Сляпото каране??????

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 75
Регистриран на: 15.11.2003
Местоположение: София

Сляпото каране??????

Мнение от Vlado-BENZ » 17 Ное 2003, 9:41

Понеже тука един пич нещо много ми се е ядосал, да му отговоря: да, пробвал съм го, почти всичко, което изглежда по-реално за да бъде направено, съм го правил...вярно, на филма го правят (или изглежда) с по-голяма скорост, ама все пак за първи път не мога да си позволя да бия ръчна с 120 и да вкарам задна, което разбира с моята кола е невъзможно, то е лесно, блокират ли ми гумите, аз ще я вкарам, ама като пусна съединителя, и може и да остане на място :(
А иначе за занасянето, няма лошо, при по-голяма скорост (над 80) е кофти с ръчна, трудно е да я оправиш (говоря за меко окачване като моето), и затова тогава си е гот с вратите напред, примерно да влезеш в кръгово също, но тва за ръчната че Sucks...не съм съгласен с него!!!!! Друго си е да обърнеш колата на обратно в рамките на едно платно, не мислите ли....ама кво ли приказвам, то ясно че ви харесва и това, ама нали долу на снимката ми е стар Мерцедес, винаги ще сте против мен! :(:(:( Аре чао ви:)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 27.06.2002
Местоположение: София

Мнение от july`s » 17 Ное 2003, 10:09

1) не се ядосвай, не води до нищо добро:)
2) всеки си има мнение, не е нужно (да се чете 'да не се') да се налаго собственото на другите
3) съмнително е дали темата е за тук (може би лично или извън темата)

4) за мене, да си със задно и да ползваш ръчна е хъммм, странно, но си зависи и от конкретния екземпляр..

5) не искам да се наложи да се заключи и тази тема
<br>
br

просветлен
Аватар
Мнения: 1421
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Йоханесбург, РЮА
Мечтае да кара: по празни пътища

Мнение от kay » 17 Ное 2003, 10:21

Абе аз много не съм съгласен със заключването на първата тема, какво лошо има в ръчната? Ако искаш да тръгнеш с превъртане на гуми и с вратите напред - само със задно става, ама същото това задно не може да ти свърши никаква работа, ако искаш да се завъртиш около носа и да направиш 180, 270 завой - в автокроса който знае как да си ползва ръчната спирачка печели много. Естествено, при скорост и дума не може да става.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 542
Регистриран на: 27.06.2002
Местоположение: София

Мнение от july`s » 17 Ное 2003, 10:25

kay, ръчна, ръчна, ама темата изначало беше за без ръчна, ако има интерес нищо не пречи да се направи нова тема относно ръчната (може в първия пост да се линк-не откъде е тръгнала темата)..

иначе ми се струва че става разводняване...
<br>
br

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 75
Регистриран на: 15.11.2003
Местоположение: София

Добре беееееееееее!!!!!!!

Мнение от Vlado-BENZ » 17 Ное 2003, 11:39

Ясно че съм нежелан тука, аре карайте си бимърите със здраве, пък някой ден дано да осъзнаете че на върха са 3 машини: Ауди, БМВ и Мерцедес, и да се защитаваме един-друг, а не да да сте все срещу "бенцовете"...и сега недейте да се оправдавате че не сте против тях...много добре го видях :)


--------
Владо, засичал съм те и из други форуми, та ще си позволя да ти кажа, че тука ще бъдеш пресечен в зародиш (ако се наложи де:) )
така че дай по-кротко, pls
--------
july`s

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Мнение от Engi » 17 Ное 2003, 18:58

в нашия форум няма нежелани, но ти си знаеш...
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 30.11.2003

Re: Сляпото каране??????

Мнение от c0nFus1oN » 05 Дек 2003, 12:42

Vlado-BENZ написа:Понеже тука един пич нещо много ми се е ядосал, да му отговоря: да, пробвал съм го, почти всичко, което изглежда по-реално за да бъде направено, съм го правил...вярно, на филма го правят (или изглежда) с по-голяма скорост, ама все пак за първи път не мога да си позволя да бия ръчна с 120 и да вкарам задна, което разбира с моята кола е невъзможно, то е лесно, блокират ли ми гумите, аз ще я вкарам, ама като пусна съединителя, и може и да остане на място :(


Абе хора като гледате някой филм го гледайте както трябва "Сляпото каране" не е онова със ръчната а онова там дето Майкъл се вози със жената , гледат се в очите и тои си кара и се нарича "СЛЯПО" точно защото той не гледа пътя
Малък но не и тъп.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 75
Регистриран на: 15.11.2003
Местоположение: София

Мнение от Vlado-BENZ » 05 Дек 2003, 12:48

Ха Ха стига бе пич, аз филма съм го гледал 3000000000 пъти, недей така, много добре знам кое е сляпото каране....:)
Ама понеже в една друга тема се заговорихме, и за това така я озаглавих :)

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Re: Сляпото каране??????

Мнение от Engi » 05 Дек 2003, 12:48

c0nFus1oN написа: ...


right:)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 30.11.2003

Мнение от c0nFus1oN » 05 Дек 2003, 12:55

Vlado-BENZ написа:Ха Ха стига бе пич, аз филма съм го гледал 3000000000 пъти, недей така, много добре знам кое е сляпото каране....:)
Ама понеже в една друга тема се заговорихме, и за това така я озаглавих :)



ееееее добре аз само да си кажа :yes:
Малък но не и тъп.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 06 Дек 2003, 15:34

владо и като го гледа тоя филм 300 млн. пъти научи ли се да караш по-добре? :P
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 16.12.2002
Местоположение: София

Мнение от tsvet40 » 06 Дек 2003, 15:38

3 милярда пъти :wink:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 75
Регистриран на: 15.11.2003
Местоположение: София

Мнение от Vlado-BENZ » 06 Дек 2003, 16:41

Ами не, целта не е да се научиш да караш по-добре, то ако ставаше с филми, ти щеше да бъдеш доста добър шофьор....!!!!!!! :):):)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 06 Дек 2003, 19:30

аз не претендирам да съм такъв и не парадирам с това че съм гледал един филм 3млр. пъти... ЯВНО ти си по-добрия в шофирането (на видео)... Говоря за филми, на НФС едва ли ще ме биеш :P :P
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 75
Регистриран на: 15.11.2003
Местоположение: София

Мнение от Vlado-BENZ » 06 Дек 2003, 20:25

А сеа си дойдохме на думата.....и ти ли играеш такива игрички през свободното си време...?:)
А да ти призная, аз преди, като по-малък играех на НФС ама от 2 години си праскам ColinMcRea ралито.....по готино е и реалистично :)

Следваща

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook