гр. Троян - Седмични сбирки

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 11.05.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: BMW 320I Coupe

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от dan4o_powera » 14 Дек 2009, 19:40

Не трябва да си ходиш ще мислим сички нещо за да сме само ние без др,,,а пък ако има сняг и ходим да пързаляме няма да викаме др само бмв-та да не се сърдите
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 19.03.2009
Местоположение: Troyan
Кара: BMW 320i Coupe

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от Pesho_MPower » 14 Дек 2009, 22:26

Какво е ставало пак бе Краси, пак ли натрапници.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от krasy1982 » 14 Дек 2009, 23:21

Ами Пешо да ти кажа на мен и някой др колеги им писна да гледат Опели, Рена и всякви кенефи на сбирките ни. Не ми пречат момчетата да идват и да гледат, ама да не правят простотии. Данчо вчера щяха пак да го смажат на Беклемето така наречените Троянски рейсъри. Преди същото се случи и с мен на една сбирка. Всички сме отишли да караме не да се убиваме и доказваме колко сме велики. Мисля, че ще има и др хора който могат да застанат зад мен и да кажат, че това е така. Не стига че са на нашата сбирка ами не спират да се подиграват и да се заяждат. Ми като не и харесва БМВ кво правят при нас?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 512
Регистриран на: 6.07.2007
Местоположение: гр.Троян
Кара: зеленият крокодил Лакоста

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от Azidaha » 15 Дек 2009, 3:10

krasy1982 написа:Ами Пешо да ти кажа на мен и някой др колеги им писна да гледат Опели, Рена и всякви кенефи на сбирките ни. Не ми пречат момчетата да идват и да гледат, ама да не правят простотии. Данчо вчера щяха пак да го смажат на Беклемето така наречените Троянски рейсъри. Преди същото се случи и с мен на една сбирка. Всички сме отишли да караме не да се убиваме и доказваме колко сме велики. Мисля, че ще има и др хора който могат да застанат зад мен и да кажат, че това е така. Не стига че са на нашата сбирка ами не спират да се подиграват и да се заяждат. Ми като не и харесва БМВ кво правят при нас?


Ти си човека! :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Както казах и в блога на клуба, ако наистина има други - аз напускам!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 19.03.2009
Местоположение: Troyan
Кара: BMW 320i Coupe

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от Pesho_MPower » 15 Дек 2009, 8:27

Момчета никой от нас няма да напуска, ще напуснат другите в Неделя на събора ще го кажем пред всички нашето решение и това е, който не е с БМВ да напуска. В кайна сметка събора е, и ще бъде само на обичаната от нас ВЕЛИКА марка БМВ. Посдрави на всички.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 6.04.2005
Местоположение: СВИЩОВ
Пол: Мъж
Кара: E 36 1,8 i & DK E30
Мечтае да кара: e 30-ската си преобразена

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от staevski » 15 Дек 2009, 9:09

Здравейте колеги, в неделя идвахме с един колега в Троян с неговия компакт, ииииииии не знаехме къде се намира автогарата. Добре, че видяхме един колега със синьо купе който ни упъти, БЛАГОДАРСКО от цялата Свищовска група, много е яко така да се уважаваме ентусиастите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 319
Регистриран на: 30.11.2007
Местоположение: У нас....
Пол: Мъж
Кара: 8,5&10X17 Keskin KT1
Мечтае да кара: Само Мки.

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от bobi 318 is » 15 Дек 2009, 16:03

Колеги,някои да има инфо как е ситуацията на беклемето :idea: че сме се разбрали за довечера да доидем да покараме,сабираите се и вие и да ходим заедно :driving: :idea:
ИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от krasy1982 » 15 Дек 2009, 16:26

bobi 318 is написа:Колеги,някои да има инфо как е ситуацията на беклемето :idea: че сме се разбрали за довечера да доидем да покараме,сабираите се и вие и да ходим заедно :driving: :idea:

Колега миналата вечер имаше сняг и карахме. Обаче мантинелите бяха голи и беше доста рисковано. Някой колеги даже пострадаха малко. Днес сняг мисля че няма да има за каране. Поне така каза 1 приятел. По добре изчакайте да завали хубав сняг. Няма смисъл да си чупите колите поне на този етап. Все някъде ще я изтървете та ще се чудите как да я преберете. Следете темата тук аз ще напиша когато ще ходим ако искате заповядайте.
Поздрави Краси

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 19.03.2009
Местоположение: Troyan
Кара: BMW 320i Coupe

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от Pesho_MPower » 17 Дек 2009, 20:06

Айде на снега момчета утре го дават да вали цял ден и ако натрупа може да направим едно Беклеме какво ще кажете.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 19.03.2009
Местоположение: Troyan
Кара: BMW 320i Coupe

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от Pesho_MPower » 17 Дек 2009, 20:14

Абе само да попитам що никой не пише вече в този форум бе колеги?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Мнение от krasy1982 » 18 Дек 2009, 16:09

Pesho_MPower написа:Абе само да попитам що никой не пише вече в този форум бе колеги?

Пишем бре Пешо. Тази вечер ли искате да се качваме на Беклемето или утре, че от всякъде различни коментари чувам :) ?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 13.04.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: e46
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: 318 i

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от krasy1982 » 19 Дек 2009, 0:18

Ей момчета тази вечер пак беше супер. Яд ме е че не можахме да покараме с колегите от Ловеч. Пак на връщане се засякохме с тях

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 19.03.2009
Местоположение: Troyan
Кара: BMW 320i Coupe

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от Pesho_MPower » 19 Дек 2009, 8:27

Ами те много късно идват или ние рано ходим, май ние рано ходим е нищо другия път.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 11.05.2008
Местоположение: Троян
Пол: Мъж
Кара: BMW 320I Coupe

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от dan4o_powera » 19 Дек 2009, 18:40

Пешка нали имаме блог да го ползваме там като чат че да не ни трият писаниците пак за това гледам да пиша по малко тука.Щеше да ми хареса на беклемето повече ако имаше сняг както след Иваничка ,,,на места на качването имаше доста лед
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 198
Регистриран на: 22.12.2008
Местоположение: ТРОЯН

Re: гр. Троян - Седмични сбирки

Мнение от милен тодоров » 20 Дек 2009, 11:59

Azidaha написа:
krasy1982 написа:Ами Пешо да ти кажа на мен и някой др колеги им писна да гледат Опели, Рена и всякви кенефи на сбирките ни. Не ми пречат момчетата да идват и да гледат, ама да не правят простотии. Данчо вчера щяха пак да го смажат на Беклемето така наречените Троянски рейсъри. Преди същото се случи и с мен на една сбирка. Всички сме отишли да караме не да се убиваме и доказваме колко сме велики. Мисля, че ще има и др хора който могат да застанат зад мен и да кажат, че това е така. Не стига че са на нашата сбирка ами не спират да се подиграват и да се заяждат. Ми като не и харесва БМВ кво правят при нас?


Ти си човека! :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Както казах и в блога на клуба, ако наистина има други - аз напускам![/quote
момчета аз това го говоря от много време радвам се че има и други на това мнение че това е bmw сбирка и ако стане тъка че почнете да се събирате само с любимата марка аз пак съм при вас.поздрави на всички.

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook