Школа за майсторско шофиране в Пловдив

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив

Школа за майсторско шофиране в Пловдив

Мнение от PAZ » 05 Ное 2007, 17:47

Колеги от Пловдив /и не само/ днес разговарях с управителя на писта Калояново,който заедно с Павел Жеков /рали легенда от близкото минало/организират дву-дневни курсове- събота и неделя за майсторско пилотиране и за рали пилоти.Цената е 25 лева на ден или 50 лева общо,със собствени коли-теория и практика.Каски и друга екипировка са от организаторите.Необходимият минимум за група е 7 човека,максимума 10.Досега сме 3-ма ,ако има някой желаещ от вас да се запише може да ми звънне на 0889516614 /Петър / и да се организираме.Според мен тези курсове са безценни и ще ни дадат много полезни знания умения и добра основа за бъдещо развитие:)Само ще кажа,че 6 дневният курс на Павел Жеков в Сливен струва 2000 лева.Датите ще ги определим като съберем групата

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1441
Регистриран на: 28.01.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2005 E61 525d
Мечтае да кара: просто да кара...
Детайли за колата: <3

Мнение от |`oTuH » 09 Ное 2007, 10:20

дават ли някъв кетап? изпит има ли?
4 8 15 16 23 42

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Мнение от Stanchev » 09 Ное 2007, 10:44

ти пък за 2 дена и кетап искаш.... а и няма да научиш нищо за 2 дена в група 7-10 човека
Изображение


Аватар
Мнения: 627
Регистриран на: 4.03.2005
Местоположение: София-Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E90 330xd
Детайли за колата: Черен фолиран седан.

Мнение от body » 10 Ное 2007, 21:13

Аз само ще кажа "Аман от измислени легенди" престанете да ги боготворите.Наивно е да смяташ че ще те научат на нещо за 2 дни :mhihi:

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 12 Ное 2007, 9:14

Много по наивно е да смяташ, че няма да научиш нещо за 2 дена!

Повечето курсове и дривер транинг са за 1 ден, и са в доста по големи групи, а за цена да не говирим.

За 2 дена могат да се научат не малко неща който недай си боже един ден могат да се окажат решаващи!

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от PAZ » 22 Ное 2007, 16:59

За 10 мин. на тест драйв-а на BMW научих как да се стои в кола,как да се сържи волана и как да се върти-ще кажете 'аз т'ва го знам' ама 80% от присъстващите не го знаеха...Ако ги питам и как взимат завоите - с ранно влизане и ранен апекс, с късно влизане или късен апекс ще ме гледат малко странно..а като карам след някой по планински път направо ми става жал като гледам как почти всички грешат на всеки завой.Та с две думи винаги има какво да се научи за два ЦЕЛИ дена,а ако имаш и талант да го развиеш става и още по-добре;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1067
Регистриран на: 8.07.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от denko » 22 Ное 2007, 17:18

А ния семкаджиите можем ли да доидем да гледаме как се кара маисторско ! ? :mhihi:
"Класиката" за един е Скрап за Друг !!!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 3.12.2004
Местоположение: София

Мнение от 1net » 23 Ное 2007, 11:35

PAZ написа:....

станахте поне с 1 повече.
аз ти звъннах преди малко по телефона.

Между другото, аз не боготворя "легендите" но понякога човек сам достига до задънена улица и му трябва малко професионален съвет за да продължи активно да се развива а не да продължава да се бори със грешките си, които не осъзнава.

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от PAZ » 23 Ное 2007, 16:56

Не казвам,че сме майстори,а че само има винаги какво ново да научим.Колегата 1net който ми се обади,съм сигурен,че е много напред с материала-участва по състезания и т.н. и въпреки това ще се опита да научи нещо ново на този курс!За това говоря...
Пък после може да се пробваме с някой на който не му трябват уроци кой е по-добър:))))

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 11.01.2003
Местоположение: Caracciola-Karussell

Мнение от bravo » 23 Ное 2007, 17:41

Ами ние с инструктора-нинджа (учениците на П.Жеков така го наричат) се знаем от давна :mhihi:
според мен по-скоро си заслужава от колкото не ;)
Най-мразя да съм прав!!!

Kiril Atanasov Ivanov
Аватар

n1

Мнение от Kiril Atanasov Ivanov » 06 Дек 2007, 22:38

Винаги има какво още да се научи. Макар и да съм много добър зад волана при всякакви обстоятелства и навсякъде все пак не съм професионален пилот и когато съм се пробвал с такива дори с малко но усещам разликата. Затова ако искате нещо наистина да научите вземете и ходете на курсове, уроци, часове, или както там му казват. Полезно е.

Kiril Atanasov Ivanov
Аватар

Мнение от Kiril Atanasov Ivanov » 06 Дек 2007, 22:46

body написа:Аз само ще кажа "Аман от измислени легенди" престанете да ги боготворите.Наивно е да смяташ че ще те научат на нещо за 2 дни :mhihi:

Ако си толкова сигурен, че нямаш нужда от повече знания защо не се надбягваш с вятъра и не оставиш хората сами да изберат?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 17.02.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '02 Е46 N42B20; '99 E39 M52B20
Мечтае да кара: ///M

Мнение от Пепинко » 16 Дек 2007, 15:59

Важи ли още офертата? :roll:
Изображение
Realize..
Real eyes..
Real lies..

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 5.11.2007
Местоположение: Пловдив

Мнение от PAZ » 17 Дек 2007, 13:19

По темата-значи взехме първите два дена от курса и трябва да кажа,че надмина очакаванията ми с много и мисля че надмина и на всички в групата.Навъртях над 180 км. за двата дена и поне аз 'прогледнах' и разбрах колко малко знам:)Мога да кажа,че по мое мненив 95% от хората не знаят дори азбуката на шофирането..Планираме и продължение януари месец,но мисля,че Жеков няма да пусне нови хора в групата,понеже са пропуснали първите уроци,а те бяха основополагащи.Но ако се намерят още 10 човека ще се направи нов курс.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 12.12.2006
Местоположение: София

Мнение от Alehandro » 17 Дек 2007, 13:33

Лошо ... късно разбрах и пропуснах ... ако има нова група пишете ме ... :roll:
Lope De Vega

Следваща

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook