Сбирка с най-много ентусиасти!!!

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1355
Регистриран на: 19.08.2003
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж

Сбирка с най-много ентусиасти!!!

Мнение от grnka » 28 Ное 2004, 19:28

Днес в Фейсис счупихме рекорда за още веднъж!! :lol:

Тук с Dimitar дебнем ентусиастите....
Изображение

и ето го...Georgi с една усмивка до ушите като видял "тълпата" ентусиасти:)
Изображение

Общо взето с AGT който беше срамежлив и не е искал да го снимам бяхме 5има човека...Жалка работа ама важно е качеството а не количеството нали? :confused:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Мнение от AGT » 29 Ное 2004, 1:23

Вярно е ! Качеството преди всичко. Имайки предвид и качествените снимки,всичко е супер.А имаше и времена.......................... ЕХ КАКВИ ВРЕМЕНА ИМАШЕ .Ма...ка му ! Не губете кураж до следващия тираж.Не се знае !!! :shock:
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Мнение от pAbLo » 29 Ное 2004, 16:44

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ............
Имало едно време тея песни ги пеехме на ЕКО!
А някой от НАС изобщо не бяха чували за СБИРКИ.
А други пък ГОНЕХА ама БУКВАЛНО гонеха хора по Форумите и Улиците.
И да дойде момента и се събрахме МНОГО хора.
Сега малко НИ падна рейтинга и айде МРЪН.
Тая БИРА май сме я пили ВЕЧЕ :?:
НЕ мислите ли :roll:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 791
Регистриран на: 21.02.2004
Местоположение: у селото...
Пол: Мъж
Кара: скутЕрЕ!
Мечтае да кара: Перлини :))))

Мнение от moto » 29 Ное 2004, 21:53

Ако вие сте малко...трябва да видите снимки на Врачанската ни група :lol: !Събираме се по максимум 5 човека и естествено сме без коли(засега де)!Има само една кола-маздата на vicho-ма ако знете кви бърнааути праи :twisted: :mhihi: :twisted: !
Знаеш ли какво е мотор????ПОинтересувай се и следващаия път като излезеш с колата гледай в страничните си огледала-СПАСЯВАТ ЖИВОТИ!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от Metallium » 30 Ное 2004, 18:57

Аз след 8ми съм си 1 месец в ПЛД така че може да ви помогна да станем 6ма..ако успея да си извадя колата от гаража че разкопаха цялата улица и баш отпред имам дупка 1.50 дълбока :uups:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1355
Регистриран на: 19.08.2003
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж

Мнение от grnka » 30 Ное 2004, 21:11

Евала бе брат!!Най-накрая..Вече загубих надеждата че ще си дойдеш ама на! :lol: Кофти тръпка това бе!Нали си бил с колата в София??Ако нямаш сигурно място да оставяш колата ,звънкай ми един тилифон бурде! :winky: ;)

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 30 Ное 2004, 22:49

БМВ феновете сме твърде малко за да се делим на групички в тази малка държава. А да се делим в градовете си е жив каприз.

Момчета и момичета (дай Боже), всяко нещо има своите приливи и отливи. Тук, в София е имало не една и две сбирки, на които са висяли трима човека, имало е не малко кавги и не малко "хвърлени камъни". Но въпреки всичко, на което сме ставали свидетели, софийските вълци остават едно цяло, а в последно време посещаемоста на сбирките е направо рекордна.

Ако нямаше облаци щяхме да свикнем със слънцето и да спрем да му се радваме. Щяхме и да слънчасаме.
Знаете какво имам впредвид. ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Мнение от Metallium » 01 Дек 2004, 14:27

Grnka - Нико, бях си в ПЛД за 1 ден да заредя малко пари че ги изпуках и си прибирам колата в гаража и на сутринта тея разкопали цялата улица да сменят няква спукана тръба и не можах да я извадя от гаража че беше адска дупката...Сега съм взел една голяма поставка по която ди мине да я изкарам като се прибера в Плд...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 29.12.2004
Местоположение: plovdiv

Re: Сбирка с най-много ентусиасти!!!

Мнение от kamoev » 02 Яну 2005, 19:12

брато аз сам от скоро в пловдив и не сам идвал на сбирките зщото не знаех 4е има такива-ина4е няма да пропусна еи!за това 4е вав BG има клуб и сайт на БМВ ми каза един пич когато ходих на митницата,като мислех 4е там ходят вси4ки манияци от пловдив.драснете един ред на новия събрат кога и каде ще е следващата голяма сбирка 4е да се запознаен бе!п.с. моето бмв не може да го сбъркате 4е е с десен волан и трещи като за световно :lol: :lol: :lol: така 4е ако ме засе4ете някъде обаде те се

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 29.12.2004
Местоположение: plovdiv

Re: Сбирка с най-много ентусиасти!!!

Мнение от kamoev » 02 Яну 2005, 19:16

брато аз сам от скоро в пловдив и не сам идвал на сбирките зщото не знаех 4е има такива-ина4е няма да пропусна еи!за това 4е вав BG има клуб и сайт на БМВ ми каза един пич когато ходих на митницата,като мислех 4е там ходят вси4ки манияци от пловдив.драснете един ред на новия събрат кога и каде ще е следващата голяма сбирка 4е да се запознаен бе!п.с. моето бмв не може да го сбъркате 4е е с десен волан и трещи като за световно :lol: :lol: :lol: така 4е ако ме засе4ете някъде обаде те се

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1651
Регистриран на: 18.07.2003
Местоположение: Chicago (Пловдив)

Мнение от Dimitar » 02 Яну 2005, 19:34


Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook