СОФИЯ - сбирки Е30 неделя 20:00 Бояна

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 25.11.2007
Местоположение: София, западния край
Пол: Мъж
Кара: Е46 323CI
Мечтае да кара: E36 M3 evo с валове

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от vankatagsi » 12 Юни 2011, 15:30

Много слаби сбирки последно време, много семки, фъстъци и други подобни ядки :mhihi:

пияния майстор
Аватар
Мнения: 1211
Регистриран на: 6.11.2007
Местоположение: Там далеч,зад реката
Кара: на мастика с айрян
Мечтае да кара: е30 М3

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от remaka » 12 Юни 2011, 16:56

снощи беше много пенсионерската,ма тва е щото нямаше друга 16-ка да се замериме :mhihi:
Remi Performance Garage
Което не става с акъл,става с мощност :)
Ако с мощноста(чука) не стане,потърси по знаещи :)
Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 11.03.2008
Местоположение: Cофия /кв. Лаулин
Пол: Мъж
Кара: BMW E30 touring
Мечтае да кара: М Power
Детайли за колата: черна , М40Б18

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от joepower » 12 Юни 2011, 18:30

и по пенсионерски ще стават :winky: аз лично повече няма да хода с комбито че много станаха хората на които им пречат "изцепките" които правя ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от Pitbull_Germany » 12 Юни 2011, 18:56

joepower написа:и по пенсионерски ще стават :winky: аз лично повече няма да хода с комбито че много станаха хората на които им пречат "изцепките" които правя ;)


Стига рева, бе, братле! Сега кво на ощипан ли се правиш? Ауууу, те не ме искат, сега ще плачат, щото няма да дойда повече! Не мога да разбера кво всички се тръшкате като малки деца!? На някой не му е харесало, че си направил някакво изпълнение, и ти го казва, а ти почваш да подскачаш като все едно кой знае какво са ти казали!
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 394
Регистриран на: 20.02.2010
Местоположение: с. Казичене
Кара: c220 diesel
Мечтае да кара: e30 m50b25

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от brankovv » 12 Юни 2011, 21:31

аз ше дойда с мойто да ви наказвам сичките :mhihi: само да му завара гAрнетата и диф-а ;D
Изображение
Изображение

пияния майстор
Аватар
Мнения: 1211
Регистриран на: 6.11.2007
Местоположение: Там далеч,зад реката
Кара: на мастика с айрян
Мечтае да кара: е30 М3

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от remaka » 12 Юни 2011, 22:07

Pitbull_Germany написа:
joepower написа:и по пенсионерски ще стават :winky: аз лично повече няма да хода с комбито че много станаха хората на които им пречат "изцепките" които правя ;)


Стига рева, бе, братле! Сега кво на ощипан ли се правиш? Ауууу, те не ме искат, сега ще плачат, щото няма да дойда повече! Не мога да разбера кво всички се тръшкате като малки деца!? На някой не му е харесало, че си направил някакво изпълнение, и ти го казва, а ти почваш да подскачаш като все едно кой знае какво са ти казали!

А ти где беше бре аз дойдох да видя теб и още 5 човека тебе те нема ше зема да ти се разсърдя накрая добре че поне другите беха там и кака ти Бойка се направи че не ме познава ужас
А относно колегата с изцепките-Не трее да ти пука братле всеки ходи я да се види с некви хора,я да си направи кефа ,аз лично отивам да чупим лаф и да видя много е30-ки на куп,да се замериме и секакви такива неща на който не му харесва сценария да не идва (Призива да не идват има пълна сила за всички с 36-ци голфове и всичко различно от е30,иначе щеше да е събиране само сеМка не само е-30,който съм го засегнал другия път да не идва и по добре.....)
Remi Performance Garage
Което не става с акъл,става с мощност :)
Ако с мощноста(чука) не стане,потърси по знаещи :)
Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от Pitbull_Germany » 12 Юни 2011, 23:22

remaka написа:
Pitbull_Germany написа:
joepower написа:и по пенсионерски ще стават :winky: аз лично повече няма да хода с комбито че много станаха хората на които им пречат "изцепките" които правя ;)


Стига рева, бе, братле! Сега кво на ощипан ли се правиш? Ауууу, те не ме искат, сега ще плачат, щото няма да дойда повече! Не мога да разбера кво всички се тръшкате като малки деца!? На някой не му е харесало, че си направил някакво изпълнение, и ти го казва, а ти почваш да подскачаш като все едно кой знае какво са ти казали!

А ти где беше бре аз дойдох да видя теб и още 5 човека тебе те нема ше зема да ти се разсърдя накрая добре че поне другите беха там и кака ти Бойка се направи че не ме познава ужас
А относно колегата с изцепките-Не трее да ти пука братле всеки ходи я да се види с некви хора,я да си направи кефа ,аз лично отивам да чупим лаф и да видя много е30-ки на куп,да се замериме и секакви такива неща на който не му харесва сценария да не идва (Призива да не идват има пълна сила за всички с 36-ци голфове и всичко различно от е30,иначе щеше да е събиране само сеМка не само е-30,който съм го засегнал другия път да не идва и по добре.....)


Бях малко на игра, дет вика един наш общ познайник. И не ми обяснявай, че теб не съм ти виждал очите, откак водката беше по 1 лев голямата :mhihi: Вземи ела следващата събота хем да те видя теб, хем да я видим новата придобивка как е :)
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 288
Регистриран на: 18.04.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: е30-ките на безин
Мечтае да кара: e24

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от MeTo_BMWto » 12 Юни 2011, 23:38

Аз от доста време ходя на е30 сбирки и съм се нагледал на какво ли не и съм си имал проблеми с полицайте доста пъти и все още не съм спрял да ходя.Някой ако го спират полицайте просто да спре да идва,вярно на никой не е приятно да идват фуражките и да го гонят в най-интересната част на вечерта. Както винаги е имало други модели коли и семкари ама където е интересно идват какво да се прави няма отърване от тях. Дрифт,драг и бурнаути винаги ще има.
И нека се замислят всички дето се мислят за е30-джии на това колко от вас биха дошли на -10 на Връждебна да си направят "пенсионерската сбирка" и да си отидат доволни от това,че не са били сами на сбирка а е имало и др като тях който отиват да се видят с приятели и да си направят кефа без да има публика и камери :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
смръщена,четириока,двуврата мръсница,с вечно недоволен изруд под капака,влачеща се по земята и проблясващи в тъмното 4 диска,тясна и неудобна вътре Just e30 :)

член на клуба
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 4.07.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само 2 вратки

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от Stoicho » 13 Юни 2011, 15:38

Доста точно изказване! :bowdown: :bowdown: :bowdown:
"Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава.А.Б."

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 11.03.2008
Местоположение: Cофия /кв. Лаулин
Пол: Мъж
Кара: BMW E30 touring
Мечтае да кара: М Power
Детайли за колата: черна , М40Б18

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от joepower » 14 Юни 2011, 13:12

Стига рева, бе, братле!

не рева брат ,само трупам мнения ,че са ми малко :mhihi: някъде по-напред в темата пишеше , че зареди моя спрял варел идват :cop: и аз за това не идвам да не ви създавам проблеми :dunno: пък и дочух че вече не се събирате на същото място :winky:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от deyan-enchev » 14 Юни 2011, 15:26

Няма ние няма вие при нашите сбирки - винаги е имало САМО е30. Това, че отвреме навреме се появяват електрони и си отиват не може да се контролира.
Искам да се съглася с Мето - на тоя вятър на баумаковата газстанция - когато още НЯМАШЕ Баумакс сме стояли и по 5 човека, закво ли - да си поговорим да се видим някой гума да се позапали случайно. Имали сме проблеми с полицията безброй, и сме се местили от място на място, за да се избегнат конфронтации.
Не са малко хората които дойдоха на първата сбирка преди повече от 3 години, и които още продължават да идват - гордея се че с 90% от тях сме приятели, понеже са истински пичове готови да помогнат ВИНАГИ безкористно. За толкова малко време изградихме една чудесна малка цветна групичка на е30 ентусиасти които са сплотени от нещо повече от :weed: и сбирки в тъмни гори.
Мястото беше сменени заради многото шлака идваща на сбирката на ул. 202 , пък и самата ул.202 беше мястото на което сбирките почнаха да се правят след Баумакса. Та не е чуден факта, че се местим - ОМВ на Хаджи Димитър е било място на което ходим от няколко години/нито е ново нито е скрито - ако се зачетете ще видите из темата фигурира многократно (има го споменато в мои постове когато пишех повече в тази тема).
Пък кой се въртял и кой не, не е толкова притеснителен факт - тревожно щеше да е ако се въртите и присъства едно особенно лице (култово бих казал) за тази ОМВ бензиностанция на ул. 202 - някои от старите кучета помнят случки с него и въртене м/у или до колонките.

Засега за мен, а както гледам и за повечето е30 сбирка маняци мястото е Хаджи Димитър - докато не стане разумно тихичко и чисто от други марки на ул.202 - това е е30 сбирка - А НЕ СОФИЙСКА НОЩ НА СЪСТЕЗАНИЯ от всякакви индивиди с някакви каруци.
Е30 няма как да се сравнява с други модели/марки и концепции.
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 21.01.2005
Местоположение: Novi Iskar
Пол: Мъж
Кара: Х5

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от beni barzia » 14 Юни 2011, 21:35

евала Деянчо много точно исказване! :clap:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 828
Регистриран на: 27.07.2007
Местоположение: "ICO-BMW Performance Garage"
Пол: Мъж
Кара: E30 М62B44,Е30 M52B28 Drift Car

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от ico-bmw » 14 Юни 2011, 22:15

Дидо лека по лека се завръща.
Браво дидо за уникалното мнение :yes: :clap:
Drive Only Cool Cars - E30 Baby :winky:

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от bigmurzi » 15 Юни 2011, 9:10

с теми във форуми не става работата. събира си се групичката, те си знаят кои, кога и къде. колкото по-голяма групичката, толкова повече проблемите. това мисля, че е доказано за толкова години ;) циклаж и развлечение има за всички.
Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 162
Регистриран на: 25.04.2009
Местоположение: Veliko Tarnovo
Пол: Мъж
Кара: E36 Cabrio
Мечтае да кара: E30 3.0i М3
Детайли за колата: Стара с четири фара сърдита и все ми се кара, винаги начумерена и в гъза уверена...

Re: Сьбиране само Е-30

Мнение от Sekretarq » 18 Юни 2011, 11:04

колеги евала, че сте толкова задружни :bowdown: аз много се кефя че сте направили тая тема в форума (само Е30 ) и много имам мерак да ви посетя ако идвам на татък на някоя сбирка, ако приемате гости от провинцията де :yes: поздрави на всички и неспирайте заради никой да се събирате :yes: да видиш толкова Е30-ски на едно място е уникално, а да си един от тях е невероятно :bowdown: :yes: :wave: :smoke:
Всеки Търновски BMW ентусиаст, рано или късно си купува Е30......!!! Изображение живей на ръба, защото иначе заемаш много място, По добре 10 години като Лъв от колкото 40 години като Овца ....

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook