Предно или задно на сняг (хлъзгав път)???

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 341
Регистриран на: 8.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 520i, E30 318

Мнение от ivan1590 » 04 Фев 2009, 19:00

На мен ми допада идеята за този подфорум, в крайна сметка винаги можеш да научиш нещо ново, но зърното е малко, а плявата многооо...
Наскоро попаднах на една руска книжка "Э.С. Цыганков, 120 Приемов контраварийного вождени", която ми обърка тотално представите за автомобилно каране, то не са спирачки с левия крак, пренасяне на тежеста в завои, завои на 180, 360 градуса , криви на завой и всичко детайлно анализирано за различните типове автомобили.Според мен това трябва да се обсъжда тук, защото съм сигурен, че има хора знаещи и можещи, които могат да споделят знания и опит заради тези които искат да се научат да използват потенциала на автомобила си, а не просто да въртят геврека и да ръчкат скоростите.Може би трябва и малко по вече теория, щото тя топлата вода е измислена отдавна :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 25.03.2008

Мнение от Enderial » 04 Фев 2009, 20:48

Penchev написа::OT: Още с появяването на този подфорум някога ,бях сигурен ,че идеята не беше добра , тогава не се разписах по темата -
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=1663 ,но сега вече не се сдържах :confused: Съжалявам ако съм засегнал някого


Георги Пенчев


Форума си е много добър! Аз примерно доста полезни и интересни неща намерих в него, но напълно те подкрепям за темата :)

ДраивингГод, не знам изобщо защо се хабиш да пишеш в тая тема, безсмислена е! Много се изкефих на сайта на аутозаин дето пусна :bowdown: от доста време търся нещо на такава тематика :bowdown: (май не се хабиш напразно... както и да е)

Пичове! Аре да спрем с безсмислените спорове за задно, предно и щар по щар! Има ги и трите вида, факт са, хората си ги карат и ще продължат да си ги карат, дайте да се научим да ги управляваме :mhihi: за тия дето не могат, като мен Изображение, а и тия дето могат и те има какво да усъвършенстват, сигурен съм в това Изображение

Пенчо.... няа значение :)

Поздрави и все приятни, и безавариини пътувания на всички! (и на клавиатурните рацери Изображение)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 11.01.2003
Местоположение: Caracciola-Karussell

Мнение от bravo » 13 Фев 2009, 1:04

съжалявам че се вкл. толкова късно, но преди да си кажа меннието ще можели някой да ми намери класирането на някой от кръговете рали крос в БГ ? разбира се по автомобили, имената не ни интересуват....
Най-мразя да съм прав!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 28.01.2008

Мнение от mityo105 » 13 Фев 2009, 2:34

Пак поредния недоразбрал!Колега браво, прочети си пак заглавието и ще разбереш(евентуално), че говорим за хлъзгав(заснежен) път, а не за ралита и всекви спортни изяви с автомобила!Изяснихме вече, кое е по добре при можещи задкормилни устройства и подходящи условия за екстремно шофиране!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 11.01.2003
Местоположение: Caracciola-Karussell

Мнение от bravo » 13 Фев 2009, 13:35

колега всичкоразбрал, нещо снега и макадама при рали да не са с хомологация или какво? Друг сняг ли вали като караш рали? Ти на 30та като и сложиш клетка и ала бала тя не става с предно или ?
Най-мразя да съм прав!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 28.01.2008

Мнение от mityo105 » 15 Фев 2009, 20:47

Гледам правиш се на остроумен и не ти се чете!Жокер, говорим за обикновенни шофери, не за ралиджии!Дано да сме се разбрали най накрая!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 11.01.2003
Местоположение: Caracciola-Karussell

Мнение от bravo » 16 Фев 2009, 0:28

аз че съм остроумен такъв съм. че съм чел темата чел съм я. но че и нямога да ви схвана малоумните схващания също е така.
явно закостенелият ви манталитет не подлежи на промяна и човек колкото и добри намерения да има все ще се изсерете отгоре.
ех такова отношение се толерира до едно време.
:no: :arrow: щтрак
Най-мразя да съм прав!!!

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook