Страххх!!!И луди глави

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Страххх!!!И луди глави

Мнение от landikar » 11 Яну 2004, 11:27

Нали писахте за вашата експанзия по Витоша.Когато сте имали инцидент.Казаха ми мойте хора.25 БМВ-та сте били.Същата вечер моя човек е забил колата си пак там като коледно дръвче в дерето.Една бяла Аскона.Вадили са го с джип и 15 души.Са ше ви разправя ние кво правихме снощи по малките часове.Пак там.Значи късно през нощта около 2.30 се качихме и почнахме да лъзгаме.Асконата на Влади,едно Ауди Куатро А6 2.5 ТДИ,185 коня типроник,и аз със Субаруто.В общи линии всичко мина нормално.Само дето изпуснах един завой и изравних една 1-метрова преспичка. :D.Вадихме колата 1 час. И са нацепих яко в една буца,в една зверска дупка,и в един голем камик.За капак на всичко,тоя с Аудито поиска да пробва Субаруто,щото не му хареса как го карам. :cry: И кво стана мислите?Нашия бил състезател в Офроуд състезанията,на всичкото отгоре и много луд.И кара кат ненормален.Тва момче нема страх от нищо.И кат подкара таз кочина.Леле майко.Със 140 км/ч в ония тесни завои.Газ до дупка.На няколко пъти колата летеше със 130 км/ч перпендикулярно на пътя.Вие знаете колко е тясно горе и какви дупки и бабуни са.А да са фърлим в дерето.Тоз изобщо не пуска газта.Баси човека.Е сега видех как са кара 4х4 на сняг от състезател..И си бех вътре в колата,мислейки че само ше има лека проба.Нема ръчни,нема спирачки.Само бесна газ.Оборотомера само в червеното.Колата изобщо не стои изправена,дори и на дългите прави.Кочината отива в преспата,тоя изобщо не пуска газта,хили са и бие камшици у лево и у десно.И това при 150 км/ч на правите...Немам време да са прекръстим.Субаруто върви като бясно.Аз само са надявам да са не утрепем и немам време да си поема въздух.Жалко,че не взех камерата.И нашия изобщо не му пука.Хили са.Откачен. така върти волана,че му се не виждат ръцете.И са хили:D А са качва за пръв път на Субару.Бил ги научил тез пинизи на офроуд състезаниятал.Другите изобщо не щяха да седнат в колата като им казах кво е правил и с колко сме се движили.Само брат му се качи след мен,щото си го познава......баси,как върви тва чудо на сняг.Не е истина.Ама си трябват умения,дето аз ги немам.
Откарахме така до 6 часа сутринта.Прибрах са с главоболие.На всичкото отгоре в 8 треаше да отивам на работа.Погледнах си и колата на светлото.Чупена броня,не работат габарити и мигачи,бабуна на гумата(чистак нови Мишелинки Алпин :( ),ожулен калник,висят некакви жици.Бива.Мислех си,че ще е по-страшно.Довечера сигурно няма да ходя.Треа да сабера малко смелост. :D Много ми дойде.А тоя квито неща ми показа,гаранция другия път работата ше е по-дебела.И от към пари за ремонт,и откъм адреналин.

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 11 Яну 2004, 12:14

Закарай си колата на ремонт поискай фактура и после му я представи на тоя пич за осребряване :lol: :arrow: нали и печката е била 4х4 ... ма то човек се радва на чуждото :wink:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 11 Яну 2004, 12:34

Той ми ожули само калника.Другото аз си го направих сам.Нали я опуснах в преспата.

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 11 Яну 2004, 19:10

Знаем ги тез от Офроуд Клуба :D
Няма един нормален и всичките фърчат с почти същата скорост,само че с УАЗ.Представи си,че за него е било като да подкара малка количка.Сигурно си се питал-защо се качих,дано да сляза цял,нали :wink:
Познавам човек,който дори изветсно време пишеш тук,който се познава с Дунев и още няколко състезателя(не им помня имента) и го взели миналат зима на тренировки през ноща някъде из Витоша.Отчепвали района от едната страна и гааззз цяла нощ.Който искал можел да се качи при състезателите и нашия човек ми разказа абсолюно същото-колата никога не вървяла направо,дори по правите било лево-десно-лево-десно през цялото време,после бут леко в едната посока,завърт повече на правилната и ръъъм с вратите през пордния завой.Дунев тогава бил с Голф 3 ВР6 и след поредната нощ пораженията били-предна броня,съединител,откъснат тампон на двигател и скоростна кутия,а на надраскано или леко огънато не с еобръща внимание,стига колата да може да се движи.
Та от тая гледна точка си се отървал с малко.При тях било съвсем в реда на нещата да свалиш поне предната броня,защото дори те не винаги преценяват на 100 процента обстановката.
Мечтата ми е някого да мога да карам дори само на 80 процента като тях........
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 11 Яну 2004, 21:11

Ми то нали знаеш как се учи.Кат мене.У преспата. :D Само да има кой да те извади после,че мнооо студено бе. :?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Re: Страххх!!!И луди глави

Мнение от ludiagsm » 11 Яну 2004, 23:22

landikar написа:Нали писахте за вашата експанзия по Витоша.Когато сте имали инцидент.Казаха ми мойте хора.25 БМВ-та сте били.Същата вечер моя човек е забил колата си пак там като коледно дръвче в дерето.Една бяла Аскона.Вадили са го с джип и 15 души.Са ше ви разправя ние кво правихме снощи по малките часове.Пак там.Значи късно през нощта около 2.30 се качихме и почнахме да лъзгаме.Асконата на Влади,едно Ауди Куатро А6 2.5 ТДИ,185 коня типроник,и аз със Субаруто.В общи линии всичко мина нормално.Само дето изпуснах един завой и изравних една 1-метрова преспичка. :D.Вадихме колата 1 час. И са нацепих яко в една буца,в една зверска дупка,и в един голем камик.За капак на всичко,тоя с Аудито поиска да пробва Субаруто,щото не му хареса как го карам. :cry: И кво стана мислите?Нашия бил състезател в Офроуд състезанията,на всичкото отгоре и много луд.И кара кат ненормален.Тва момче нема страх от нищо.И кат подкара таз кочина.Леле майко.Със 140 км/ч в ония тесни завои.Газ до дупка.На няколко пъти колата летеше със 130 км/ч перпендикулярно на пътя.Вие знаете колко е тясно горе и какви дупки и бабуни са.А да са фърлим в дерето.Тоз изобщо не пуска газта.Баси човека.Е сега видех как са кара 4х4 на сняг от състезател..И си бех вътре в колата,мислейки че само ше има лека проба.Нема ръчни,нема спирачки.Само бесна газ.Оборотомера само в червеното.Колата изобщо не стои изправена,дори и на дългите прави.Кочината отива в преспата,тоя изобщо не пуска газта,хили са и бие камшици у лево и у десно.И това при 150 км/ч на правите...Немам време да са прекръстим.Субаруто върви като бясно.Аз само са надявам да са не утрепем и немам време да си поема въздух.Жалко,че не взех камерата.И нашия изобщо не му пука.Хили са.Откачен. така върти волана,че му се не виждат ръцете.И са хили:D А са качва за пръв път на Субару.Бил ги научил тез пинизи на офроуд състезаниятал.Другите изобщо не щяха да седнат в колата като им казах кво е правил и с колко сме се движили.Само брат му се качи след мен,щото си го познава......баси,как върви тва чудо на сняг.Не е истина.Ама си трябват умения,дето аз ги немам.
Откарахме така до 6 часа сутринта.Прибрах са с главоболие.На всичкото отгоре в 8 треаше да отивам на работа.Погледнах си и колата на светлото.Чупена броня,не работат габарити и мигачи,бабуна на гумата(чистак нови Мишелинки Алпин :( ),ожулен калник,висят некакви жици.Бива.Мислех си,че ще е по-страшно.Довечера сигурно няма да ходя.Треа да сабера малко смелост. :D Много ми дойде.А тоя квито неща ми показа,гаранция другия път работата ше е по-дебела.И от към пари за ремонт,и откъм адреналин.



Ла4оо нее 4естно искам и аз две завои4ета да тест :)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Яну 2004, 11:15

landikar написа:Ми то нали знаеш как се учи.Кат мене.У преспата. :D Само да има кой да те извади после,че мнооо студено бе. :?

:yes:
ами и аз така си го представям.Наистина ще трябва да караме хората от Трофи-клуба да идват с нас,та да ни вадят после :wink:
ПС-когато оправя подводницата може да правим общи тестове-тъкмо повече хора да бутат :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 12 Яну 2004, 12:29

Немате грижи,ше ходим.Иво,аз ти звънях да дойдеш,ама ти не вдигна телефона.Другият път пак ще те викна.Обаче ние ходим по малките часове,когато няма трафик.Сега е много заледено.Дано да падне малко сняг.
P.S.Снощи един приятел е ходил горе пак.Той също кара Импреза турбо.Само че доста отдавна и я владее много добре.На сух асфалт я върти като пумпал.Каза,че на места е успял да вдигна дори 180 км/ч. :shock: Само,че като е слизал после е щял да са очисти за малко.Брех,луд народ.Аз не съм такъв.Мене ме е шубе.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 12 Яну 2004, 13:45

и в 4 0ри сутринта идвам :)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Яну 2004, 13:47

landikar написа:Мене ме е шубе.

и аз май спадам към тази категория :arrow: по-добре за 4 години да се науча да карам и да съм здрав,отколкото за 1 година и да не се знае докога ще мога да упражнявам наученото.
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 12 Яну 2004, 22:26

Каза,че на места е успял да вдигна дори 180 км/ч.


Е, току що подобрихме скоростите на ВРЦ-тата. Не смятам, че има кола, която да издържи такива скорости по този път. Сори, ама какъвто и шофьор да е, там просто е много тясно и засуано за такива скорости. 120-130 - ОК, ама 180, аре нема нужда :wink: Видях какво е с 80-90, има още накъде, ако е 4х4, но не много нагоре. Може би аз изхождам от мисълта за скорости, при които не си правя колата на салата, но все пак... А иначе луди хора колкото искаш... :roll:
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 12 Яну 2004, 23:01

днес 6те имам 4естта да изпитам какво е с 4х4 6те бъда оператор пък може и да покарам малко :)


о4аквайте коментари и видео

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 13 Яну 2004, 6:28

е аз тотално отка4их оставямкоментарите на ла4о , а сега мисля да поспя 8+) 8+) 8+)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 13 Яну 2004, 10:24

И аз съм 8+) ,ама треа да са бачка. И кво да се хваля,като провалих всичко:? .Ама ти си виновен,на тва ако му викаш навигатор. :D Треа да ме събуждаш два завоя предварително.Да имам време да алащисам.Другия път ше гледам да не са люскам у преспите кат си с мене. :D Ама леко се отървахме.Те лудите господ ги пази.И колата си е наред,готова за още малтретиране.Мамка и кочина!:maad:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Мнение от ludiagsm » 13 Яну 2004, 14:28

пропуснах да кажа 4е завоя на drivingod в4ера взе поредната си жертва има снимки по късно 6те ги постна

Следваща

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook