Гумени слънца... :)

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Гумени слънца... :)

Мнение от Иво » 12 Авг 2003, 2:26

Днес и взех душицата на колата на пътя за Банкя на едно широко местенце. Бях чул някъде, че без шпер не можеш да се въртиш така хубаво на чист асвалт, но аз май съм без шпер и беше изродско :) Оставих гумени отпечатъци по целия път и слязох да се насладя на пресните следи, но не обърнах внимание дали и двете гуми са оставили такива. Чак тази вечер четох някаква стара тема как се разпознава шпер диференциала. Няма ли някой човек-сервиз да ме вдигне да каже какъв е, че аз нямам възможността :) От мене само бирите :) Абе възможно ли е да изпраскам нещо с подобен род изпълнения, защото наистина имах чуството, че нещо може да даде фира :) Кажете някоя тънкост ако има :) М/у другото дайте и някакви предложения за широки местенца с добра настилка, където мога да експериментирам без параноично да се оглеждам за дървета :) Да настъпя газта, да затворя очи и да се наслаждавам... 8) :D :D :D Призовавам всички около Банкя живеещи за звъннат и да се возим някоя вечер :)
Изображение
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 12 Авг 2003, 22:54

Ако ati е прав аз съм щастлив ШПЕР собственик :) :) :) Не е като да не се повъртяхме... 8)
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW E34 520i Touring 95'
Мечтае да кара: BMW E34 M5 Touring

Мнение от Momcho » 13 Авг 2003, 0:08

Иво,ти май и спираш тока на тройката а :?: :!: :D :D И аз по едно време се зарибих да правя такива неща,ама като дойде време за ремонт питаш ли ме как съм си гризал ноктите :lol: Само внимавай с дръвчетата,че става опасно като ги прегърнеш :lol: Умната :!:
Изображение
89' E30 316i; 91' E36 320i; 95' E34 520i Touring

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 27 Авг 2003, 16:25

Нямам шпер :cry: :cry: :cry: При старт оставя две прекрасни следи и върти и двете гуми, но на крик-теста се издъни :cry:
Изображение
Изображение

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook