Просотията не българина

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1318
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i touring 2001/9

Re: Просотията не българина

Мнение от mihal » 05 Сеп 2011, 11:12

сори че реагирах така пич, ама не дей да му причиняваш имуществени вреди за туй че оплескал леко колата ви, и съм сигурен че малко е влязло вътре, а фасовете от вън са изпадали в движение

тежко е положението в БГ финансово, много хора нямат пари за гуми, камо ли да вика пътна помощ...
човека като си е хвърлял пепелника не е искал да ти навреди(просто си е палачор явно), а твоето е от злоба и съзнателно......
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 05 Сеп 2011, 11:31

Аз пак ще кажа, че въобще не ми е зор за колата. Вярно, първо трябва да се помисли и след това да се действа. И аз не помислих, но се издразних. За късмет не влезе в колата защото бяха затворени прозорците, но ако това беше станало не знам как щях да реагирам :oops:
Пък то и не е работа да го бия баш пред манастир .. а и винаги избягвам тази част с боя, но при условие, че ти му говориш и той се прави на откачен ..
А по между другото нали има резервна гума. Слага нея помпа другите 3 и е готов. 1 час работа :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 11.02.2011
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от climbernoob1 » 05 Сеп 2011, 11:47

Продължаваш да мислиш глупаво! :ranting:
Като има резервна гума, дай да му я режем, а? :banghead:
Както казаха по-горе колегите, ако беше GL500 нямаше да направиш нищо, щеше да си мълчиш, а ти си видял някой сух чичак и си почнал. :winky:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Просотията не българина

Мнение от Dirty M5 driveR » 05 Сеп 2011, 19:23

randity написа:А по между другото нали има резервна гума. Слага нея помпа другите 3 и е готов. 1 час работа :mhihi:


Ми дай и на теб да ти надупчим една гума. Нали имаш резервна...
С възрастта дано се научиш да не се поддаваш прекалено на емоциите. В една определена граница е допустимо, и аз не стоя безразличен. Но е важно да преценяваш кога какво да направиш, а не веднага с рогата напред. Я си представи, че на тоя човек (колко и тъпо да е постъпил, и колкото и голям селянин да е бил, в което аз не мога да съм сигурен, тъй като не съм бил свидетел на случката) му се наложи адски спешно да ползва колата за нещо от огромна важност - да закара жена си до болница примерно, и всякакви други вероятности. И не успее на време, щото ти в яда си си му срязал гумата. Няма ли да се чукнеш тогава в главата и да се замислиш какво си направил?! Колегата по-горе ти каза - като си купиш гуми с изкарани от теб пари, ще оцениш стойността им. И то стойността като цена я з@еби - принципа е това, което трябва да си изградиш като поведенчески навици. Аз не съм много по-голям от теб, и нямам намерение да ти държа сметка. В случая е редно ние - останалите колеги, да се опитаме да ти въздействаме по определен начин. И не само на теб. Аз какви неща съм виждал на пътя... ми досега да съм изпотрепал половината град и да съм им почупил колите... :nono: Свиря яката, псувам от колата, но дотук :!: Аз тоя човек така или иначе няма да го променя, но поне мога да му покажа, че не е прав. Пък дали на него изобщо ще му мине нещо през главата... :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Просотията не българина

Мнение от А.Марчев » 05 Сеп 2011, 20:00

Това пък никога няма да го направя ... доста глупаво от твоя страна :conf: :dummy:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 11.02.2011
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от climbernoob1 » 05 Сеп 2011, 22:05

А.Марчев написа:Това пък никога няма да го направя ... доста глупаво от твоя страна :conf: :dummy:


Това нито един разумен човек няма да го направи, момчето е искал да се направи пред братовчедка си на мъж.

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Просотията не българина

Мнение от Petrolhead » 06 Сеп 2011, 10:06

climbernoob1 написа:
А.Марчев написа:Това пък никога няма да го направя ... доста глупаво от твоя страна :conf: :dummy:


Това нито един разумен човек няма да го направи, момчето е искал да се направи пред братовчедка си на мъж.


айде работите отидоха на кръвосмешение. :)

пълно е вече с подобни дришльовци като тоя, не са яли достатъчно бой като малки, няма казарма да ги научи на ред, а мама и тати гледат планета, пият ракия и щракат с пръсти.
Дръжте се колеги, това е бъдещето

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Просотията не българина

Мнение от А.Марчев » 06 Сеп 2011, 10:57

Petrolhead написа:
climbernoob1 написа:
А.Марчев написа:Това пък никога няма да го направя ... доста глупаво от твоя страна :conf: :dummy:


Това нито един разумен човек няма да го направи, момчето е искал да се направи пред братовчедка си на мъж.


айде работите отидоха на кръвосмешение. :)

пълно е вече с подобни дришльовци като тоя, не са яли достатъчно бой като малки, няма казарма да ги научи на ред, а мама и тати гледат планета, пият ракия и щракат с пръсти.
Дръжте се колеги, това е бъдещето


Колега ,защо си мислиш ,че всички са като него и аз съм на 17 години ,но това няма да ми мине през акЪЛА :shock:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Просотията не българина

Мнение от Делян » 06 Сеп 2011, 12:13

Един мъж никога не изкарва яда си на някого по-такъв путевски начин. Що не го ошамари като се е държал надменно и те е обидил с това? А му сереш по колата, ДОКАТО ГО НЯМА и после бягаш !?!
Може да не си го разбрал още, но в тоя живот всичко се връща по един или друг начин :winky:

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 26.09.2010
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от nitrus » 06 Сеп 2011, 12:23

Скоро(вчера) една к**ва@ зад мен, карам си с ограничението в София 50-тичка че и нагоре, при което ми свири и светка да карам по бързо :kuku: , после десен мигач :no: и ме изпревари отдясно. Все се чудя като ми се беше лепнала за задната броня и бях скочил на кучките дали щеше да е толкова отворена и като слезнем :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от blqsu4ko » 06 Сеп 2011, 12:46

Трябваше да те види докато клечиш до колата и натискаш игличката :mhihi: :mhihi:
Като смениш една гума и надуеш още 3, нямаше да има хвалба във форума :mhihi: :mhihi:
Live it like you Love it

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 06 Сеп 2011, 15:53

@Petrolhead Aре като не ме познаваш да не говориш нито за мен, нито за родителите ми. Мерси ;)
Чак пък съм се правил на мъж пред братовчедка ми .. да бе
И GL 700 да е пак ще слезна и ще му направя забележка ич ми не е че кара кой знае к'ва кола.
Е набора се прави тука, сигурен съм, че е правил бая повече простотии от мен ама си трае за да има хейт.
Мен не ми пречи, аз не съм тънкообиден ама хора дет не ме познават да говорат къв съм няма как да стане.
Към другите колеги- всичко приемам като съвет :bchug:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Просотията не българина

Мнение от sme666ko » 07 Сеп 2011, 1:33

Да бе, представям си как от GL-а слиза някъв назобен батка с поп-фолк гаджето и ти отиваш да му се скараш.. :mrgreen:
Майтапа настрана, тоя с фасовете е постъпил много грозно, ма и ти не оставаш по-назад. Хубаво си пуснал тема за простотията на българина, дано си извадиш няква поука от мненията в нея.
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 07 Сеп 2011, 11:33

sme666ko написа:Да бе, представям си как от GL-а слиза някъв назобен батка с поп-фолк гаджето и ти отиваш да му се скараш.. :mrgreen:
Майтапа настрана, тоя с фасовете е постъпил много грозно, ма и ти не оставаш по-назад. Хубаво си пуснал тема за простотията на българина, дано си извадиш няква поука от мненията в нея.

Направо една глава на батката и един автограф от поп-фолк звездата и готово :ok:
Иначе да, взимам си поуки, но има доста "колеги" където не ме познават, но говорят простотии по мои адрес ;)
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 11.02.2011
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от climbernoob1 » 07 Сеп 2011, 11:48

randity написа:Направо една глава на батката и един автограф от поп-фолк звездата и готово :ok:


Всички пред клавиатурата сте: ММА-ци, боксьори, каратисти и какви ли още не.. :winky:

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook