Малка история за КАТ

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Малка история за КАТ

Мнение от vicho » 18 Сеп 2011, 23:08

искам да ми смениш на пежо 206 крушката на фара НА МЯСТО да те видя, като си толкова отворен...

не се правете на каквото не сте

50% караме с 2.8-ци в yes-ки, 20-ски и 16-ски

'се ми е тая всъщност, дървете се на полицаите колкото искате, ама после да няма теми

"колко е глобата за еди-какво-си", че са поне 100-на и горница :bowdown:

п.с.

- не спря на знак STOP"
- спрях
- не си спрял, пиша ти акт, пък после се оплаквай на който искаш

hint: глобата беше 30лв. и 8-10т по спомен, при опит за обжалване беше върнато писмо "актове до 50лв не се обжалват"

пък вие им се правете на силни :yes: :bowdown:

успех колега! :kuku:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Nickelback » 19 Сеп 2011, 9:47

vicho написа:искам да ми смениш на пежо 206 крушката на фара НА МЯСТО да те видя, като си толкова отворен...

не се правете на каквото не сте

50% караме с 2.8-ци в yes-ки, 20-ски и 16-ски

'се ми е тая всъщност, дървете се на полицаите колкото искате, ама после да няма теми

"колко е глобата за еди-какво-си", че са поне 100-на и горница :bowdown:

п.с.

- не спря на знак STOP"
- спрях
- не си спрял, пиша ти акт, пък после се оплаквай на който искаш

hint: глобата беше 30лв. и 8-10т по спомен, при опит за обжалване беше върнато писмо "актове до 50лв не се обжалват"

пък вие им се правете на силни :yes: :bowdown:

успех колега! :kuku:


:mhihi: Вичка що така се пална не разбрах :dunno:
Аз ти казвам при мен как е и при мои познати, пък ти се разпеняви :shock:

Не знам защо ми говориш за пежляци и кой на какъв се прави и какво бил карал :dunno:
Че живота в БГ е попфолк ми е ясно, ама по твоята логика, дай да се оставим да ни правят на маймуни :conf: Ми не съм съгласен...
Много добре е постъпил колегата с М5-цата (ако в тоя момент е бил с нея, де) :yes:
Даже е трябвало да развърти яко веосмака на място да поразбуди хората от околните къщи, да се посмеят малко как патрулка връща назад в еднопосочна улица :mhihi:
Супер забавно е било. Евала :yes:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Малка история за КАТ

Мнение от vicho » 19 Сеп 2011, 13:25

Nickelback написа: :mhihi: Вичка що така се пална не разбрах :dunno:
Аз ти казвам при мен как е и при мои познати, пък ти се разпеняви :shock:

Не знам защо ми говориш за пежляци и кой на какъв се прави и какво бил карал :dunno:
Че живота в БГ е попфолк ми е ясно, ама по твоята логика, дай да се оставим да ни правят на маймуни :conf: Ми не съм съгласен...
Много добре е постъпил колегата с М5-цата (ако в тоя момент е бил с нея, де) :yes:
Даже е трябвало да развърти яко веосмака на място да поразбуди хората от околните къщи, да се посмеят малко как патрулка връща назад в еднопосочна улица :mhihi:
Супер забавно е било. Евала :yes:


Бате, не си ме разбрал, съвсем спокоен ми е тона, ако е прозвучало обратното, моя грешка, извинявам се.

Просто се опитвам да обясня, че с тези лешпери - кукерите на глава не се излиза! Просто с тъп човек няма как да комуникираш и да му обясниш, а той да те изслуша и да си промени решението. Те са на принципа "глей ме я кой съм!", е гледам ги и нищо не можах да видя :mhihi:

моята логика е човек да не отежнява живота, пък ти както искаш го разбирай :bchug:

един личен пример

спират ме, акта ми е изтекъл и тоя започва да ми пише фиш за 10лв., аз казвам най-вежливо

-Моля напишете ми акт, защото онзи ден ми написаха фиш и не искам всеки ден да ме спирате и да пишете по 10лв. за едно и също.
-Пиша ти фиш, ти се оправяй!
-Добре, но аз няма да го подпиша и държа да ми напишете акт.

Тоя писа-писа барем 20 минути.

-Подпиши фиша!
-Нали до сега обяснявах, че няма да го подпиша и искам да ми напишете акт, в правото съм си!
-Няма ли да го подпишеш, ей сега ще видиш, какво ще стане!

Обади се по станцията и дойдоха още 2 патрулки и почнаха да се заяждат и да оглеждат колата и да се държат като олигофрени, лична карта на приятелката ми, па гуми, па номера на рама, па стикери, па пожарогасители. 330-се глупости.

Накрая ми написа и акт с помощта на други 2-ма, които явно знаеха да пишат и приложи фиша, като цитирам "Доказалтство", че не съм искал да го подпиша. Взех си акта и сега имам глоба 20лв, вместо 10лв. Не ми е за тия мижави пари, ами като човек му казах, че искам акт, а тия ме изкараха престъпник. Ебати дръвниците.

От тогава хич не искам и да си приказвам с тях! То това не са хора... :dunno: :dummy: :ranting:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Малка история за КАТ

Мнение от Nickelback » 19 Сеп 2011, 20:52

Е това ме изуми :shock: Невероятни изроди :banghead: Да не се случва никому :yes:
Явно основно зависи от това на какви попада човек... :roll:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Малка история за КАТ

Мнение от b00st » 19 Сеп 2011, 22:08

така е с полицай и съдия не се спори. аз избягвам освен ако не съм виновен или примерно ми изръсят някоя простотия. случвало ми се е за халогени да ме спират пуснати вечер и ме пуснаха щото си мълчах, ако тръгнеш да спориш с тях, че си ги забравил или че не пречат на никой успеха да не земеш акта.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 12.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Малка история за КАТ

Мнение от xterminator » 19 Сеп 2011, 23:36

Колеги, и катаджиите са хора! Не ги слагайте всички под един знаменател! Имам двама познати катаджии и са много готини хора. Много от нас (особено в този форум) разполагат с много повече от техните доходи (700 лева, не всеки може да е висшист и да е професор и тнт, все някой трябва да я върши тая работа). По-голямата част от тях може да са тиняци и да правят мизерии (като този, за който разказах), но не всички са такива... по-добре да не наблягаме на обидите, защото може да има колеги от форума полицаи и едва ли ще им е приятно.
Просто се опитах да пресъздам историята ми по забавен начин :yes: Така че наздраве на всички! :bchug: Обичайте се и по-малко война по пътищата и повече секс :yes: :winky:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Re: Малка история за КАТ

Мнение от vlad0 » 20 Сеп 2011, 12:07

катаджия и 700лв... :mhihi: Тук вече прекалихте :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 1.10.2011
Пол: Мъж
Кара: На 14 и мечтае за 320is
Мечтае да кара: 320is

Re: Малка история за КАТ

Мнение от chonko » 01 Окт 2011, 9:12

Евала ти праим пич ! :clap:

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 5.07.2011

Re: Малка история за КАТ

Мнение от McQueen79 » 04 Окт 2011, 17:16

Има си и малко рекет. Крушката на стопа ми се сменя за 2 минути. Преди 2 седмици ме спират на Дондуков на светофара /явно са ме видели отзад/ и ми съобщават, че стопа ми не работи. Вадя крушка и отварям багажника, а те ми казват, че ще ми пишат акт. Обяснявам им, че няма как да стане, а те държат на своето. За мой късмет на спирката се оказа един приятел от гимназията, който хванах за свидетел. Показах му крушката в лявата си ръка и им обясних, че ще го водя да свидетелства и ще го запиша в полето за възражения.

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 4.10.2011
Пол: Мъж

Re: Малка история за КАТ

Мнение от sashompower » 04 Окт 2011, 22:15

просто не ме разбра, иска ли полицая да ти напише или да ти вземе парите ще го направи, по един или друг начин, а ти си безсилен, въпреки, че се правиш на патрон! :winky:


Много правилно те ако искат, ще ти го напишат акта пък ти ходи и се оплаквай където искаш, виждал ли си съдия да съди полицай за глоба и мислиш ли, че ще се занимават да си правят едни на други мръсно ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 16.09.2006
Кара: осем цилиндрови

Re: Малка история за КАТ

Мнение от .::Братоев::. » 08 Окт 2011, 13:34

Мен искаха да ме спират от движение , понеже фара ми не свети, па на патрулката с която ме спряха също не светеше :kuku: кво да говорим просто :mhihi:
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook