Малко съветска класика

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Малко съветска класика

Мнение от Boyadjiev » 21 Сеп 2010, 16:49

Абе разбирам да защитавате ладите ама айде стига. Аз също карам Лада от време на време... (добре че вече клони към 0) Еми да с 10лв. газ се минават 80км. с икономично каране и 75 със зверска ръчка :mhihi: , да частите са безобразно евтини, сам си я правиш, не ти трябва майстор, всичко се прави лесно, ако се развият болтовете, НО от тук натататък край. Нито ускорява (моята е в перфектно здраве и дава 0-100 за 21 сек. :shock: :shock: :shock: ) нито спира!!!! Спирачките са отвратителни, най-гадното нещо са те. Окачването е мееееееееко, пак не става... Скоростите са готини, лесно влизат, лесно се превключват, ама пак са го преЕцакали - супер твърд съединител... До утре мога да говоря, ама простоооо, в 21 век изоообщо не ми хвалете Ладата.... Па пичовете дето си ги тунинговат, само от ентусиазъм имам чувството че го правят...
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Малко съветска класика

Мнение от vicho » 21 Сеп 2010, 18:42

Boyadjiev написа:Абе разбирам да защитавате ладите ама айде стига. Аз също карам Лада от време на време... (добре че вече клони към 0) Еми да с 10лв. газ се минават 80км. с икономично каране и 75 със зверска ръчка :mhihi: , да частите са безобразно евтини, сам си я правиш, не ти трябва майстор, всичко се прави лесно, ако се развият болтовете, НО от тук натататък край. Нито ускорява (моята е в перфектно здраве и дава 0-100 за 21 сек. :shock: :shock: :shock: ) нито спира!!!! Спирачките са отвратителни, най-гадното нещо са те. Окачването е мееееееееко, пак не става... Скоростите са готини, лесно влизат, лесно се превключват, ама пак са го преЕцакали - супер твърд съединител... До утре мога да говоря, ама простоооо, в 21 век изоообщо не ми хвалете Ладата.... Па пичовете дето си ги тунинговат, само от ентусиазъм имам чувството че го правят...


разгеле, един път да сме на едно мнение, само, че моето щеше да бъде по-грубо изразено :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?


Аватар
Мнения: 450
Регистриран на: 1.06.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Капак от Е32 на тавана на 34-ката
Мечтае да кара: ЗиЛ-157; АН-12
Детайли за колата: Бяла и стара

Re: Малко съветска класика

Мнение от kemakozeE36 » 22 Сеп 2010, 0:03

поздрави от AVTOEXPORT ;)
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1585
Регистриран на: 28.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е36 Турбо?! любима, е39 28-ца бате
Мечтае да кара: е36 с осмак
Детайли за колата: Най-много върви 28мицата от всичко.
Wanna be 1.5 bar.

Re: Малко съветска класика

Мнение от Boyadjiev » 22 Сеп 2010, 19:03

vicho написа:
Boyadjiev написа:Абе разбирам да защитавате ладите ама айде стига. Аз също карам Лада от време на време... (добре че вече клони към 0) Еми да с 10лв. газ се минават 80км. с икономично каране и 75 със зверска ръчка :mhihi: , да частите са безобразно евтини, сам си я правиш, не ти трябва майстор, всичко се прави лесно, ако се развият болтовете, НО от тук натататък край. Нито ускорява (моята е в перфектно здраве и дава 0-100 за 21 сек. :shock: :shock: :shock: ) нито спира!!!! Спирачките са отвратителни, най-гадното нещо са те. Окачването е мееееееееко, пак не става... Скоростите са готини, лесно влизат, лесно се превключват, ама пак са го преЕцакали - супер твърд съединител... До утре мога да говоря, ама простоооо, в 21 век изоообщо не ми хвалете Ладата.... Па пичовете дето си ги тунинговат, само от ентусиазъм имам чувството че го правят...


разгеле, един път да сме на едно мнение, само, че моето щеше да бъде по-грубо изразено :mhihi:

случва се дори и на мен :mhihi: :bchug: :mrgreen:
Изображение Изображение Изображение
Уважавай другия, независимо каква кола кара.

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook