каде мога да карам

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: каде мога да карам

Мнение от (bubsa) » 03 Сеп 2009, 14:05

serios написа:здр молиа ви кажете каде може да отида някаде в софиа или близо до софия да се уча да карам че карам само като си отиа на село а аз не си хода често


Като се движиш по Ботевградско от Подуене към Враждебна има едно полигонче от дясно преди ОМВ-то,даже се пада преди зградата на ЮНГ(има ламаринена висока сграда).Точно до шосето е и днес видях че имаше 2-3 коли се учеха да карат.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 24.09.2009
Пол: Мъж

Re:

Мнение от Wpb19 » 25 Сеп 2009, 11:23

стан написа:битака и булгарплод там има много учебни коли и мотори, ама от време на време наминават ушевите да заработят аванс :mhihi:


За битака на Малашевци съм съгласен и аз съм ходил там, а това Булгарплод не го знам къде се намира. :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Т-34
Мечтае да кара: F1 race car!
Детайли за колата: 1942; Length- 6.68 m; 76.2 mm (3.00 in) F-34 tank gun

Re: каде мога да карам

Мнение от P1tbuL » 05 Ное 2009, 0:58

(bubsa) написа:
serios написа:здр молиа ви кажете каде може да отида някаде в софиа или близо до софия да се уча да карам че карам само като си отиа на село а аз не си хода често


Като се движиш по Ботевградско от Подуене към Враждебна има едно полигонче от дясно преди ОМВ-то,даже се пада преди зградата на ЮНГ(има ламаринена висока сграда).Точно до шосето е и днес видях че имаше 2-3 коли се учеха да карат.


точното място... малко е тясно и на 2-3 места има гадни дупки но пък си е разчертано и си има завой и празни места за фън 8)

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 29.10.2009
Пол: Мъж

Re: каде мога да карам

Мнение от ka3adok7a » 10 Ное 2009, 17:34

Пич , на Панчарево там става ама зависи колко си напреднал.Аз също нямам книжка (още 1г.) Прочетох всичко и намерих един коментар , че там е затворено с порти.Това с портите е бифш полигон преди 6г. го затвориха аз там се учих с баща ми.Беше хубаво защото имаше гърбица , светофар и др. Верно че имаше вход ама беше 2 лв. колкото щеш стоиш , ама сега го напълниха с контеинери на ВОЛФ.Но това се намира мн преди полигона на Панчарево то е точно след ОМВ - то.Аз сега карам из Княжевските улици.
|Oo==[][]==oO| E28

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 27.11.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: BMW E30 E36
Мечтае да кара: Кабрио с харттоп

Re: каде мога да карам

Мнение от D.Devito » 11 Ное 2009, 22:12

На бившата картинг писта в Бухово също е добре но е малко далеч иначе ушеви не идват,и асфалта е доста грапав и държи по завойте доста добре.

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: каде мога да карам

Мнение от bigmurzi » 12 Ное 2009, 11:08

и правиш новите предин гуми на парцалки :oops: :mhihi:
Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook