Просотията не българина

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 04 Сеп 2011, 17:55

Хаха, бил съм се хвалил .. Моля модераторите да заключат темата и ако искат пък и да ме банват.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1409
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F90 M5C

Re: Просотията не българина

Мнение от Cinder » 04 Сеп 2011, 18:21

Най-добре и двете :mhihi:
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 04 Сеп 2011, 18:26

Нека те да преценят ;)
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Re: Просотията не българина

Мнение от Runnaway » 04 Сеп 2011, 18:42

Колеги, в същия този вчерашен ден и аз ходих до Рилския с моята Красавица Orientblau Metallic E46 320CI и бях задминат от двама доста опасни за себе си и за другите, шофьори, първият с ЦЛС АМГ, а другият с Е46 купе като моето, но с регистрация КН. Човечецът явно гонеше Бенца и правеше някакви чудеса от героизъм с 46-цата, но изпреварванията му бяха на косъм във всеки един момент.

Случката с гумите няма да я коментирам, защото и двете постъпки са неправилни.
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 7.08.2011
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от BMW*FOREVER » 04 Сеп 2011, 18:56

Брао е пич аз ако бях на твое място аз да карам и сестра ми да е до мен или ПРИЯТЕЛКАТА МИ и да ходим на някде и тоя бок*лук да си изсипе пеплника с цигари през прозореца когато беше спрял някаде отивам с ножа режа му и 4-те гуми чупа му едното стакло оставям едно лисче с другия път цигарите в коша и заминавам малеее брат чак мен ме хвана яд баси бокл***ука добре си направил другия път 4-те гуми и те поздравявам . :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :lalala: :lalala: :lalala: :lalala: :lalala: :lalala: :lalala:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Просотията не българина

Мнение от Dirty M5 driveR » 04 Сеп 2011, 21:16

Колега, няма какво да ти пишем на лично. Тя темата е за това - да коментираме историята ти. Аз също ще съм честен и ще ти кажа, че си постъпил крайно неразумно и импулсивно. Направил си му забележка - той не е възприел. А като му спука гумите нещо повече ли стана? Тамън нищо. Дето каза един колега късмет си имал че е бил кротък, че не го знаеш на какъв акъл е и как ще те напердаши пред хората, че и за смях ще станете. Знам - кофти е да гледаш как хората правят глупави работи, било то да си изхвърлят пелелника както в твоя случай, и други подобни. Ама оправията не е това, което ти си сторил. Това, че си на 17 нищо не значи, но щеше да е много хубаво ако беше постъпил правилно за възрастта си. Уви, сегашните поколение все по-лесно се палят, и правят глупости. Така че аз не смятам, че има колега, който е казал нещо грешно в тая тема. Просто и аз се чудя ти какво очакваш да прочетеш. Не се сърди, а го приеми като колегиален съвет, защото няма нищо лошо да се учим един от друг на някои неща ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 9.04.2009
Местоположение: коларовград
Пол: Мъж
Кара: BMW отново серия 3 бенз
Мечтае да кара: волска каручка
Детайли за колата: събира много и малко, според повода

Re: Просотията не българина

Мнение от daka1972 » 04 Сеп 2011, 21:53

хубава работа ама Българска , тоя ми оцапа колелото а аз що не му скъсам веригата Ганьовска му мисъл :no:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 04 Сеп 2011, 21:59

Аз няма шанс да се нацупя. Приемам всичко като съвет и принципно не се паля бързо, но уви така стана. Просто в нервите съм направил това. Не е било правилно, осъзнал съм го, не чакам да седнете да ме хвалите или нещо подобно. Написал съм всичко както си е, защото можеше и да не го пиша това и да се храни по тоя все още за мен селянин. Към колегите които ме помислиха и мен за такъв-не ме познавате, не можете да си извадите мнение за мен от една тема.
Поздрави :bchug:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 9.04.2009
Местоположение: коларовград
Пол: Мъж
Кара: BMW отново серия 3 бенз
Мечтае да кара: волска каручка
Детайли за колата: събира много и малко, според повода

Re: Просотията не българина

Мнение от daka1972 » 04 Сеп 2011, 22:09

селяни или граждани всички еднакво дишаме и правим вс.неща присъщи на човека ,просто проблемите са различни , а инъче дебатираме даден посочен проблем от теб. всички предполагам искат да живеят в охолство ,мир, чистота но за това сме хора за да правим грешки ти сам каза ,че човека е опитал да се извини но какво да направи грешката е допусната а и твоята - въпроса за двама Ви е това да не се допуска за в бъдеще,всички грешим волно или неволно - живот да го е.. ва :( . :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 5.09.2010
Местоположение: с. Обнова, обл. Плевен
Пол: Мъж
Кара: E90 316i М-Пакет; Golf 5 2.0 TDI

Re: Просотията не българина

Мнение от Leudi » 04 Сеп 2011, 22:49

Само един въпрос- ако колата беше GL500, а не "някаква си Алфичка" щеше ли да го направиш?

Разбери, има хора, които блъскат яко с години, за да си купят 15 годишен грозен Gouf TDI, а ти му разваляш цялата работа, само защото колата не ти била харесала.
Nope ... it's Chuck Testa !!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: Просотията не българина

Мнение от PaCk0o » 04 Сеп 2011, 23:34

Наистина кофти постъпка, че си му спукал гумата ама те разбирам до преди две години и на мен не ми дремеше но от както имам кола дори и не си помислям да направя такова нещо, не трябва да си толкова краен за едни фаски, а колегите който предлагат да бъде баннат това си е прекалено и смешно.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Просотията не българина

Мнение от Yanko Petrov » 04 Сеп 2011, 23:50

PaCk0o написа: а колегите който предлагат да бъде баннат това си е прекалено и смешно.


То пък като зависи от тях... :mhihi: Иначе темата си има и положителна страна, щу храна яде момчето, надявам се, че при следващ подобен случай ще се сети първо за тая тема и тогава ще преценява :bchug:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Просотията не българина

Мнение от randity » 04 Сеп 2011, 23:59

Да, колеги определено ще се сещам за тази тема :mhihi:
Та в края на първият ми пост написах, че всеки може да сподели своята случка по българските пътища и с българин. Поздрави :bchug:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 26.01.2011
Пол: Мъж

Re: Просотията не българина

Мнение от ktamen » 05 Сеп 2011, 4:52

Винаги псувам когато видя някой да си хвърля фаса през прозореца и изобщо не мога да схвана каква е логиката да си събираш фасовете в пепелника и в крайна сметка пак да ги метнеш не в кошче за боклук, а на пътя :kuku:
И на мен ми се е случвало от колата пред мен да си изпразнят пепелника в движение, само, че прозореца ми беше отворен и всичко дойде при мен. Това стана на влизане в София от Панчарево и мен ме хвана червеното на светофара, така, че дори не можах да го напсувам като хората. Първата ми мисъл беше да го блъсна, но след секунда се сетих, че това може би не е най-правилното нещо. Като се сетя за този случай хем ме е яд, че съм го оставил без никакви последствия, хем съм доволен, че нямах пистолет в жабката.
Всички ти писаха едно и също, и аз ще го напиша - Не е това начина, като си купиш кола и някой мине с пирон (причина да го е яд на теб винаги ще се намери) край нея ще разбереш.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 31.05.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Мечтае да кара: e36 m3

Re: Просотията не българина

Мнение от PaCk0o » 05 Сеп 2011, 8:41

BMW*FOREVER написа:Брао е пич аз ако бях на твое място аз да карам и сестра ми да е до мен или ПРИЯТЕЛКАТА МИ и да ходим на някде и тоя бок*лук да си изсипе пеплника с цигари през прозореца когато беше спрял някаде отивам с ножа режа му и 4-те гуми чупа му едното стакло оставям едно лисче с другия път цигарите в коша и заминавам малеее брат чак мен ме хвана яд баси бокл***ука добре си направил другия път 4-те гуми и те поздравявам . :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :lalala: :lalala: :lalala: :lalala: :lalala: :lalala: :lalala:

Ти направо му изпрати колата към Надин :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook