Просотията не българина

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Просотията не българина

Мнение от randity » 03 Сеп 2011, 22:25

Здравейте колеги ! Реших тук да разкажа преживяното от мен днес.
Станах рано сутринта, едно кафенце, цигарка и душче. Стана братовчедка ми и започна чуденето какво да правим цял ден. Мислихме и накрая се реши Рилския манастир. Тръгнахме и както си караме през Рила, природа, красота, чист въздух. Някаква дизелова печка пред нас леко убиваше всичко, но след една предавка надоло всичко свърши. Настигаме следващ автомобил, нормално каране-нито бързо, нито бавно. Кара си братовчедка ми под фона на някакъв зациклящ хаус и по едно време се показва ръката на шофьора пред нас и в ръка държи нещо. Не обърнах внимание, но след известно време разбрах доста добре какво беше. Просто не мога да Ви опиша за какъв селянин иде реч. Може ли някой да ми обясни как в тази хубава природа ти ще си покажеш ръката с ПЕПЕЛНИК в ръка и ще го ИЗСИПЕШ върху колата зад теб. Е направо побеснях. За наше огромно щастие този си паркира колата точно до нас. Слизаме аз и братовчедка ми. Викаме го въпросния господин който в интерес на истината изглеждаше ЕнтЕлегентен. Направо се започна викането, крещенето и заканите. Опита се да се извини ама редно ли е така, дори и да няма кола зад него. Разбира се докато чистехме колата от фасовете, човека реши да си отиде към манастира с жена си. Ето тук бях аз. Не ми се сдържаха нервите, отидох при неговия котор, който след броени секунди щеше да остане без врати. Последствията-1 срязана гума и 3 спаднати ;) . Вярно и моята постъпка не беше от най-не селските. Не го направих заради това, че направи колата в фасове, е*и и майката, ама все пак има на всеки 500м. да опазим гората чиста и той да си изсипе пепелника. Просто мразя да гледам по какъв особено жесток начин се замърсява иначе красивата Ни природа. На връщане от манастира същата работа. То не бяха чашки, сламки и какви ли не бавноразграждащи се боклуци. Това е моята история колеги.
П.С. Предлагам, ако и модераторите разрешат тази тема да остане отворена и всеки да споделя за селенията за българина !
Поздрави :yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 27.02.2010
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от lubsawyer_ » 03 Сеп 2011, 23:44

Простотията на българина се е изразила повече с твоята постъпка. Какво е виновна колата на човека? Той ако наистина има малко акъл следващия път ще се сети за забележката на твоята братовчедка и няма да си хвърли пепелника така..ако не, няма смисъл от нищо, ще си остане тъпо парче форевър.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 15.12.2009
Местоположение: Stuttgart, Германия
Пол: Мъж
Кара: Е60, 2006
Мечтае да кара: Formula
Детайли за колата: N52B25

Re: Просотията не българина

Мнение от Gari » 04 Сеп 2011, 1:20

Това ли трябваше да направиш? Да му разрежеш гумите защото ти е нацапал колата?
Защото според мен те е хванало повече яд за колата, отколкото за природата. Поправи ме ако греша,
но се съмнявам.
Не искам много, искам всичко!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Просотията не българина

Мнение от Yanko Petrov » 04 Сеп 2011, 1:28

На мнението на Гари 82 съм... :no: И освен това за чия простотия пусна темата, колега?? Неговата или твоята :?: То още от заглавието става ясно де.... "ПросТотията нА българина"

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 04 Сеп 2011, 11:21

lubsawyer_ написа:Простотията на българина се е изразила повече с твоята постъпка. Какво е виновна колата на човека? Той ако наистина има малко акъл следващия път ще се сети за забележката на твоята братовчедка и няма да си хвърли пепелника така..ако не, няма смисъл от нищо, ще си остане тъпо парче форевър.

А нашата какво е виновна та да изяде фасовете. А защо трябва да му се направи забележка и чак тогава да се усети. Той да не е малоумен ??
Gari_82 написа:Това ли трябваше да направиш? Да му разрежеш гумите защото ти е нацапал колата?
Защото според мен те е хванало повече яд за колата, отколкото за природата. Поправи ме ако греша,
но се съмнявам.

Колега, както съм написал ми е през оназ работа за колата, все пак не е кой знае каква. Най-обикновена алфа 146.
Yanko Petrov написа:На мнението на Гари 82 съм... :no: И освен това за чия простотия пусна темата, колега?? Неговата или твоята :?: То още от заглавието става ясно де.... "ПросТотията нА българина"

За неговата простотия, селения. Аз се изразих още горе, че и моята постъпка не беше от най-НЕ селските.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

.ninja { visibility: hidden; }
Аватар
Мнения: 845
Регистриран на: 27.01.2008
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от vladye » 04 Сеп 2011, 11:35

Е, то за теб може да е никаква колата на човека, но той може 3 години да е събирал парички с жена си, за да я купи. Нали се сещаш?
А, твоята постъпка и най-вече начина ти на разсъждение, прощавай, са чисто казано ориенталски и типично байганьовски.
И най-интересното е, че демонстрираш някакъв криворазбран морал, раздаваш псевдо правосъдие и търсиш признание в интернет :roll:

Много ти е комплексарска постъпката, извинявай.
Една забележка щеше да има много по-голям ефект в/у човека :yes:

П.С.
Сега видях, че си на 17г. и мечтаеш за е30 ... що ли се хабя не знам.
virtue and tranquillity

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 74
Регистриран на: 2.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW e90 328i
Мечтае да кара: BMW М3/M5

Re: Просотията не българина

Мнение от Razor90 » 04 Сеп 2011, 11:42

Като си му срязал гумата, мислиш ли, че ти не си замърсил природата повече от него ? Тази гума къде си мислиш, че ще отиде ? В космоса ? :dummy: От друга страна фасовете са от хартия и тютюн, което се разгражда бързо.
Иначе много добро попадение при избора на име за темата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Просотията не българина

Мнение от Yanko Petrov » 04 Сеп 2011, 13:20

vladye написа:Е, то за теб може да е никаква колата на човека, но той може 3 години да е събирал парички с жена си, за да я купи. Нали се сещаш?


Той за тяхната казва, че е никаква, не за на човека колата :yes:

П.С.
Сега видях, че си на 17г. и мечтаеш за е30 ... що ли се хабя не знам.


Аз пък къде съм гледал, та не съм видял тая важна подробност :mhihi:

Значи, "колега" автор, на тая възраст може и да ти се струва мъжкарско да срежеш на човека гумата и да му спаднеш останалите, ама така и така си регнат тука, има доста теми с подобни "герои" и (ако не са изтрити де :mhihi: ) поразгледай и виж как реагират повечето колеги от форума и си направи сам извода кое е по-добре - да си винаги "отгоре" или като по-умен да отстъпиш? Простаците не заслужават отмъщение, а съжаление, щото Господ така или иначе ги е наказал вече като ги е сложил в категорията полу-животни, полу-хора... Като навършиш 18 и си взмеш Е30 :mhihi: на кого искаш да приличаш - на тия дето си хвърлят пепелниците по колите, гледат лошо, предприемат опасни действия на пътя и т.н., или на тези, които мислят първо и тогава действат?

А дано да попиеш нещо от тука, че от улицата нищо добро няма да научиш :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 11.02.2011
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от climbernoob1 » 04 Сеп 2011, 14:07

vladye написа:Сега видях, че си на 17г. и мечтаеш за е30 ...


Много глупаво си постъпил. Сигурен съм, че само със забележката щеше да има ефект.С тази твоя постъпка си пролича, че си на 17 с разум на 10 годишен. :winky:

Дано да си купиш Е30 (или за каквото мечтаеш) след година и да няма такива хора - да рушат и унищожават, малкото което хората имат! :wave:

Поздрави! :driving:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 04 Сеп 2011, 16:31

1. Колеги, това, че съм на 17 не дава повод да се заяждате(аз така го разбирам). Имам акъл на повече от 10 годишен както каза един колега. Аз няма да седна се нацупя за коментарите Ви.
2. Не мисля, че забележката която му се направи беше достатъчна. Та той само седеше и подсмихваше се под мустак каза някакво извинявай което го каза просто ей така.
3. Не се мисля за мъжкар, камо ли пък герой. Не виждам кое е геройското.
4. Като съм му срязал гумата, нямах предвид да си правя формички и да ги хвърлям.
5. Искате да ми кажете, че като фасовете са само хартия и тютюн е редно всеки да си изхвърля пепелника през прозореца-то нали ще се разгради.
6. Да попивам доста от този форум, но не на тема култура. Аз смятам, че съм доста добре възпитан.
Поздрави и от мен колеги.
П.С. Винаги приемам критики, нормално, а и не очаквам някой да ме хвали за постъпката ми, но според мен и вия щяхте да се изразните на тази постъпка. Нямам предвид да направите като мен.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 279
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Го на Ракйя
Мечтае да кара: на ракия и да си разреждам с вода или бърза HONDA

Re: Просотията не българина

Мнение от em1l » 04 Сеп 2011, 16:37

:dummy: :dummy: :dummy: :dummy:
Прости сме си българите и това е :banghead:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 401
Регистриран на: 25.06.2008
Местоположение: Велинград
Пол: Мъж
Кара: E61 530d 05
Мечтае да кара: F10 M550D

Re: Просотията не българина

Мнение от dmxl » 04 Сеп 2011, 17:04

май си попаднал на кротък човечец,ако наистина беше селянин както го наричаш бая бой можеше да отнесеш :kuku:
DIESEL POWER
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от blqsu4ko » 04 Сеп 2011, 17:13

Ти си по селяк от него :mhihi:
Live it like you Love it

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 04 Сеп 2011, 17:23

dmxl написа:май си попаднал на кротък човечец,ако наистина беше селянин както го наричаш бая бой можеше да отнесеш :kuku:

За какво да отнасям боя? За това, че той си изхвърли пепелника ли?
blqsu4ko написа:Ти си по селяк от него :mhihi:

Хмм.. щом така мислиш.. По кое по-точно се подразбира, че съм селяк?
Предлагам спама да спре до тук! Който иска да ми каже още нещо, моля на ЛС.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1318
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i touring 2001/9

Re: Просотията не българина

Мнение от mihal » 04 Сеп 2011, 17:44

dmxl написа:май си попаднал на кротък човечец,ако наистина беше селянин както го наричаш бая бой можеше да отнесеш :kuku:

човечеца сигурно даже и не е разбрал, докат онея са духнали :mhihi:

до автора - престарал си се с наказанието, като пораснеш и си купиш 1-ватра гума с изработени пари ще си промениш мнението
Ако зависеше от мене директно в "banned list" отива автора за тая простотия дет е направил че и се хвали с нея. Да отива у форумите на ВВ и АЛФА там може да му се възхищават!


Странно кви хора има. Зимата намерих 3 пирона в новите си зимни гуми, даже не разбрах защо е тва, най вероятно дето съм спрял на нечие "заплюто" място. Сега кво да напрая да се бия, да потрушавам коли наред или да пукам гуми наред?!/?!?!!!??!?!!?
Все някой трябва да спира простотията. Не да се мъчат всички "да излязат отгоре", което е толкова смешно отстрани и грозно при това.
Изображение

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook