Истинско изтръпване

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Мнение от Feanor » 06 Юни 2008, 11:33

Случвало ми се е и на тъмно, с пуснати фарове. Хем са ксенони, не е да кажеш, че не се виждат. :mhihi:
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 754
Регистриран на: 30.08.2007
Пол: Мъж

Мнение от slav4o1 » 06 Юни 2008, 12:58

drmirchev написа:...


за мъртвата точка това не е оправдание аз преди да изпреварвам си врътвам главата бързо да хвана с периферното ми зрение ако има кола там...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 4.08.2004
Местоположение: София - Център
Пол: Мъж

Мнение от Space » 06 Юни 2008, 13:54

slav4o1 написа:
drmirchev написа:...


за мъртвата точка това не е оправдание аз преди да изпреварвам си врътвам главата бързо да хвана с периферното ми зрение ако има кола там...


:yes: И аз така правя и то не само при изпреварване, а при всяка маневра в страни :)
_!_

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 16.12.2007
Местоположение: Варна

Мнение от drmirchev » 06 Юни 2008, 19:12

Feanor написа:Случвало ми се е и на тъмно, с пуснати фарове. Хем са ксенони, не е да кажеш, че не се виждат. :mhihi:



Ти не разбра какво съм имал в предвид(че като е тъмно и на идаващия отзаде фаровете се виждат в огледалото, че те и заслепяват даже и няма как да не го забележиш, а на светло просто се случва ко да се прай, трябва повече да се внимава и това е) :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 29.04.2008

Мнение от BMWear » 07 Юни 2008, 0:00

.....
Аз за да избегна такива ситуации когато карам бързо като няма коли в дясно си ходя там и като наближа предния тогава изпреварвам (знам че е гадно за изпреварената кола в последния момент да минеш в ляво но поне съм сигурен че ме е видял)[/quote]

и като те е видял кво ??? аз веднъж карах 5км след автобус на път с 2ленти . пусках му мигач ,къси-дълги и кво ли не ! АМА ПЕДЕРАСТЧЕТО В ГОЛЕМИЯ АВТОБУС СИ ЦЕПИ ПО СРЕДАТА НА ДВЕТЕ ЛЕНТИ И НЕ ЕБАВА !!!! :censored: :ranting: Изпреварих го на кръстовище(в нарушение),но там не можеше да ми прегради пътя и .... после автобуса кара 15 км с 45км/ч ! просто му махнах ако иска да отбие да се разберем и си пуснах готина музика.... не съм псувал,плюл и т.н. ама му еб-х майката направо отиде му разписанието на кино ! :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Мнение от павката » 07 Юни 2008, 6:35

е ти си размазал дападжията бе :mhihi:
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 13.04.2003
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: м42
Мечтае да кара: винаги

Мнение от scotixer » 09 Юни 2008, 18:00

Еми едно време като идваха в София колите ги паркираха преди табелата и хващаха градския затова така става бОЙ докато искарат книжки за София


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 09 Юни 2008, 20:30

тва е верно!!и аз имах един вуйчо от пловдив ,който като идваше на гости спираше преди младост и се обаждяше на баща ми да дойде да го земе да го прекара до центъра...!!нещо като боцман!!! :mhihi: без да се обиждат колегите от провинцията....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 443
Регистриран на: 16.12.2007
Местоположение: Варна

Мнение от drmirchev » 10 Юни 2008, 5:59

Че щото у варна не е по гадно :( даже на последък е пълен дроб в пиковите часове по добре да седна да пия едно кафе и като мине сичко да тръгна (ще спестя много нерви) ама и тука секи вика крещи скача не дай си боже да ти огасне колата и да пречи нещо ,луд ставаш.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 11.06.2011
Пол: Мъж
Кара: конджул...
Мечтае да кара: G-POWER M5 HURRICANE RR

Re: Истинско изтръпване

Мнение от LArgo50 » 24 Яну 2012, 16:16

Не знам, не знам! То за случката, почти на всеки се е случвало така, ама кво да се праи... в Бг сигурно са едни от най лошите шофьори на света. Особено брат, некой старчок като ме засече ми иде да му откъсна главата, но никога не съм се бил по пътищата. Само едно не ми е ясно: защо старци, които едвам ходят пеш и още по неграмотни и неспособни млади водачи, трябва да се качват на кола. Аз лично, винаги бих усетил, че съм некадърен и не ставам за нищо и не бих се качил на автомобил. А бе къвто си в живота такъв си и зад волана. Ако си здухана марда не се качвай на кола, само да причиняваш главоболия на други!!! Поздрави :bchug:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 1.02.2010

Re: Истинско изтръпване

Мнение от yokozunata » 31 Яну 2012, 20:51

Авторе, голфа да не е сив и един дъртак така със сива двойка ме ряза на магистралата на излизане от София, случи му се подобна случка. Ебаси съвпаденията. Над 50, голфа, сече ме, ускорява, не се извинява, шамар зад врата и заминах.
Кифлите добре си ги наредил :D :bchug:

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Re: Истинско изтръпване

Мнение от rado_rf » 01 Фев 2012, 18:33

yokozunata написа:Авторе, голфа да не е сив и един дъртак така със сива двойка ме ряза на магистралата на излизане от София, случи му се подобна случка. Ебаси съвпаденията. Над 50, голфа, сече ме, ускорява, не се извинява, шамар зад врата и заминах.
Кифлите добре си ги наредил :D :bchug:


Може и съвпадение да е, ама си беше баш така. Баси, откъде я изровихте тая тема, ве?
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 25.04.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 13 тона с вратите напред
Мечтае да кара: самолет

Re: Истинско изтръпване

Мнение от e23 kashev » 01 Фев 2012, 21:30

yokozunata написа:Авторе, голфа да не е сив и един дъртак така със сива двойка ме ряза на магистралата на излизане от София, случи му се подобна случка. Ебаси съвпаденията. Над 50, голфа, сече ме, ускорява, не се извинява, шамар зад врата и заминах.
Кифлите добре си ги наредил :D :bchug:




Що бе ти да не би да го настигна да му се извиниш за шамарите :no:

Пожелавам ви късмет :bang: . Все някой ден ще ви излезе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 2.03.2009

Re: Истинско изтръпване

Мнение от latrel » 06 Фев 2012, 10:45

rado_rf написа:....

голям герой си :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 267
Регистриран на: 23.09.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Bmw e39
Мечтае да кара: Bmw е38

Re: Истинско изтръпване

Мнение от patkana1 » 06 Фев 2012, 11:22

e23 kashev написа:
yokozunata написа:Авторе, голфа да не е сив и един дъртак така със сива двойка ме ряза на магистралата на излизане от София, случи му се подобна случка. Ебаси съвпаденията. Над 50, голфа, сече ме, ускорява, не се извинява, шамар зад врата и заминах.
Кифлите добре си ги наредил :D :bchug:




Що бе ти да не би да го настигна да му се извиниш за шамарите :no:

Пожелавам ви късмет :bang: . Все някой ден ще ви излезе.

:yes: :yes: :yes: :yes:
Колега Радо,заради хора като теб,ме е срам че карам БМВ и че живея в такава изпростяла и селяндурска държава,ако бях на теб щеше да ме е срам дори да споделям за случката,най-малкото пък да я споделям във форума..... :banghead: :banghead: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku:

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook