hai na vsi4ki

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 03 Яну 2005, 14:44

стига сте го хокали момчето ... дайте му съвет:
malkia1602 стани член на ADAC, тогава няма да имаш проблеми ! :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 26.11.2003
Местоположение: sofia

hai na vsi4ki

Мнение от malkia1602 » 03 Яну 2005, 19:52

Стом ти казвам че никои не е говорел с мен и не ми е давал визитки молетисе повиарваи че е такал, А за хората виарвам че сте супер и ниамам нисто против сресту никои от вас и не изкам да убиздам никои Аз просто ви споделих

Правопис Мастър
Аватар
Мнения: 434
Регистриран на: 17.03.2004
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5

Re: hai na vsi4ki

Мнение от MOPKOB » 04 Яну 2005, 8:55

malkia1602 написа:Стом ти казвам че никои не е говорел с мен и не ми е давал визитки молетисе повиарваи че е такал, А за хората виарвам че сте супер и ниамам нисто против сресту никои от вас и не изкам да убиздам никои Аз просто ви споделих

Официално обнародвам - ИМАМЕ СИ НОВ ДИЗЕЛБОЙ.
А бре келеме, excuse my french, не можеш още във форума да пишеш, български не разбираш, седнал си да цивриш . Аре стегни се малко и повярвай, ти си първия бастун дето не му е обърнато внимание, когато е имал проблем. Тъй че грешката е в твоя тевелизор. Коректирай си малко поведението и правописа и така ще се получи.
хафе фун.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Re: hai na vsi4ki

Мнение от dizelboy » 04 Яну 2005, 12:47

MOPKOB написа:
malkia1602 написа:Стом ти казвам че никои не е говорел с мен и не ми е давал визитки молетисе повиарваи че е такал, А за хората виарвам че сте супер и ниамам нисто против сресту никои от вас и не изкам да убиздам никои Аз просто ви споделих

Официално обнародвам - ИМАМЕ СИ НОВ ДИЗЕЛБОЙ.


аиде бе силоооооооо поне кажи 4е и мом4ето прави грешки при писане то ,4е хората ще си мислят 4е циврим :mhihi: :mhihi:
пак и мом4ето го е написал така само за да може да стъпи в форума ,не 4е и сам нее могал да каже 4е има нужда от помощт или каквото и да е било
ИзображениеИзображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 9.09.2003
Местоположение: София

Мнение от kalin » 04 Яну 2005, 13:03

МОРКОВ .....телевизор :roll: (тевелизор!)маитап нали е ясно :mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 15.05.2004
Местоположение: София

Мнение от fortune » 04 Яну 2005, 15:40

Тая тема се вкисна вече :) Ако момчето не си е извадило поука и за отношението и за правописа, то тогава Господ да помага :)
човек се учи докато е жив...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2521
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: коя кадето го прибере при себеси

Мнение от dizelboy » 04 Яну 2005, 20:30

fortune написа:Тая тема се вкисна вече :) Ако момчето не си е извадило поука и за отношението и за правописа, то тогава Господ да помага :)



господ не помага аз още немога да пиша и не гледаите в другите а гледаите себе си никои нее толкова добър колко то се мислите и аре заклю4ваите темата 4е стана бетер 4ат тука :evil: :evil:
ИзображениеИзображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 15.05.2004
Местоположение: София

Мнение от fortune » 05 Яну 2005, 2:28

Кво :?: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Сори, не съм инсталирал китайски шрифтове :D

гледаи сия и азнеп и ш ем перфекн0 са парви клаз го зех с вразкипри знаам си! ма са кво що. кирилицимири ли ци нема зна4ение. вапро са е да помагъмен а хората и да сика ра ме беемве-тата4. щото е по важну да си пи4 и да си драска6. Т ва д аготпро 4етеш ти трабва ше ма лко време нал и? Шот и на мен ми отн еврем е да гонапи шЪ...
човек се учи докато е жив...

Предишна

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook