12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Д-р Хаос
Аватар
Мнения: 1245
Регистриран на: 26.02.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само шестцилиндрови БМВ-та :)

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от cww » 27 Май 2013, 17:24

Но имаше (и винаги ще има) физическо присъствие на лекари сред самите нас. ;)
NOTHING IS GAINED WITHOUT SACRIFICES AND FREEDOM WITHOUT BLOOD

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 670
Регистриран на: 20.04.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: 2008 X5 30d
Мечтае да кара: M-power

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от doncheff » 27 Май 2013, 17:50

Много добре си изкарах на събора! Беше ми първи, затова нямам база за сравнение, но като цяло беше супер.
Колоната беше супер изрядна, докато няколко емоционално нестабилни, неизлезли от пубертета индивида не решиха, че може да се изпреварва през аварийната лента. Много поздрави на родителите ви, ако четете това. :wave: Идеално възпитание... :kuku:

Иначе като влязохме в събора имаше много хора, които ме опътиха професионално, за което много им благодаря! Благодаря им също, че много харесаха Е39-ката ми и ми предложиха да участвам в конкурса за външен вид (4 пъти от 4 различни човека), много им благодаря! И добре, че не съм участвал, защото сега разбирам за дразгите около конкурса...

Кетъринга си беше цифра, защото ваучера от 10 лв. стигна точно за 3 кебапчета с гарнитура и количка, но все е файда. По-добре това, отколкото нищо.

Нещо не ми хареса това "сега елате тук, сега отидете там", а също и тези игри с количките уж се записаха един отбор от БМВ Тийм Бургас, но нещо не се стигна до изявата им изобщо. Дори видях, че докато всички бяха на дрифт арената, още някакви хора уж се пускаха там, надзиравани от двама човека. Жалко.

На панаира беше много яко, въпреки че нашата организация беше нулева и разпъвахме шатра до 10:30 и за малко да изпуснем откриването. Другата година ще си знаем. :)

Браво на организаторите, въпреки премеждията. :clap:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1669
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от host » 27 Май 2013, 18:03

Между другото можеше да има автомивка на място, дино стенд - нз дали е имало възможност, но щеше да е мнооого атрактивно за посетителите.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 24.09.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 3 литра.. компот

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от edimen » 27 Май 2013, 18:49

Много доволен останах. Колите бяха супер и шоуто яко, паркинга беше екстра :yes: Хубави коли, бързи жени.. или беше обратното :mhihi: Като минус и аз мога да посоча цените на кетъринга, за 3 кебапчета с гарнитура и пепси 12 лева.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от Sharo » 27 Май 2013, 19:00

host написа:Между другото можеше да има автомивка на място, дино стенд - нз дали е имало възможност, но щеше да е мнооого атрактивно за посетителите.

Автомивка мисля, че колегата Молов беше организирал, а диното за съжаление Хеед имат доста натоварен спортен месец и не можаха да присъстват
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 161
Регистриран на: 1.01.2007
Местоположение: Стм РВ BG
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 330Cd и понякога RS6 1000hp

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от devil_vas » 27 Май 2013, 19:10

Здравейте от екипа нa Madness Motorsport.
За първи път участваме на събора (макар и доста импровизирано) с няколко изложени коли, към които имаше повече интерес от колкото очаквахме. До сега сме били винаги и само като зрители.
Хора от от организаторите постоянно минаваха и ни питаха дали имаме проблем с нещо, дали се нуждаем от нещо... РЕСПЕКТ за което!

:arrow: кетъринга беше на удобно място, лесно достъпно и без да се налага да се буташ в масата от хора.
:arrow: паркинга за колите участващи в конкурсите също беше добре измислен. човек спокойно може да се поразходи и да разгледа различните модели.

само един минус:
паркинга за рекламодателите беше на такова място, че реално нищо не видяхме от шоуто, и почти през цялото време си стояхме с колегите от ПроПартс и другите платили да стоят там, сами. Вярвам, че за следващия събор (ако е пак в Панаира) ще бъдат пренаредени нещата, така че да не се делят зоните толкова рязко и да има хора постоянно навсякъде :yes:

Поздрави
Васил Койчев
Madness Motorsport

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: pavlikeni
Пол: Мъж
Кара: BMW F30

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от paika_34 » 27 Май 2013, 19:19

Здравейте от мен ,
Много ми хареса организацията и програмата на 12-тия национален БМВ събор, благодаря на организаторите за чудесно прекарания ден !

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от Mollov » 27 Май 2013, 19:35

Sharo написа:Автомивка мисля, че колегата Молов беше организирал, а диното за съжаление Хеед имат доста натоварен спортен месец и не можаха да присъстват


Не бих казал, че имаше организирана автомивка (не беше това идеята), макар че няколко човека успяха да си свършат работа при мен :) Но желаещите реално бяха много повече, но нямаше как да се обърне внимание на всеки.

DS Motorsport
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 14.06.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 M3 & E90 LCI
Детайли за колата: 04' E46 M3 Coupe, 6 speed manual transmission, titansilver metallic, Full options, full Magnaflow exhaust system, K&N intake

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от Денислав Шишев » 27 Май 2013, 19:46

За пореден път,един невероятен BMW Събор! Благодаря на BMW Клуб България! :yes:
Изображение

Олдскул фен
Аватар
Мнения: 1142
Регистриран на: 15.04.2008
Местоположение: Техеран
Пол: Мъж
Кара: Строявайки пешеходците по тротоарит
Мечтае да кара: E34 + s62 ]:)

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от justboy » 27 Май 2013, 19:54

Снимки и от мен... Има интересни попадения : )

Целия албум - > https://www.facebook.com/media/set/?set ... 296&type=3

Изображение

Изображение

Изображение
Последна промяна justboy на 27 Май 2013, 20:27, променена общо 2 пъти
Изображение
E34, E38

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от Sharo » 27 Май 2013, 19:56

Mollov написа:
Sharo написа:Автомивка мисля, че колегата Молов беше организирал, а диното за съжаление Хеед имат доста натоварен спортен месец и не можаха да присъстват


Не бих казал, че имаше организирана автомивка (не беше това идеята), макар че няколко човека успяха да си свършат работа при мен :) Но желаещите реално бяха много повече, но нямаше как да се обърне внимание на всеки.

Е то е ясно, че няма как да минат всички.
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 402
Регистриран на: 24.04.2006
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж
Кара: е30
Мечтае да кара: е30

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от Станислав Попов » 27 Май 2013, 20:12

Евала на Шаро и другите дето цял ден си търмъчиха колите! Напълнихте ми душата на макс :yes: :yes: :yes:
Казах го и малко по-напред в темата и пак ще го казвам: Събора беше просто супер :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.01.2013
Пол: Мъж
Кара: г/д най дъртия е36 320i седан
Мечтае да кара: е36 328 турбо купе

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от seeya » 27 Май 2013, 20:34

E30-Kz написа:Евала на Шаро и другите дето цял ден си търмъчиха колите! Напълнихте ми душата на макс :yes: :yes: :yes:
Казах го и малко по-напред в темата и пак ще го казвам: Събора беше просто супер :D


Точно казано ! На Шаро фадромата изяде асфалта :mhihi: ( не казвам че другите бяха зле!) Събора беше перфектен! Мацките също ! Бил съм и на други събори но там момичетата варираха в друга категория. Незнам за другите колеги които не са ги пуснали отново да влязът ,но аз излзиах два пъти и после си показах билета и влезнах без проблем... :roll:

П.с. малко оффтопик: тази събота на King-a ще има ли някой от тези теамове където бяха на събора ?

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от Mollov » 27 Май 2013, 20:52

Sharo написа:Е то е ясно, че няма как да минат всички.


... но това не пречеше на много от тях да решават на своя глава и усмотрение да си вършат работа, без дори да попитат... ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 20.02.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 528i
Мечтае да кара: Перпето Мобиле
Детайли за колата: Комби

Re: 12ти Национален BMW Събор - 25ти Май - Пловдивски Панаир

Мнение от E39 NOVOBRANEC » 27 Май 2013, 22:55

От мен 6+. За трета поредна година присъствам и със сигурност няма да е последна. :bowdown: Благодаря на организаторите и участниците за положения труд и якото шоу. :bowdown:

П.П. Винаги ще има хора, които няма да са доволни от нещо. :D :D :D "Мен ме мъчи, това че не бяха останали тениски мой размер." :D :D :D

Поздрави!!!
ONLY MILK AND JUICE COMES IN TWO LITRES

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook