Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 година!

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от ti6o » 16 Мар 2013, 20:55

Ogi написа:
Датите са такива защото алтернатива НЯМА! Просто го приемете и спрете да мрънкате!

Никой ли от Вас не се замисли защо до сега на Долна Митрополия никога не е имало автомобилни мероприятия... ЗАЩОТО БЕШЕ НЕВЪЗМОЖНО!....:yes:


:yes: аман от това Калояново - омръзна вече ( нищо че е на нас пловдивчани ни е много удобно) ,подкрепям с две ръце а за датите за това са обявени по-рано , който може да ги съобрази :yes:

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от ///M_Martin » 16 Мар 2013, 21:15

The7omahawk написа:
Ogi написа:е ПО-ГОЛЯМО АВТОМОБИЛНО СЪБИТИЕ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ БМВ СЪБОР В БЪЛГАРИЯ НЯМА!!! Не ние трябва да избираме датите според останалите събития, останалите събития трябва да са съобразени с нашия събор!


:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Най-сетне някой да го каже в прав текст.

Аз да питам, най-вече колегите от BMW Team Pleven - някакви идеи къде може да се спи в околията? Как е положението с хотелчета/къщи за гости около Долна и Плевен? Ясно е, че клуба не организира спането, но все пак някаква информация би била полезна.

съвсем скоро ще пуснем подробно инфо относно хотели и условията за ползване им на по-добри цени-имайте търпение :yes:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Top Gun Maverick » 17 Мар 2013, 18:30

"...Кондофрей драга..." :mhihi:
Чак се стъписах, че ще трябва ние БМВ феновете да пропускаме нещо, което по принцип не посещаваме. :mhihi: Въпрос на приоритети. Ние пак ще си имаме драг и тази година ще бъде гледан от много народ за разлика от всички предишни. Организаторите го правят заради всички фенове защото в последните години имаше критики, че драга се оставя за...когато има време в края на събора и за който е останал. И аз куп години поред не мога да ида на Гергьовден на дядо ми, но никога не съм мрънкал тука. Тази година ЗА ЩАСТИЕ ще успея. Датата на баловете може да не е перфектната, но явно тогава е можело. Вие недоволните имали ли сте си работа с военни? :mhihi: Което е военен или е ходил в казарма, знае за какво говоря. :mhihi: Да са живи и здрави за огромния плац де. :clap:
И аз първоначално като чух за датите се сетих за баловете защото мислех да ходя тук-там, но какво пък, мога да излезна вечерта и в Плевен. Кога иначе ще видя техните абитуриенти, че и на БМВ събор. Даже може да дойда с някой костюм там да се пробвам дали още ставам. :mhihi:
Но темата отиде малко от събитията за 2013-та, към само национален събор. Което би трябвало да подсказва на недоволните, че всеки трябва да се съобрази със събора, а не събора с всеки защото последното е невъзможно, а първото лесно - който иска идва, който не, не идва. :yes:
За цели 3 дни, не знам как няма да дойдете поне на един. Ако бях абитуринет и не бях жена, спокойно можех да дойда дори в деня на бала си. Оставям си от сутринта всичко готово и следобяд като се върна, просто си тръгвам по направление. Но всеки си решава.
А сега е безценния момент всички абитуриенти от Плевен да се снабдят с исканото от тях БМВ за бала защото всички фенове на БМВ-та в България ще са там. :bowdown:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Pitbull_Germany » 18 Мар 2013, 0:52

m.dimitrov1992 написа:На 25-26 е и на Кондофрей драга и сега какво се оказва, че трябва да избирам на кое да ходя :banghead:
И миналата година стана така, че големи автомобилни събития се застъпваха с датите. Дали нарочно или не , потърпевши сме ние феновете :OT: Надявам се конфигурацията на пистата да не е като предишни години на мото състезанията - очертана с конуси :(


Ей, писна ми от такива дечковци като тебе!!! Толкова ли сте загубени??? Драга на Кондофрей...първото, че до края на годината пак ще има. Второто - тоя драг в сравнение със Събора е като сватба на бедни интелектуалци (без да се сърдят интелектуалците) в сравнение със сватбата на английския престолонаследник. Пали тая невиждана бегачка и си занеси съществото на Кондофрей. Ти си фен, аз съм фен...как ли пък не се сетих да отида на Кондофрей и аз!?

И понеже всички сте големи гении и във форума само мрънкате, без да взимате предвид как се организира такова мероприятие на ТАЗИ писта, та да ви пусна едно линкче и да ми кажете кога точно искате да бъде организиран тоя събор - септември или декември:

http://почивнидни.com/index.html
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Sharo » 18 Мар 2013, 18:22

Споко бре, тая година е неразбория малко с датите заради влизането на дрифта и драга в бфас
Но пак ще има съобразяване на датите и най-вероятно няма се застъпят мероприятията
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 7.04.2012
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: возят ме
Мечтае да кара: космически кораб, ама надали...

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от dudeto_sy » 18 Мар 2013, 20:55

Вижте, то не може да се угоди на всички, явно винаги ще има недоволни.

Олдскул фен
Аватар
Мнения: 1142
Регистриран на: 15.04.2008
Местоположение: Техеран
Пол: Мъж
Кара: Строявайки пешеходците по тротоарит
Мечтае да кара: E34 + s62 ]:)

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от justboy » 19 Мар 2013, 8:59

Аххх, нямам търпение.
Тъй като слуха за мястото и датите се носи доста преди официалното обявяване, покрай този слух, вървеше и слуха, че реално събора ще е на 24ти и 25ти, а 26ти бил предвиден за пътуването или нещо такова, което ми се стори доста нелогично, тъй като досега не е било така.
Та, въпросът ми е, програмата на пистата три-дневна ли ще бъде? : )
За баловете, голяма работа, пияни 17-20 годишни моми ще има цяло лято по морето, събора си е събор, точка :!: добре де, удивителен :mhihi:
Иначе евала на организаторите, аз имам някаква бегла представа откога водят преговори за да се случат нещата точно на Долна Митрополия, това че за пръв път ще има автомобилно мероприятие там, трябва да говори достатъчно.
Изображение
E34, E38

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от err0r » 19 Мар 2013, 9:11

Три дни яли, пили и са оакали... и дет вика Явор: сефте... :mrgreen:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 18.02.2009

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от bmw'fan » 20 Мар 2013, 0:52

Програмата е супер! :clap: Поздравления за авторите й! :yes:

Само да попитам, около пистата в Долна Митрополия има ли полянки за опъване на палатки, барбекюта, че края на май предпочитам да се разхлаждам през деня с бирички и да не карам после, а и не знам с колко човека ще съм, че да запазвам места.

Другият ми въпрос е във връзка с разходката до Румъния - проблем ли е да дойдат и навлеци, които не са членове на клуба все още (като мен), те трябва ли да си търсят варианти за нощувка в района и кой всъщност е района (тук имам предвид кои са най-близките градове до мястото, че никога не съм ходил в Румъния и не съм наясно)?

До скоро виждане! :driving:

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от err0r » 20 Мар 2013, 1:01

Програмата за Румъния все още не е много изяснена. Имаме идея и първоначални вметки. Когато понаближи датата, ще уточним всичко. Смятам да го правиме за всички - т.е. ще видим в най-изгодния (цена/качество/големина/паркинг) хотел колко души можем да се съберем, след което ще обявим местата за записвания. Ще се постараем да организираме всичко както си му е редът - запознаване с мероприятието, пътна книга с по-важните точки, места за спиране и почивка, хотела, храненията, програмата за деня за разходки и така подробно при прибирането. :D
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от А.Марчев » 24 Мар 2013, 23:17

24, 25 и 26ти Май - 12ти Национален BMW Събор - Долна Митрополия - Най-интересното точно по времето когато ще правя балове и тем подобни истории...... РЕШИХ ГО няма да се ходи на бал. :kuku: :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от DriftoMania » 24 Мар 2013, 23:36

А.Марчев написа:24, 25 и 26ти Май - 12ти Национален BMW Събор - Долна Митрополия - Най-интересното точно по времето когато ще правя балове и тем подобни истории...... РЕШИХ ГО няма да се ходи на бал. :kuku: :mhihi:


Човече..БМВ събори ще има много нататък..бала ти е един, стегни се, хем догодина и кола можеш да имаш :)
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от Runnaway » 26 Мар 2013, 13:09

Не остана! :bchug:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 26.03.2013
Пол: Мъж
Кара: bmw turbo
Мечтае да кара: 2 bmw-та наведнъж!

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от bavarec_ » 26 Мар 2013, 16:30

Прекалено далеко ми идва, но ще се помъча да дойда, че такива неща не се изпускат. :)

Да не забравям, че съм нов във форума, отдавана следя темите, тъй като са много полезни, поздрави за сайта!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 101
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: с колкото пари изкара
Мечтае да кара: BMW S1000RR
Детайли за колата: корава 316-ка (M40B20)

Re: Календар на събитията на BMW Клуб България за 2013 годин

Мнение от T0nk00 » 28 Мар 2013, 18:07

Поздравления за избора на място за тазгодишния събор. Въпросът ми е ще има ли билети за местата на покритата трибуна и дали билета ще запазва мястото само за притежателя?

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook