Тежката артилерия на BMW.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Тежката артилерия на BMW.

Мнение от Maxmadness » 24 Сеп 2011, 2:19

Събота.8:30.След тежък работен ден,си легнах едва към 2:30 през ноща.Още като ученик 8:30 за мен беше един нереален час за ставане,1-ва смяна за мен не съществуваше поне до края на 3-4-тия час.Легнах си с мисълта,че следващия ден ще бъде неработен за мен,и най-накрая ще се видя отново с леглото,но този път може би за поне 8 часа,но уви това не се случи.Като че ли всичко стана за секунди...всичките неща които направих преди да си легна някак си се сляха със събуждането ми..Отворих очи...телефон звънящ на пожар.Когато го погледнах,преди да вдигна видях 4 sms-a.Дигнах :

-Аре ставай бе кво правиш бе?
-(мега умряло) Човече..виж колко е часа..не се познаваме от вчера..
-Ставай бе ставай не се обяснявай искам да ти покажа нещо.
-Оф човек.какво искаш да ми покажеш толкова?
-Ставай бе,ще видиш брато !
-Оф окей дай ми 15 минути да се оправя,и ще сляза.(с момчето се познаваме от малки,познавах го добре..да ме дигне на пожар в събота рано сутринта,наистина имаше нещо наистина пикантно).
-Аре аре стига се мотал,и да не си посмял да гледаш през прозореца,ще развалиш всичко ! :driving:
Оправих се по възможно най-бързия начин..наистина се събудих доста бързо,и започнаха стотици хиляди мисли да се преплитат в съзнанието ми "Добре бе,събота сутринта..Виктор..който си ляга в 8 сутринта и става в 18:30 през деня да ме дигне?..това ще е интересно".
Следващият етап,познат може би на повечето от вас..натискам бутона на асансьора и се изпълвам със адреналин "какво ли ще e"?
Влизам в асансьора,натискам бутон (1).Отново търкам очите,докато слизам надолу..с мисълта "ако е шега... :ranting: "
Следващият момент,завинаги ще запазя в сърцето си,в спомените си ...
Отварям вратата на входа...очите ми ме лъжеха ... очите е така :shock: ,ченето долу... 300 удара на сърцето в момента,причината :

Е39 M5. Тъмно бордо..тонове лак..блести от всякъде,измита пастирана,19-ки черни джанти..цялата М пакет,брони калници,чудеса,черни бъбреци,ейнджъл айс...

Гледам колата...гледам него... гледам колата..пак поглеждам към него... нямаше толкова ухилена физиономия... :mhihi:

Само едни думи имах в речника си,в онзи момент..едно от най-гадното,селско и дебело

-ДАААААААА БE??
-Да :kuku: :kuku:

Това беше лудост...кога бяхме в училище и се замеряхме със закуски и правехме простотии...колко бързо мина времето,неусетно минахме от едната страна на живота към другата.Изведнъж ме просветли,идеята че там някъде на паркинга на 100-тина метра от местото на което се намирахме,беше и мойта кола със идентична емблема на тази,но с различен индекс от нейния :winky: Това което следва е кратко :

-Отключвай...
-(Мълчание) .. звук на отключване..мигачите светват..
Мислех си..wow...никога не съм се качвал в M Power..какво ли е усещането да се качиш там където BMW,не си играят.? Не успях да довърша тази мисъл,когато погледнах към оборотомера и стрелката отиваше в червеното и таблото като цяло беше като коледна елха...Пътя ми се видя тесен с това чудовище...пешеходните пътеки се превърнаха в малки скарички...Хората ми заприличаха на сенки... BMW.
Последна промяна Maxmadness на 24 Сеп 2011, 20:45, променена общо 1 път
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 279
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Го на Ракйя
Мечтае да кара: на ракия и да си разреждам с вода или бърза HONDA

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от em1l » 24 Сеп 2011, 11:09

:yes: :yes: айде продължениеее :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 11.02.2011
Пол: Мъж

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от climbernoob1 » 24 Сеп 2011, 15:22

Пфф .. уникално! :bowdown:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от randity » 24 Сеп 2011, 17:32

Колега, тази история се надявам да е истина, защото в Люлин съм засичал 4-5 пъти една е39 М бордо :lol:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от Maxmadness » 24 Сеп 2011, 20:41

Истина е колега...аз съм от Надежда :shock:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от Nickelback » 24 Сеп 2011, 20:59

Колега, защо ни дразниш :banghead: :mhihi: :bchug:
Ай като си почнал давай по-детайлно с разказа :yes: :mrgreen:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от Dirty M5 driveR » 25 Сеп 2011, 17:23

Това трябва да е било невероятно изживяване! Чакаме по-детайлно описание на случката :)

ПП: Кога и аз ще имам допир до нещо от М-дивизията... :mhihi:


Аватар
Мнения: 666
Регистриран на: 5.07.2011
Местоположение: с. Искрец
Кара: Фиат 126р
Мечтае да кара: Шкода Фабия

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от zlatko_baretata » 25 Сеп 2011, 23:12

Защо ли имам странното чувство, че тема като тази обезценяват стойността на думичките "Е39 М5"?
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от Maxmadness » 26 Сеп 2011, 4:14

И защо така колега?И как така,на другите колеги им харесва,а на тебе не?И как,с какво една история за това,как на мой приятел са му купили Е39 М5,обезценява израза "Е39 М5"? Ако няма какво да правиш,и спамиш..спами някъде другаде :yes:
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от ryan83 » 26 Сеп 2011, 10:02

ааа много добро.. :bowdown: Това си е мечта за много BMW фенове ;) да се качат на някоя яка М-ка, даже само за да се повозят..както и моя мечта :D Радвам се, че си го изпитал. :twisted: :twisted:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 215
Регистриран на: 7.11.2010
Пол: Мъж
Кара: 330D
Мечтае да кара: S62B50

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от Evkata » 26 Сеп 2011, 16:27

bmw-maximilian написа:И защо така колега?И как така,на другите колеги им харесва,а на тебе не?И как,с какво една история за това,как на мой приятел са му купили Е39 М5,обезценява израза "Е39 М5"? Ако няма какво да правиш,и спамиш..спами някъде другаде :yes:


Колега той "Zlatko" друго не прави освен да спами и да разваля темите на хората... ;) :yes: По темата: историята наистина е много вълнуваща. :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 593
Регистриран на: 29.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 ///M5
Детайли за колата: Eisenmann Exhaust

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от B.Tunchev » 27 Сеп 2011, 18:36

Яка е историята, мен ми хареса! :yes:
Изживявал съм го почти същото нещо, само че в ролята на героя, който буди :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3909
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от Kroki » 02 Окт 2011, 12:20

Екстра ее, аре давай 2-ра част!
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 22.11.2009
Пол: Мъж
Кара: я напреки...
Мечтае да кара: по хубави пътища!
Детайли за колата: Кукла =)

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от Bimmerz » 02 Окт 2011, 13:03

Много добре написано,колега!Поздрави!
Иначе,дай боже всекиму!...дори и да е на мястото на събудения! :yes:
"-Обаче тоя се оказа неразбран човек...лош!И ми написа акт!И аз стиснАх зъби,влезнАх в колата и на място напраИх 230км/ч и пуснах амбреажа и изФърчах като ракета!...пускам радиото...не мойм си намерим място от нерви!То и няма, щот' съм махнАл седалките да ми е по-лека колата..."

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 11.02.2011
Пол: Мъж

Re: Тежката артилерия на BMW.

Мнение от climbernoob1 » 02 Окт 2011, 15:16

Gh0s7 написа:Яка е историята, мен ми хареса! :yes:
Изживявал съм го почти същото нещо, само че в ролята на героя, който буди :mhihi:


Няма да е зле да разкажеш и твоята история, ще я чакаме :winky:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook