спукана гума

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 7.01.2010
Пол: Мъж
Кара: bmw m3
Мечтае да кара: ne6to sus W16

Re: спукана гума

Мнение от skrehko » 29 Яну 2010, 12:24

Веднъж и аз ГРЪМНАХ гума по пътя за Дупница карах с 70-80км/ч ама само отидох в насрещното и за малко един ТИР да ме отнесе
стабилен си като крик на пясък

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 5.12.2009
Пол: Мъж

Re: спукана гума

Мнение от mishkite » 21 Фев 2010, 13:10

Колеги това са пълни глупости неможе кола с такава скорост и такова укачване да се убърне при нормални условия.Единственния начин да се случи това човека да е карал или с висока скорост или гумите са били прекалено високи.Аз лично съм пукал две предни гуми в движение по пътя за Пазарджик веднага след едно мостче и карах Москвич Алеко соколу 150 и още съм жив и здрав и колата си вървеше на право без никакви проблеми.Единственният проблем беше че имах само една резервна гума и беше голямо приключение докато се управим и се преберем.За това не мисля че Баварица може да му се случи такава случка при тая скоруст и при нормални условия.

П.П. Искам само да добавя че и аз карам Мерцедес и тези работи се случват не заради колата а заради нещастните убстоятелства довели до този интцидент.Но да не забравяме че на пътя всичко може да се случи то лошите неща стават за секунди.
Всяка права драк Всеки завой дрифт

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: спукана гума

Мнение от ///M_Martin » 12 Мар 2010, 13:57

Това е шибаното на форумите и на он лайн комуникацията-може и да е лапе,което няма какво да прави като не звани в пожарната може и свестен човек да е!
П.П.А Мерцедес-а е най-добрата кола ама за пенсионер :bang:

Малката Базука
Аватар
Мнения: 1106
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: e46 e30

Re: спукана гума

Мнение от bozukov_a » 13 Мар 2010, 12:28

Какъвто и ще да е:защото не попита в мерседес форума-или те май нямат такъв :mhihi:
И другото е,че дори и да е истина-какво толкова се учудва при това ТЪПО сравнение което дава,че е много безопастна ли кво :?: Темата е хубава-сравнението му е някакси..... мерцедесчийско.
Според мен разумното сравнение е с едно е63 645i
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: София
Кара: 740 li

Re: спукана гума

Мнение от bg20010 » 15 Мар 2010, 10:10

Това си е чист късмет и нищо друго,не зависи от колата -това е ... :mhihi:


Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 17.12.2009
Местоположение: Елин Пелин
Пол: Мъж
Кара: e36 м42б18

Re: спукана гума

Мнение от viper_esu » 13 Сеп 2010, 17:23

Аз също мисля , че няма как да стане и на мен ми се спука на скоро задна лява със скорост 160км и колата само почна да тресе лошото е , че направих джантата на зарче , но сигурно защото гумите бяха 225(45(17 затова не се поднесе

ентусиаст
Аватар
Мнения: 827
Регистриран на: 7.08.2007
Местоположение: Sofia

Re: спукана гума

Мнение от AcOrP » 11 Окт 2010, 12:16

ние така се обърнахме преди година на магистралата с 100-110 км/ч с пежо 504. Валеше дъжд, получи се аква планинг и гумата се спила предна лява... колата изведнъж тръгна на ляво шофиора нави на дясно и колата се завъртя излезна от пътя и се таркулна 2 пъти. Така,че всичко си е до късмет, може да се обърнеш и с 50-60 км в час зависи от реакцията на шофиора и милион други фактори...

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook