търся школа...

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

търся школа...

Мнение от SKISA » 04 Май 2008, 18:22

имаше една тема за школа/ трябва ми в софия/ за обучение по майсторско шофиране!?!? някой може ли да помогне!?!? и ако имате инфо-интересува ме дали приемат и под 18г ,щот искам да запиша сина да се учи,но няма книжка и не знам дали така става!?!?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 05 Май 2008, 15:09

Изображение

Скрапчо
Аватар
Мнения: 912
Регистриран на: 7.04.2006
Местоположение: Средата на 90-те, иначе София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Мнение от Ivan Petrov » 05 Май 2008, 17:23

За теб не знам къде да се запишеш, но за сина ти като за начало ще е добре да тренира картинг за да положи някакви основи. Преди 4 години тренирах на писта Pole Position, имаше школа и трениор беше Момчил Манчев ( може да го знаеш от F1 като коментатор ) ;)
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 05 Май 2008, 17:50

Ivan Petrov написа:За теб не знам къде да се запишеш, но за сина ти като за начало ще е добре да тренира картинг за да положи някакви основи. Преди 4 години тренирах на писта Pole Position, имаше школа и трениор беше Момчил Манчев ( може да го знаеш от F1 като коментатор ) ;)

къде е тая писта и дай някакви координати!?!?
на мен не ми трябва да се уча-искам сина да се научи!!

Скрапчо
Аватар
Мнения: 912
Регистриран на: 7.04.2006
Местоположение: Средата на 90-те, иначе София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Мнение от Ivan Petrov » 05 Май 2008, 18:00

адрес: София, Искър, жк. Дружба, спортен комплекс ЦСКА
GSM: (088) 8210 663

Ако ти е далече можеш и на красна поляна да го запишеш, предполагам, че и там има оргарнизирани школи, но Pole Position е по "тежка" писта което е и по-добре, а и е закрита и може да се кара независимо от времето :roll:
Изображение

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Мнение от someone » 16 Юни 2008, 22:43

Зарових се в гугъла и излезе някаква тема във форума на KALDATA, където на втората страница се споменава, че има такава школа към НСА, ама нищо повече...Ако някой знае нещо повече, да каже, че мен също ме интересува

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 409
Регистриран на: 10.06.2008

Мнение от sk. » 21 Юни 2008, 0:12

Navi_BMW.
Незнам, дали свърши работа на SKISA, но аз изкренно ти благодаря и един ден, ако се засечем някъде, живот и здраве, ще ти се отблагодаря! Мерси много!

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 22 Юни 2008, 0:41

someone написа:... се споменава, че има такава школа към НСА, ама нищо повече...Ако някой знае нещо повече, да каже, че мен също ме интересува

Школата на НСА се ръководи от бащата на Димитър Илиев - Владо Илиев.
Обучението е стандартно като за Спортна академия - спортове по избор + автомобилизъм. Проблем 1: всичко, свързано с автомобилния спорт е много скъпо и голяма част от нещата трябва да си ги набавяш сам, или да си ги заплащаш на НСА. Проблем 2: за прием 2008 е обявена нулева година за специалност Автомобилизъм, което означава, че другата година 100% ще я има. Това е, което знам аз.
Също така Владо Илиев има собствена школа, с име Секюрити драйвинг нещо си, но не мога да я намеря в Интернет.
Изображение

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook