич 8-к карах го година и половина. Всичко си правех сам понего технически беше перфектен. Зимата в големите студове палеше само като му покажа ключа. След което баща ми реши да купи рено 19 1,4 енерджи мотор шамат. Реното го имаме и до момента първо аз го карах няколко години сега го карат брат ми и баща ми. От 4 години имам любимата марка. Първото ми БМВ беше Е36 компак и преди половин година го размених за Е34. Модела Е34 ми е тръпка от много време. Представях си го черна, с черна кожа и оптика и изведнъж пред мен се появи точно това което търсех ама 1 към 1. От както е имам доста неща оправих и промених за да е докарам до вид които ми харесва. Обожавам си колата и я карав с кеф и гордост. Както колегите карат Е30 с гордост така и аз карам Е34. Може да казват че е стара че е дарак варел и незнам си какво но си е моя и на мен ми е кеф. Имал съм възможноста да карам доста марки модели и различни години коли. Преди работата ми беше такава и ми го позваляваше. Но такъв кеф никоя не ми е доставяла какъвто ми доставя Е34 ката.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 27.07.2008
Местоположение: МИчУРИН/ЛОМ
Кара: е34 тдс
Мечтае да кара: 740

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от dido_lom » 18 Май 2011, 23:46

:bowdown: е34 наи -добрия модел на БМВ,влюбен сам в нея от 3 години :bowdown: :bowdown: :bowdown:
дизела е прост,НО не е за прости хора
и нека силата да е с вас!Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 408
Регистриран на: 18.06.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 523i

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от Plamin » 17 Юни 2011, 2:42

хахахах чета , чета и да грешката е вярна направих 20 000км вече и на Е39 523i (понеже аз съм автора на темата с тдс) и сега продавам ТДС-а не че не съм доволен , точно обратното но марката промива мозъка ми с всеки изминал ден и в момена в които ми е възможно ще скоча на още по голям бензин :mrgreen:

както се казва "Колкото повече, Толкова повече" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Изображение

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от K_Ilkov » 27 Юни 2011, 15:22

maikooo написа:Ше се сетиш накрая :yes:
(bubsa) написа:А на реното и емблемата му подсказва каква кола е!На какво ти прилича :mhihi:

Културно казано - женски полов орган :mhihi:

нали знаете лафа

Надпис в сервиз:
со мачка, со п*чка и со борче не правим

мачка - пежо
п*чка - рено
борче - ситроен

@ автора - важното е че си прогледнал :mhihi: .
Тия дето са се качили направо на БМВ не знаят защо БМВ е толкова по-добро всъщност :mhihi:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Да обичаш грешната марка :)

Мнение от benzin » 27 Юни 2011, 15:29

това че караме бмвта, аз даже в момента и не карам, не значи че другите марки не стават за нищо и трябва да ги отричаме, минали са ми кви ли не коли през ръцете, рената за мен хич не са лоши коли, евтина подръжка, добър разход, приятна возия и здрави двигатели, както и мерцедесите плюят много хора от форума, няма смисъл от такива сектантски изказвания, повечето сте карали различни коли и сте видяли и добро и лошо от тях, както и от нашата любима марка
www.bmwпрофесори-bg.net

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook