Майсторско шофиране - Или как не се прави като ви засекът

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 223
Регистриран на: 5.09.2008
Местоположение: London/Uk
Пол: Мъж
Кара: Без таван !
Мечтае да кара: E9

Re: Re:

Мнение от best_buy » 27 Ное 2009, 14:36

Spoony написа:
bobssy написа:.....



И кво някъв пръдльо с няква умряла корса те засича , прееб*ваш си колата тотално и ония идиот бяга с мръсна газ? И да го гледа ли колегата ? Да го почерпи нещо не искаш ли ? Ако ще и 150 годишна , бременна баба с инвалидност 3та степен да е пак засужава бой .
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Re: Майсторско шофиране - Или как не се прави като ви засекът

Мнение от Spoony » 27 Ное 2009, 15:06

Не съм казал в конкретния случай нещо, това че е избягал е голяма простотия, но с този бой може после яко да си изпати.
Не може ли просто да спрат като цивилизовани хора, да излезнат от колите и да викнат КАТ / опишат щетите в двустранен протокол и толкова. Защо трявбва единия да бие другия, защото бил с "умряла корса". Това да не го прави по-малко шофьор от теб?

Ето това най-ме дразни. Чукна някой, ок виновен съм и вместо просто да се разберем се стига до бой с всички лоши последици за мен (защото съм инавалид и не ми е все едно един-два удара, за разлика от някой 100 кг фитнес маниак, който дори няма да ги усети). Затова колата заключена пък каквто ще да става, няма да се жертвам заради някакъв бабаит от каменната ера.
.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 223
Регистриран на: 5.09.2008
Местоположение: London/Uk
Пол: Мъж
Кара: Без таван !
Мечтае да кара: E9

Re: Майсторско шофиране - Или как не се прави като ви засекът

Мнение от best_buy » 27 Ное 2009, 15:26

Spoony написа:Защо трявбва единия да бие другия, защото бил с "умряла корса". Това да не го прави по-малко шофьор от теб?



Колата не прави шофьора , постъпките му го правят шофьор . Виж ако тоя с корсата беше спрял и беше казал - извинявай , виновен съм и тн. Тогава няма смисъл да се правиш на мъж и да му скачаш на бой . Но при такава селска постъпка просто тоя с корсата си е за бой .
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.11.2008
Пол: Мъж
Кара: e46 320d, 330xd
Мечтае да кара: M4

Re: Майсторско шофиране - Или как не се прави като ви засекът

Мнение от ThE BeAsT » 30 Ное 2009, 10:32

+1 за спиране на побоищата за глупости, за това и днешната младеж се УБИВА по училищата, искам да допълня, че съм 81кг много добре подготвен физически ... и ненавиждам селските изпълнения по пътищата ... боя е крайна мярка за самозащита. Това, че е избягал ... майната му .. всичко се връща в живота, СТОП на саморазправите по пътищата. И като цяло трябва да се намали тази агресия. Сори за колата на колегата (снимките не се отварят вече, но си я представям) но е хубаво да се търси и вината в себе си. Поздрави!
П.С. Нима едни ламарини струват колкото каквато и да е физическо нараняване ? Глупости... Мен например ме удариха на цариградско от зад ... спрях слезнах ... спокойно ... оня почна да надига .... с 2-3 думи му казах да не зяе и че той е виновен ... успоки се ... даже почнахме да си лафиме за съвсем др неща докато чакаме КАТ :) Случилото се не може да се промени така или иначе, с бой без бой ... оня ако на над 20г не му е дошъл акъла нема и да му дойде :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 1.09.2009
Местоположение: Варна - София
Пол: Мъж
Кара: Е39 530i Touring,E36 328i Coupe, X3
Мечтае да кара: E92 GTS

Re: Майсторско шофиране - Или как не се прави като ви засекът

Мнение от Sagat » 03 Дек 2009, 10:45

Аз също съм на твоето мнение ,но занам, че ако ми се случи и ситуацията е от келешлък на другия шофиор (такива състезатели бол по улиците) Направо го оставям на място, ако не е някой разбран.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 27.03.2007
Местоположение: varna

Re: Майсторско шофиране - Или как не се прави като ви засекът

Мнение от MAiK » 13 Дек 2009, 23:37

добре бе ко толкова и има на колата ???
BMW FOREVER!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Майсторско шофиране - Или как не се прави като ви засекът

Мнение от driver69 » 14 Дек 2009, 21:21

MAiK написа:добре бе ко толкова и има на колата ???

Е*бати мнението :help: . Не е въпроса толкова за колата...

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 29.10.2009
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: BMW 524 td

Re: Майсторско шофиране - Или как не се прави като ви засекът

Мнение от pecy » 14 Дек 2009, 21:24

ThE BeAsT написа:+1 за спиране на побоищата за глупости, за това и днешната младеж се УБИВА по училищата, искам да допълня, че съм 81кг много добре подготвен физически ... и ненавиждам селските изпълнения по пътищата ... боя е крайна мярка за самозащита. Това, че е избягал ... майната му .. всичко се връща в живота, СТОП на саморазправите по пътищата. И като цяло трябва да се намали тази агресия. Сори за колата на колегата (снимките не се отварят вече, но си я представям) но е хубаво да се търси и вината в себе си. Поздрави!
П.С. Нима едни ламарини струват колкото каквато и да е физическо нараняване ? Глупости... Мен например ме удариха на цариградско от зад ... спрях слезнах ... спокойно ... оня почна да надига .... с 2-3 думи му казах да не зяе и че той е виновен ... успоки се ... даже почнахме да си лафиме за съвсем др неща докато чакаме КАТ :) Случилото се не може да се промени така или иначе, с бой без бой ... оня ако на над 20г не му е дошъл акъла нема и да му дойде :)


Напълно подкрепям колегата не е начина да се саморазправяш. Преди седмица две келешчета с Ауди Р 8 удариха мой приятел на кръстовище в града с 70 км/ч. Решили да минат на червено / щото мама и тати имат кинти / и го нацелили в задната врата и багажника /колата е за половин купе / :ranting: и бабаитчетата / вместо да видят дали му има нещо / го извадили от колата и започнали да го блъскат че не ги бил видял . Момчето е 60 кила с мокри дрехи но са случили на човека / републикански по кик-бокс / отупал ги и двамата та линейката дошла за тях . Но тук започнаха проблемите му сега цяла седмица ходи по полиции да дава обяснения. Та боя не води до нищо добро / е неговото е при самозащита но пак дертовете са за него / тъй че ако може да се разбереш цивилизовано аз съм ЗА.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 3.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw 316 84г. м10б18
Мечтае да кара: на рали съзтезание :)

Re: Майсторско шофиране - Или как не се прави като ви засекът

Мнение от cargo22 » 28 Дек 2009, 15:03

Ахаха аз един единствен път съм правил ПТП умишлено, не бех пил кафе и нещо не бех в настроение.Един бакш и още некви наглеци, на едно кръстовище се гласяха да ми се престрояват в мойта лента след кръстовището, само го стиснах бакша до мантинелата оня натепа кучки почна нещо да свирка и като минах пред него само цъкнах спирачката, ама НА оня не можа да реагира и ме чукна. Веселото беше че отзад се натресоха в бакша един Кайен и една Е класа цирк голем. та четиримката живо по здраво кой от къде е ,и тримата са в нарушение и не искаха да викнат КАТ ахаха БАЛЪЦИ, пък на мен не ми се губеше още време. Та тука идеята ми е, като правите нарушение треа да се съобразявате 2-3-4 пъти повече с другите.

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook