За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страсти

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от saleen » 19 Авг 2012, 8:41

Kroki написа: Извинете, но наистина карате хората да спрат да пишат!

Ами аз не видях колегата да се е засегнал, или демотивирал от това, че някои проявяваме скептичност и то не към всичко разбира се (за което :bowdown: ), тъй че да плачем за нероден Петко няма смисъл ми се струва.
Никой не мое ма връне на селу!

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 31.12.2009

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от kristianis » 19 Авг 2012, 8:49

Следя темата от самото начало и мога да кажа,че със кеф чета мненията на автора.
Всеки път отварям и търся мненията неговите мнения....другите изобщо не ги чета,защото няма смисъл :)
Искам само да му кажа да не спира да пише,защото аз рядко изявявам мнение...по принцип само чета и подминавам...но съм сигурен,че не съм само аз..има и много други който просто четат и се наслаждават :yes:
за това не спирай :) продължавай да пишеш такива теми,за мен са много надъхващи ! :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 19 Авг 2012, 11:42

Аз нямам нужда от тема да ме мотивира да имам мечти и тн, мен живота ме е мотивирал а не тема.
Някой така говорите се едно тази тема ще помогне на хиляди хора да почнат да имат мечти понеже те "нямат"
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Авг 2012, 12:52

Колегата по-горе с Москва...Русия не е Москва или по-точно жалкото е, че Русия се определя само с нея. В САЩ има пари навсякъде, в Русия е Москва, толкова. За качества на живота и възможности за обикновения човек да направи нещо, разликата от САЩ и разни като Русия и Китай е точно от тук до Марс и обратно.

enigma написа:
BMWPOWERRR_ACM написа:Прочетох книгата на Тръмп и всичко ми е ясно.


Прочетох ти първия пост.

Обаче тази сутрин като видях това...

Тoo long - didn't read, sorry. Сигурен съм, че е много добре написано и си ми направил абсолютно точен психологически портрет, и с абсолютно точни факти, разсъждения и постулати доказваш защо не мога да съществувам. Поздравления :).

Само че понеже мернах пак сте намесили Алекс (не, не съм Алекс - нали не мислите, че сам ще си пише и ще си отговаря в някои теми) - не знам за кое амг пише наизуст, обаче по една случайност го знам кой е в реалния живот. Та преди 10г мисля имаше сл55 амг и после още през колко бенцове е минал че... доста нелепо звучи това твърдение :).

И къде видя да съм написал, че от книгата на Тръмп всичко ми е ясно? Опа, грешка, ти сам каза, че не си чел поста, даже се извиняваш. Простено ти е. :yes: Но вътре доста подробно са описани много неща. Нито са прочетени от книгиТЕ на Тръмп, нито нищо. За ПР-а си прав, но той си го признава и си го обяснява с това, че няма такова нещо като прекалена реклама. Затова си е написал и книгите де, за реклама. Със секретарката едва ли е номер, имайки предвид колко достоверно и подредено е написано всичко. Всъщност, ако е номер от негова страна, пробвай да му звъннеш, щом правиш роботи за НАСА и нейви-то, едва ли ти е проблем намирането номера на Тръмп и да ти вдигне телефона, ако не на теб, то на някой твой шеф. :mhihi:
За АЛХ малко си ги написал както ти изнася нещата. Може и да е карал АМГ-та, това не е проблем за средностатистическия Американец. Там нещата бяха такива, че човека имаше Макларън Ф1( :shock: :shock: :shock: ), всевъзможни Вайпъри и всякакви спортни коли, на които е скъсвал гъза по пистите. Половината неща пък от него защо са измислица идея си нямам, но няма и намерение да си блъскам акъла какво му е в главата на човека. Гледам себе си и гледам аз от къде мога да спечеля нещо определено, живота на АЛХ не ме вълнува, твоя също, понеже досега с нищо не си показал, че си до някаква степен реален. Ти всъщност си, но дали нещата, които казва са истина ОТКАЗВАШ да обясниш на всички тук. Мен специално не ме вълнува толкова защото дори да си богат колкото Тръмп, пак ще има някой по-богат от теб, но разликата е, че да науча нещо мога от много места(Тръмп едва ли ми е най-удачния пример защото неговите неща са далеч от моя свят, но като пример има какво да се научи), но не и от теб пак повтарям защото ОТКАЗВАШ да научиш хората на нещо.
Не знам само какви са тези припадания на някои в темите как трябвало да се поучим и да преследваме нещо си... :kuku: :mhihi: Какво да преследваме бе хора спрямо тази тема? Снимките и, че на света е ПЪЛНО с хора, които имат частни самолети ли? Въпросния тук дори се казва, че е за всеки и е служебен, а другите си го купуват ей така да има с какво да си движат. Гледайте тях. Но не, тука някой си отделил от времето си за да ни...и той самия не знае какво. Или по-точно знае и му се получава и сега стои и се кефи от постигнатото. :mhihi:
И колега, не съм ти правил портрет, не мога да знам на някой зад океана какво му е в главата, затова на няколко пъти написах, че само ти си знаеш някои неща. Дали си реален пък изобщо не съм се заемал да бистря, ако това ми е целта в живота би било много жалко. Даже спирам да пиша в тази тема, че и да чета.
Пак ти казвам обаче нещо, което си пропуснал в този и в предишните постове - ако искаш да мотивираш хората и/или да ги научиш на нещо като им покажеш пътя, то го направи, а не да пускаш фишеци наоколо, които за никого нищо не значат, освен може би за такива като Кроки. Човекът толкова се е възхитил от теб, че чак ни дава наклон как трябвало да ти пляскаме защото ни каза 2 клишета познати от века на зората и ни показа снимки на материални блага. Трябва да ти пляскаме и защото не си научил никой на нищо тук, а уж това ти е целта.

И драги ми кроки, като казваш "евала", не е зле да се позаинтересуваш какво значи този израз. Но за да ти спестя времето, ще ти кажа, че това го използват мюсюлманите, а в БГ е останало тук от робството. Същото това робство когато вероятно и твои предци са били колени, бесени, децата избивани или потурчвани от същите тези хора, които са вкарали израза в България. Евала буквално значи, че благодариш на Аллах защото с неговата помощ си постигнал нещо или в твоя случай казваш евала на колегата защото с помощта на Аллах той е постигнал нещо. Сега не вярвам да си мюсюлманин, твоя работа дали в живота си ще продължиш да благодариш на Аллах. Ако си такъв пък, нищо лошо да си подкрепяш религията, но мисля го правиш просто от незнание.
Това се отнася и за всички Българи с Християнско самосъзнание, които така широко използват този израз без да знаят, че казват "слава на Аллах" или "благодаря на Аллах".

Хайде сега чертайте пална как да си купите самолет, гледам Енигмата ви е посочил поне началото на пътя - емигрирате в САЩ. Макар да не го казва директно, това може да се извлече от контекста на написаното от него. Не е малко, имайки предвид, че тук хора още мислят как Китай и Русия с комунизма си са по-добри места да забогатее човек. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
И все пак обаче ако изберете пътя на емиграцията, най-добрите градове за живеене в света за поредна година не са от САЩ. Мелбърн е първи, а в челните места са другите Австралийски Сидни, Аделаида и Канадските Ванкувър и Калгари.
Но моят съвет е като на енигмата - марш в САЩ. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Самоков/Боровец
Пол: Мъж
Кара: ше E30 сега:E90 N52B25

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от raddy » 19 Авг 2012, 15:19

enigma написа:Основната ми идея е, че човек трябва да може да мечтае - и да преследва мечтите си. Аз когато бях малък и обяснявах къде ще ходя и какво ще правя всички ми се смееха. После като отидох на съответното място и правех съответните неща, и обяснявах какво още ще направя... пак ми се смееха (ок, не е синдром само за България).

Успехът не е само материален - за всеки човек има различно измерение. И при мен материалното е по-скоро страничен ефект, а още далеч не съм постигнал това, което искам, защото... не спирам да мечтая.

Мене изобщо не ми пука дали някой ми вярва. Обаче смятам, че е жестоко да се отнемат мечтите на хората. Да им се обяснява, че не съществува страната на чудесата. Че са едни роботи, които от сутрин до вечер трябва да работят нещо, което не им е присърце, за да изкарват пари за да си плащат сметките.
И така цял живот. Знам, че е лесно да се каже, знам че ви мачкат отвсякъде. Но, човек има ли непоклатима вяра в _собствените_ си мечти - сигурен съм, че всичко е възможно.
Колкото и много да са провалите.
Всеки сам е способен да достигне своята "страна на чудесата".



Ух , направо ме разплака :cry: ...

сега ще взема и аз да повярвам в мечтите си, изпълнени с Ламбота и Ферарита,с лъскави барове и яки мадами,яхти и вили на Сен Тропе,в които да се снимам с моята чаша - пък виж може някой ден (днес или утре ;) ) да се сбъднат 8) :winky:


И колегата го е казал преди мене
jordanpar написа:Аз от цялата тема не схванах и една написана ясно идея как да успеем.

Иначе дечурлига тук бол,нека се порадват малко.



Съжалявам но не виждам нищо страхотно в тази история.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 901
Регистриран на: 13.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: f30 340i xdrive MPPSK | e36 316i

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от raduslaf » 19 Авг 2012, 21:48

enigma написа:България може да се оправи и да стане една прекрасна страна, но това просто няма как да се получи при който и да е управник, докаро хората са изпълнени с толкова негативизъм.
Просто ако може някак си... хората да спрат да бистрят политиката и да одумват кой какъв е, да запретнат ръкавите и започнат да преследват мечтите си.

Ти си умен човек :yes: Ма земи събери некой долар за читава камера :dummy:


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от ivoo » 19 Авг 2012, 22:43

BMWPOWERRR_ACM написа:Колегата по-горе с Москва...Русия не е Москва или по-точно жалкото е, че Русия се определя само с нея. В САЩ има пари навсякъде, в Русия е Москва, толкова. За качества на живота и възможности за обикновения човек да направи нещо, разликата от САЩ и разни като Русия и Китай е точно от тук до Марс и обратно.

enigma написа:
BMWPOWERRR_ACM написа:Прочетох книгата на Тръмп и всичко ми е ясно.


Прочетох ти първия пост.

Обаче тази сутрин като видях това...

Тoo long - didn't read, sorry. Сигурен съм, че е много добре написано и си ми направил абсолютно точен психологически портрет, и с абсолютно точни факти, разсъждения и постулати доказваш защо не мога да съществувам. Поздравления :).

Само че понеже мернах пак сте намесили Алекс (не, не съм Алекс - нали не мислите, че сам ще си пише и ще си отговаря в някои теми) - не знам за кое амг пише наизуст, обаче по една случайност го знам кой е в реалния живот. Та преди 10г мисля имаше сл55 амг и после още през колко бенцове е минал че... доста нелепо звучи това твърдение :).

И къде видя да съм написал, че от книгата на Тръмп всичко ми е ясно? Опа, грешка, ти сам каза, че не си чел поста, даже се извиняваш. Простено ти е. :yes: Но вътре доста подробно са описани много неща. Нито са прочетени от книгиТЕ на Тръмп, нито нищо. За ПР-а си прав, но той си го признава и си го обяснява с това, че няма такова нещо като прекалена реклама. Затова си е написал и книгите де, за реклама. Със секретарката едва ли е номер, имайки предвид колко достоверно и подредено е написано всичко. Всъщност, ако е номер от негова страна, пробвай да му звъннеш, щом правиш роботи за НАСА и нейви-то, едва ли ти е проблем намирането номера на Тръмп и да ти вдигне телефона, ако не на теб, то на някой твой шеф. :mhihi:
За АЛХ малко си ги написал както ти изнася нещата. Може и да е карал АМГ-та, това не е проблем за средностатистическия Американец. Там нещата бяха такива, че човека имаше Макларън Ф1( :shock: :shock: :shock: ), всевъзможни Вайпъри и всякакви спортни коли, на които е скъсвал гъза по пистите. Половината неща пък от него защо са измислица идея си нямам, но няма и намерение да си блъскам акъла какво му е в главата на човека. Гледам себе си и гледам аз от къде мога да спечеля нещо определено, живота на АЛХ не ме вълнува, твоя също, понеже досега с нищо не си показал, че си до някаква степен реален. Ти всъщност си, но дали нещата, които казва са истина ОТКАЗВАШ да обясниш на всички тук. Мен специално не ме вълнува толкова защото дори да си богат колкото Тръмп, пак ще има някой по-богат от теб, но разликата е, че да науча нещо мога от много места(Тръмп едва ли ми е най-удачния пример защото неговите неща са далеч от моя свят, но като пример има какво да се научи), но не и от теб пак повтарям защото ОТКАЗВАШ да научиш хората на нещо.
Не знам само какви са тези припадания на някои в темите как трябвало да се поучим и да преследваме нещо си... :kuku: :mhihi: Какво да преследваме бе хора спрямо тази тема? Снимките и, че на света е ПЪЛНО с хора, които имат частни самолети ли? Въпросния тук дори се казва, че е за всеки и е служебен, а другите си го купуват ей така да има с какво да си движат. Гледайте тях. Но не, тука някой си отделил от времето си за да ни...и той самия не знае какво. Или по-точно знае и му се получава и сега стои и се кефи от постигнатото. :mhihi:
И колега, не съм ти правил портрет, не мога да знам на някой зад океана какво му е в главата, затова на няколко пъти написах, че само ти си знаеш някои неща. Дали си реален пък изобщо не съм се заемал да бистря, ако това ми е целта в живота би било много жалко. Даже спирам да пиша в тази тема, че и да чета.
Пак ти казвам обаче нещо, което си пропуснал в този и в предишните постове - ако искаш да мотивираш хората и/или да ги научиш на нещо като им покажеш пътя, то го направи, а не да пускаш фишеци наоколо, които за никого нищо не значат, освен може би за такива като Кроки. Човекът толкова се е възхитил от теб, че чак ни дава наклон как трябвало да ти пляскаме защото ни каза 2 клишета познати от века на зората и ни показа снимки на материални блага. Трябва да ти пляскаме и защото не си научил никой на нищо тук, а уж това ти е целта.

И драги ми кроки, като казваш "евала", не е зле да се позаинтересуваш какво значи този израз. Но за да ти спестя времето, ще ти кажа, че това го използват мюсюлманите, а в БГ е останало тук от робството. Същото това робство когато вероятно и твои предци са били колени, бесени, децата избивани или потурчвани от същите тези хора, които са вкарали израза в България. Евала буквално значи, че благодариш на Аллах защото с неговата помощ си постигнал нещо или в твоя случай казваш евала на колегата защото с помощта на Аллах той е постигнал нещо. Сега не вярвам да си мюсюлманин, твоя работа дали в живота си ще продължиш да благодариш на Аллах. Ако си такъв пък, нищо лошо да си подкрепяш религията, но мисля го правиш просто от незнание.
Това се отнася и за всички Българи с Християнско самосъзнание, които така широко използват този израз без да знаят, че казват "слава на Аллах" или "благодаря на Аллах".

Хайде сега чертайте пална как да си купите самолет, гледам Енигмата ви е посочил поне началото на пътя - емигрирате в САЩ. Макар да не го казва директно, това може да се извлече от контекста на написаното от него. Не е малко, имайки предвид, че тук хора още мислят как Китай и Русия с комунизма си са по-добри места да забогатее човек. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
И все пак обаче ако изберете пътя на емиграцията, най-добрите градове за живеене в света за поредна година не са от САЩ. Мелбърн е първи, а в челните места са другите Австралийски Сидни, Аделаида и Канадските Ванкувър и Калгари.
Но моят съвет е като на енигмата - марш в САЩ. :mhihi:

:clap: :clap: :clap:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 17.08.2010

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от SashoDikov » 20 Авг 2012, 18:32

бе доста изписвате за живот, който не ви вълнува и дори не вярвате че съществува с беге привкус :D

изводът на темата е че може. ма моля ви се обяснете какво допринасяте като носите от 9 кладенеца вода да доказвате, че не може. измамното чувство, че тълпата е проста, а вас не могат да ви излъжат ?

автора има още едно евала от мен, и да знае че го гоня, инш алла :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от enigma » 21 Авг 2012, 0:23

BMWPOWERRR_ACM,
Личи си от стила ти на писане, че си мислиш, че са ти много ясни нещата, няма нужда да го казваш директно.
Обясняваш със снизходително-подигравателен тон как са нещата от живота - които не мисля, че са ти много ясни - като например обясняваш в коя фирма кое и как ставало (дотам прочетох големия том).

Хайде, един безплатен урок по корпоративна структура (не че аз много разбирам - само колкото ми трябва). % собственост в една фирма няма нищо общо с длъжността, която изпълнява едно лице. Едноличните/мажоритарните собственици могат да си сложат директори по всякакви въпроси, с които не могат/не искат да се занимават. А какво ще се купува - обикновено тежката дума имат собствениците, които може и да работят като обикновени инженери ако така им харесва.

За Алекс - не знам какво толкова ти бърка в здравето, че го намеси в моята тема - ти се оплакваше, че говорил наизуст за някакво амг, аз ти отговорих, че това е абсурдно - кое точно ми изнася? За другите коли - ми има възможности човекът, кара, не знам какво се пулиш толкова. Ама може би живеем в различни светове, няма лошо...

И като цяло не мисля, че и ти много четеш - аз на няколко пъти написах каква е целта на темата. Обаче на първо място, това е развлекателно-мотивационно разказче в автомобилен форум.
Аз не продавам книга, всъщност нищо не продавам ако не си забелязал, че да имаш някакви претенции?

А формулата за успех е много проста, но е трудна за изпълнение - ставаш един/една от най-добрите в своята област (това, за което имаш талант, за съжаление много хора не го откриват през целия си живот) и тогава няма нужда да си правиш реклама, всички сами ще те търсят.
Специално за САЩ най-сладката работа е да измислиш и да патентоваш технологии, които много производители искат да използват.

За емиграцията - не мисля, че е най-удачното решение за всеки. При мен така се е получило, защото такива бяха времената, а и интересите които имах нямаше начин да ги преследвам в България. В момента обаче според мен има много възможности за реализация и там - стига човек да има ясна визия и да се труди с песен на уста :).

Ако на някой мечтите се изчерпват само до пари, коли, яхти - много жалко. Аз за такива неща никога не съм мечтал, даже както някой забеляза пиша за екзотиките с лека насмешка. Това, че страдам от БМВ болестта е друг въпрос - ама никога не ми е било самоцел да имам някаква кола :). Мога да покажа снимки и на "интелектуални" блага, ама това е автомобилен форум, едва ли някоя тясна област (моя опит) ще е интересна за повечето хора. Но ще пиша тази седмица повече за роботчетата, както казах по-рано.
enigma
ያለ እኩል

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от jordanov » 21 Авг 2012, 1:33

С риск масата от колегите да го приемат за мазнене ще ти кажа, че за мен е доста приятно да чета разказите ти. Не знам защо влагат толкова енергия да подлагат всичко на съмнение, то си е тяхна работа. Имам версия, ама ако я изложа ще наскачат и ще се обидят като ощипани девойки.

Интересно ми е да те попитам, изглежда имаш възможности и то не малки - мислил ли си за някаква инвестиция в България с цел отваряне на работни места и подпомагане на българската икономика. Винаги съм бил много против емиграцията, но не и ако е с цел събиране на един по-голям капитал за няколко години и инвестиция в родината (искам само да уточня за колегите със задни мисли, че не се опитвам да се уредя на работа при енигмата).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от enigma » 21 Авг 2012, 6:02

jordanov, опитах един път, но се сблъсках с много професори, специалисти в това да

обясняват как това не може и онова не може... нямах тогава много време и енергия да ги

превъзпитавам, но пак ще опитам в един момент. Всъщност аз съм там по малко всяка година

и уж правя някакви неща... А моята област специално не мисля, че може да се оплаче от

липса на инвестиции.


А пък за колегите от форума - многото негативизъм може да се контрира само с много

положителни емоции.

Та, аз имах чудесен уикенд. Оказахме се сами със съпругата, което рядко се случва

напоследък. В събота залезът беше много красив... тиха музичка, плодова салата, прясно

изцеден сок от манго и праскови... говорихме си за мечтите.

Заспахме с усмивки и се събудихме пак с усмивки по изгрев, с аромата на цветята (и шума

на автоматичните пръскалки - спим на отворени врати и прозорци).

Направихме си сутрешните крос, плуване, тренировки, после разходка из градините...

Изображение

и още тренировки... в квартала всичко е на един крос разстояние
Изображение

това е нашата улица между другото
Изображение


а тук е вилата на един от големите милиардери, със състояние много пъти по-голямо от

това на Тръмп, обаче не тръби постоянно по радио и телевизия колко е велик, а всеки може

да си побъбри с него в градината, когато е тук през лятото. Между другото той скъпи коли

не кара, возят го в разни линкълни (ползва даже услугите на фирма, няма собствени), в

гаражите са само колите на хората от поддръжката (всъщност май има и някакъв Бенц SEC от

90те, ама не го изкарва никога).
Изображение


После време за малко плаж, и ///М удоволствие разбира се. Тази седалка като ме поеме

забравям всичко... носят се наоколо пътища, автомобили, палми, аз чувам само звука на

двигателя (уф трябва и аз да си взема една GoPro камера наистина, ама все се разсейвам).


Чакам на един паркинг жената да си купи някакви работи, слушам музика, и едновременно си

мисля какво още да излъжа в БМВ форума. И се сещам - абе дали на някой език в думата за

лъжа има буквичката ///М ?

И в този момент от уредбата - ///Ментиииииира - е направо щях да прихна от смях, обаче

геройски запазих самообладание и щракнах едно клипче с телефона.


Поздрави :)
enigma
ያለ እኩል

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от B U L L I » 21 Авг 2012, 16:56

с голям интерес прочетох 9те странници,което за мен е нетипично :mhihi:
мен не ме интересува дали всичко това е истина,по скоро дори вярвам ,че е така.
но,ме гложди любопитство щом говориш за онези времена и онези имена, дали те познавам?
имам едно подозрение за един човек с много ум и с който бяхме на първи национален събор и който повече не видях
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 240
Регистриран на: 24.05.2011
Местоположение: In search of the pot of gold
Пол: Мъж
Кара: Е36
Мечтае да кара: по хубави пътища

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от GKuzmanov » 21 Авг 2012, 18:12

Аз също имам един въпрос, в България къде си живял/живееш ?
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Авг 2012, 22:08

enigma написа:...

Нига, стига вече едно и също. Първо въпросният човек го намеси друг потребител и то съвсем с хумористичен примес като изрази леко съмнение. После се включих и аз(но ти решаваш да ме гониш до дупка като БГ полицай, който си търси рушвет :mhihi: ) със само шеговито допълнение и колко пъти да ти кажа, че тези АМГ-та изобщо не са същността на нещата? Ставаше дума за едни Макларъни Ф1, ама ако ти си Енигма, то те бяха такава на квадрат, че и доста повече - т.е. не съществуваха. После спря да се говори за тях, но то такъв бисер не се забравя лесно и е нормално от време на време да се прави майтап с него, без лоши помисли.
Все пак както много хора казаха тук, ти самия, а и аз поне 2 или 3 пъти не е толкова важно дали историята ти е истинска или не. Което ме навежда на мисълта, че трябва да си лягам за да се подготвя за един нов ден, който е част от предстоящите водещи ме до сбъдването на някои мои мечти. Оставям те да помогнеш на някой/и тук, че и бая въпроси се събират към теб. Ама вземи помогни наистина, милиардери има в цял свят и на всички е известно. Не знам защо мълчиш когато някой в темата ти го каже и предпочиташ да не отговаряш и да не казваш дефакто нищо след като уж имаш някакви си твои цели за мотивация на хора, които не познаваш, а около 0.00001% от тях си виждал преди 10-на години...твоя си работа. :yes:
Поне разбрахме, че Доналд Тръмп се перчи(по-скоро рекламира за да има повече търсене към него и от там пари защото естеството на работата му го позволява и изисква, би трябвало да го знаеш по-добре от мен, все пак там живееш), а твоя познат/приятел милиардер, който със сигурност знаеш, че е по-богат от Тръмп(което дори да беше вярно няма общо с маркетинга на Тръмп, който е задължителен за човек като него), не го прави и стои в дълбока сянка. Последното явно трябва да е пример за милиардер. Може би да, ако говорим за нарко-бос или някой, който просто не обича светлината на прожектроте, но има такива, които я приветстват и тя е част от успеха им. Все едно да обвиняваш Анджелина Джоли, че е направила толкова пари защото е публична личност. Имам предвид, че освен изявите си в киното, тя е навсякъде.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София/Силистра
Пол: Мъж
Кара: e36 318ti
Мечтае да кара: всичко
Детайли за колата: М42б18 '94

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от s_kolev » 22 Авг 2012, 0:30

jordanov написа:С риск масата от колегите да го приемат за мазнене ще ти кажа, че за мен е доста приятно да чета разказите ти. Не знам защо влагат толкова енергия да подлагат всичко на съмнение, то си е тяхна работа.



+1 :yes:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook