Разговор на четири очи.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Разговор на четири очи.

Мнение от Maxmadness » 20 Апр 2011, 0:45

Стотици са разбира се изблиците които ме карат да отварям точно тази страница,и да пиша точно в този раздел.Всеки път изведнъж става някак си сиво на черния нервен фон,и когато усетиш,че чашата е преляла си казваш,сега ще е ! За пореден път принуден от жестоката истина,и фактите съдържащи умопомрачителната реалност на разновидностите по които можеш да различиш степента на това до колко е възможно една група хора да ти се качва на главата.И все пак сценария,или по точно в мойте очи разбира се главния герой..главния виновник за написаното,небезизвестната последна капка на чашата...
За пореден път,отваряйки очи..гледам белият таван.Въпросът винаги е бил един и същ,в различни квартири..различни квартали,въпросът винаги е бил един и същ още когато бях малък.Всички познаваме от детството си,онези хубави планети и лунички които в тъмното светят и се залепят на тавана.Въпросът винаги е бил един и същ "а какво ли има там?" Изключение ще да е било разбира се,ако точно тази мисъл не бъде прекъсната от добре познатия ни на повечето,герой от новите технологии на 21 век,наречен мобилен телефон,но разбира се не е задължително проявилият се да бъде точно той.Не е задължително дори да бъде предмет..просто винаги има виновник който прекъсва тази мисъл,още от времето когато бях дете.Ключовете на нощното шкафче,за мен бяха нещо далеч повече от парче метал свързано с пластмасата..неслучайно са свързани толкова здраво,по начин доста подобен на това как се вплитат паякът и скорпионът.Ключ сам по себе си абсолютно обикновен,ако изключим малката и толкова невинна подробност..а именно тази,че върху ключа има един символ.Символ симпатизирал ми още от малък.Нека си представим същият ключ,върху който няма такъв символ.Той по най-лесния начин,би се превърнал в един от всичките маловажни за един дребосък ключове,които висят на врата му вързани с първото подръчно средство от сорта на връзка за обувки или връзка от суитчър,като малки не сме били много изобретателни..и разбира се всеки се досеща за какво става въпрос..всеки се досеща как се промениха нещата от както бяхме малки.Ставайки от леглото,вече ме напъва мисълта да подкарам колата,като че ли ме сърбят ръцете да го направя.От всичките коли на които се бях качвал...никъде не усетих това което усетих когато за първи път подкарах тази кола.Имаше нещо различно,начинът по който се движеше на пътя ме обзе от всякъде,като не изключваме факта,че другите возила бяха доста по напред с материяла,разполагащи с доста повече екстри.Дойде денят в който взех окончателно решение,че това ще бъде колата,а другите неща ще наваксаме с времето от себеподобни донори имали лошата участ да бъдат разпръснати по целия свят.Подписът който сложих в онази кантора,беше един от най-хубавите моменти в живота ми.И защо е всичко това? Трудно ми е да опиша един от първите мигове прекарани в този автомобил,защото сърцето ми биеше толкова силно,че за момент бях забравил къде се пъха ключа.Нещо което много ми се иска да споделя.Аномалия позната на малко хора,хората усетили следното ще ме разберат най-добре.Когато за първи път отворих вратата на колата вече пред блока ми,хубаво огледах преди да се кача,и най-интересната част дойде когато осъзнах,че всъщност за първи път ще се кача в нея,без собственика и без баща ми.Съвсем сами..само аз и тя ! Отворих вратата...огледах хубаво,и когато седнах аз просто изтръпнах от това което се случи..не бях запознат нито с функциите на модела нито знаех кое е нормално и кое не за едно сиво купе в мойте ръце.Когато отворих вратата чух един спицифичен звук,нещо от сорта на "туп"...първо си помислих,че ми се е сторило защото навън беше наистина доста шумно.Седнах на седалката и затворих вратата,изтръпнах точно в момента в който затворих вратата и чух отново,но този път кристално и ясно "туп" и колата сякаш прошепна "готов ли си?" :shock:


п.п Чак след време осъзнах,от какво е идвал този спицифичен звук ...от затварянето и отварянето на вратата,стъклото се мърда автоматично нагоре и надолу,но за човек който незнаеше за какво иде реч,това си беше точно като някакъв знак от колата,чувството беше неописуемо ! :yes:
Последна промяна Maxmadness на 17 Май 2012, 3:51, променена общо 1 път
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e39

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от gmihaylov90 » 20 Апр 2011, 10:46

Браво колега,настръхнах няколко пъти докато го четях.... :yes:
Изображение

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от ryan83 » 21 Апр 2011, 10:59

Много добро..особенно накрая :yes:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 8.11.2009
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: In the 90's

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от Anfiro » 21 Апр 2011, 11:43

Nice one! :yes:
Изображение
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от Kroki » 21 Апр 2011, 20:18

ОХ.... много е добра, това чувство е много добро!
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 333
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 320d

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от outworld » 26 Апр 2011, 22:45

Историята не е лоша, макара да останах с впечтлението, че караш нова 46-ца, която вашите са ти я взели, а ти си сигурно на 19 :roll: Иначе марката и моделът пленяват наистина, нищо лично :wave:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от Maxmadness » 26 Апр 2011, 23:00

Колега какво значение има възраста ми .. :kuku:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от bam-bam » 27 Апр 2011, 1:02

Без удари под кръста колега .. имали зели .. имаш крава пиеш млеко :mhihi:
Не разваляйте готените теми.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 333
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 320d

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от outworld » 27 Апр 2011, 6:21

bam-bam написа:Без удари под кръста колега .. имали зели .. имаш крава пиеш млеко :mhihi:
Не разваляйте готените теми.


В никакъв случай не съм искал да прозвучи като заяждане или нещо такова, ако е така - извинявай. Хубава история :wave:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 134
Регистриран на: 15.12.2010
Местоположение: Несебър
Пол: Мъж
Кара: BMW 330d

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от achobre » 28 Апр 2011, 11:21

добри чевства всеки уважаващ себе си трябва да ги усети :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от А.Марчев » 23 Юни 2011, 22:12

:clap: накрая найстина ми хареса ! :bowdown:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 25.12.2010
Пол: Мъж

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от drif7_ » 24 Юни 2011, 20:54

bmw-maximilian написа:Когато отворих вратата чух един спицифичен звук,нещо от сорта на "туп"...първо си помислих,че ми се е сторило защото навън беше наистина доста шумно.Седнах на седалката и затворих вратата,изтръпнах точно в момента в който затворих вратата и чух отново,но този път кристално и ясно "туп" и колата сякаш прошепна "готов ли си?" :shock:


А аз си представих звука който винаги се чува на края на рекламите на BMW! :bowdown:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 5.10.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '97 328i cabrio
Мечтае да кара: E24 M6

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от BMWACSCHNITZER » 26 Юли 2011, 14:05

Тва е болест. :mhihi: :mhihi: И аз всеки път като отворя вратата,седна на удобната седалка,завъртя ключа и чуя звукът на не много гоуемия 20ков мотор :mhihi: имам чувство че съм се преродил :driving: :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 590
Регистриран на: 30.08.2008
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: E92 335d

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от vvaskoo » 28 Юли 2011, 20:01

drif7_ написа:
bmw-maximilian написа:Когато отворих вратата чух един спицифичен звук,нещо от сорта на "туп"...първо си помислих,че ми се е сторило защото навън беше наистина доста шумно.Седнах на седалката и затворих вратата,изтръпнах точно в момента в който затворих вратата и чух отново,но този път кристално и ясно "туп" и колата сякаш прошепна "готов ли си?" :shock:


А аз си представих звука който винаги се чува на края на рекламите на BMW! :bowdown:


Аз пък си помислих че тупкането е от включване на 1ва :mhihi: бая е46ци го имат .

П.П Адмираций към автора , много добра история
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Разговор на четири очи.

Мнение от xterminator » 27 Сеп 2011, 10:59

[/quote]Аз пък си помислих че тупкането е от включване на 1ва :mhihi: бая е46ци го имат .

П.П Адмираций към автора , много добра история[/quote]
:mhihi: :mhihi: :mhihi: Взе ми думите от устата
Изображение

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook