Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от 3186 » 07 Май 2017, 21:08

ogata написа:
H.Velqkov написа:Самият събор като организация като изпълнение беше прекрасен имаше от всичко браво на организаторите, не беше съвсем същия като миналата година и беше интересен, ОБАЧЕ имам 1 много голям минус. Понеже не можах да присъствам с моят автомобил, трябваше да дойда с автомобил, който не е бмв и на входа ми стана доста тъпо, като онзи не искам да казвам какъв ми каза "ТУКА Е САМО ЗА БМВ" и се правеше на много оборотен ... Бяхме 4 човека в колата 4х12=48лв и да не мога да паркирам вътре при положение, че имаше вероятност от градушка просто ми стана много тъпо.


Много ми е смешно, някой като не е доволен от нещо и вмъкне аргумента, че си е платил входа :mhihi:
Ти си на национален БМВ събор, където има БМВ-та и БМВ фенове. Близко е до акъла да очакваш да не те пуснат с друга кола.

Тва е се едно да идеш на трибют на Рамщайн и да искаш да ти пуснат Трепни на Цеца
И понеже щото си си платил входа, като всички останали, че си домъкнал и приятели (УАУ, задължени сме ти, без тях нямаше да бъде тва дето стана ... ) задължително тряя ти пуснат Цеца ...

Малко няма как да стане ...

Ако не си доволен от примера, мога да ти дам още 5, но ме мързи да пиша в момента :mhihi:

Доста неумно сравнение, пич. Особено при положение, че имаше доста празни места в паркинга, да не допускат други коли беше доста тъпо решение. Също като колегата и ние нямаше как да сме с БМВ и ни отсвириха. Всичко друго беше на ниво все пак.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от ogata » 07 Май 2017, 21:15

Първо дума като "неумно" не фигурира в българският книжовен език.
Второ, по същата логика и доста жени имаше на събора, дето се шляеха без работа, как не се сетихме да им уплътниме времето и да им връчим по една кофа и гъба, та да има еротична мивка за всички :mhihi:

Като нямаш БМВ, пък си фен паркираш някъде на около и влизаш без колата. ;)
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от 3186 » 07 Май 2017, 21:22

Не бе, просто неуместно сравнение направи. Имаше зевзеци, дето не знаеха какво БМВ карат, но заради колата си влизаха. И лошото е, че това никъде не беше обявено, а най-лошото е, както отбеляза колега по-горе, че за някои това правило не важеше.

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 15.05.2008
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: BMW
Мечтае да кара: BMW
Детайли за колата: ... E30, 324D, M21
E36, 318i, M43
E60, 530D, M57

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Braikoff » 07 Май 2017, 21:23

H.Velqkov написа:Самият събор като организация като изпълнение беше прекрасен имаше от всичко браво на организаторите, не беше съвсем същия като миналата година и беше интересен, ОБАЧЕ имам 1 много голям минус. Понеже не можах да присъствам с моят автомобил, трябваше да дойда с автомобил, който не е бмв и на входа ми стана доста тъпо, като онзи не искам да казвам какъв ми каза "ТУКА Е САМО ЗА БМВ" и се правеше на много оборотен ... Бяхме 4 човека в колата 4х12=48лв и да не мога да паркирам вътре при положение, че имаше вероятност от градушка просто ми стана много тъпо.

Не се сърдете на колегата!
Вероятно е искал първият му пост във форума, например да гласи:
H.V. написа:Събора като организация, като изпълнение беше прекрасен, имаше от всичко браво на организаторите, не беше съвсем същия като миналата година и беше интересен.

:)
SONY - make.believe

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 4.11.2014
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: E38 M62B35 97'
Мечтае да кара: BMW E38 Аlpina B12 6.0

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Peev_92 » 08 Май 2017, 11:00

Страхотна организация ( по-добра от миналатия събор ). Всичко беше по-добре изпипано, а най-хубавото бе, че видяхме финалистите от конкурсните автомобили на дрифт арената, където всеки един от нас оплакна окото, а също така се разбра, кой и с каква кола, кое място заема. Дано и на следващия събор е така. Полицейската академия беше интересна, само да премахнат сегмента с 10 милиона долара и диамантите.
п.с. :
Жалко, че Зендера се отказа да раздаде цялата газ на арената :bang: :bang: :bang: :bang: , но поне колите се отърваха невредими :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Не страст, а диагноза :driving:

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 29.12.2011
Пол: Мъж
Кара: BMW e39 520i
Мечтае да кара: 1985 BMW E30 Alpina B6

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от milenmpower » 08 Май 2017, 12:37

Здравейте колеги както винаги ще кажа че събора и организацията бяха добре имаше доста място..както и Софийската група по пътия към панаира всички караха супер нямаше опасност от птп-та макар и да валеше.Поздрави на всички братя и сестри

Изпратено от моят 5045X с помощта на Tapatalk
Изображение
285км/ч с е30 ...казал мечо пух и умрял от свръхдоза...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 19.05.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 3.0D 218 (2008)
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Карал:
520i e39 (97г)
e46 coupe 323 (2.5) 170 HP (2000г)

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от SlavchoSlavchev » 08 Май 2017, 14:45

Здравйте и от мен,

Тази година бе по-добра от предната, това е на 100%. Видя се, че се взема предвид мнението на хората.
1. Този път се показаха автомобилите, които се бореха в различните конкурси като ги вкараха в центъра са събитията (дрифт зоната).
2. Храна - човек, също можеше да си вземе за нормален период от чакане (миналата година беше доста зле).
3. М шоуто - много добра идея, но за съжаление доста голяма част от хората си тръгнаха след автомивката и изпуснаха този уникален момент.
4. Откриване и закриване - беше много добро както винаги.
5. Влизането в панаира бе също така добре организирано.
6. Полицейската академия - нещо ново и нестандартно. Имаше интересни моменти.

Аз специално не видях нищо на самият събор, което да мога да посоча като минус. Браво на всички взели участие за желанието и постигнатите резултати.

Имам само 1 забележка за колоната, която тръгна от София. Като за начало - колона нямаше. Аз бях малко по-назад с цел да тръгна и да мина да направя един клип на всички събрали се. Когато излязох от лукойла останах впечатлен - нямаше нито 1 кола, която да чакаше. По пътя се срещаше тук там няколко автомобила пътуващи заедно, но не и колона. Радиостанциите явно не са помогнали, но това беше доста разочароващо начало. Добре че всичко останало беше повече от добре.

Успех и само напред!

BMW for life!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Top Gun Maverick » 08 Май 2017, 16:34

Това с не пускането на други марки на събора е нормално. Аз преди няколко години се бе случило да нямам БМВ, мисля 2011-та беше, но просто си спрях отвън и влезнах пеш, какво толкова? Да, неудобно е от гледна точка на багаж и т.н. но все пак никога не съм си мислел даже, че мога да влезна с друга кола. Тази година понеже пак се случи да нямам БМВ, пак бях готов да влизам пеш. Трябваше обаче да нося едни огромни спирачни дискове и питах предварително, който трябва дали няма да има начин да влезна и да забия колата навътре, където няма да се вижда. Отговорът беше не и имаше вариант чрез едни от главните участници в мероприятията да влезна като някаква сервизна кола и пак да я скрия някъде само за да занеса тия дискове и евентуално заради променливото време да разполагам с колата за дрехи и т.н.
Честно казано ми стана съвестно, че ще трябва да поизлъжа леко(защото не съм кола караща кой знае какво, просто едни дискове)и въобще не звъннах да ми уреждат това, а и в предишния разговор ми предложиха да дам дисковете на някой и да ги вкара той, така бях и решил, дори човека на който ги носех предложи да излезе да ги вземе, но като знам, че имаше работа по организацията, нямаше как да го разкарвам. В крайна сметка в последния момент ми предложиха да взема едно БМВ и да ида на събора с него, голямо спасение си беше. Но сега мнения, че е платен вход и трябва да се влезе са несериозни. Все едно да кажа аз, че освен входове плащам и членски внос, плюс че се позНавам и с куп хора и съм обиден. :mhihi:
Колегата Були е прав, аз също като видях други коли и то пълни кочини...ами грозно е.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 630
Регистриран на: 30.07.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e87 1.8d / e60 530d LCI
Мечтае да кара: BMW M6 F13

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Tsureto » 08 Май 2017, 17:17

Благодаря на организаторите. Събора беше супер от към всички (почти) параграфи! :clap: Само да вметна нещо, като предложение...Май месец е дъждовен (аз по баловете освен дъжд друго не помня). По миналата година на Калояново не се търпеше от жега, лятото не става :D. ДА, пролетта е сезона, но Май месец 80% има вероятност да вали. Идеята ми е да се помисли за дата (края на Май-Юни), когато няма толкова валежи и слънцето е пролетно, а не 50 градуса. А и Гергьовден, според мен спря доста хора. Просто Май е дъждовен и това време с този дъжд е много вероятно да е такова, на бъдещите събори. Времето е непредсказуемо, то е ясно, но Май за дъжд, е като Декември за снега...знае се :D :bchug:

И пак, огромно БЛАГОДАРЯ на организаторите. Събора беше на много високо ниво и дано става все по-добре! :bowdown:

А и ако може малко статистика, просто за инфо. Колко коли, колко хора и т.н. и имало на събора...просто ми е интересно :)
Who needs antidepressants when you can drive an BMW.

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от vld » 08 Май 2017, 17:50

Колега, на мен този събор ми е 11-ти и да ти кажа освен тоя , май на още един ми се е случвало да вали...
Обикновено пукаме от жега а и си е традиция, събора винаги е на 6-ти Май. :D
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Top Gun Maverick » 08 Май 2017, 18:41

Cvetun написа:Благодаря на организаторите. Събора беше супер от към всички (почти) параграфи! :clap: Само да вметна нещо, като предложение...Май месец е дъждовен (аз по баловете освен дъжд друго не помня). По миналата година на Калояново не се търпеше от жега, лятото не става :D. ДА, пролетта е сезона, но Май месец 80% има вероятност да вали. Идеята ми е да се помисли за дата (края на Май-Юни), когато няма толкова валежи и слънцето е пролетно, а не 50 градуса. А и Гергьовден, според мен спря доста хора. Просто Май е дъждовен и това време с този дъжд е много вероятно да е такова, на бъдещите събори. Времето е непредсказуемо, то е ясно, но Май за дъжд, е като Декември за снега...знае се :D :bchug:

И пак, огромно БЛАГОДАРЯ на организаторите. Събора беше на много високо ниво и дано става все по-добре! :bowdown:

А и ако може малко статистика, просто за инфо. Колко коли, колко хора и т.н. и имало на събора...просто ми е интересно :)

Аз не помня кога последно валя сняг декември. :mhihi:
Иначе края на май и началото на юни слънцето е всичко друго, ама не и пролетно. Слагаш си дата 20-ти ли беше 21-ви юни ли беше когато е най-дългия ден. Всеки ден след него кара слънцето да пада, тоест с колкото дни се отдалечаваш от тази дата когато е най-силното слънце, толкова то пада. Да речем, че първи юни е с 20-на дена преди тази дата, тоест слънцето като интензивност на светене в началото на юни си е точно колкото е около 10-ти юли. Пролетно ли ти се вижда? :mhihi: Разбира се градусите няма как да ги знаеш кога и колко ще са, а валежите по време на събора ги помня май два пъти на Калояново и сега на панаира, а съм ходил на всичките събори и на едното, и на другото място. Валежи сигурно има по баловете само. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 13.02.2008
Пол: Мъж
Кара: Е21..Е28 и Е46
Мечтае да кара: лагерна количка

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от ZARAZA » 09 Май 2017, 7:48

За пореден път събора беше на ниво.ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОЙТО СА ВИНОВНИ ЗА ТОВА СЪБИТИЕ.Радвам се ,че бях част от това събитие.Извинявам се на всички приятели познати и на новите хора с който се запознах ,че не можах да ви обърна достатъчно внимание.Както и ГОЛЯМО евала на гостите от Македония и Сърбия.Говорих с тях и казаха ,че са много изумени от всичко.Има какво да научат от нас .Страхотен събор .
Последна промяна ZARAZA на 09 Май 2017, 13:03, променена общо 1 път
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от Elesar74 » 09 Май 2017, 8:36

Факт е, че събитие от такъв мащаб в България, се организира само от BMW Club България. Поздравления за страхотно свършената работа от клуба, момчета и момичета :D. Определено и чужденците има какво да научат от нас.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 1.01.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Жена
Кара: E46
Мечтае да кара: e30 M3..

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от snowflake » 09 Май 2017, 10:06

Единствено ми направи кофти впечатление, това че публиката не пляскаше. Като цяло ми е пореден 6-ти събор и всяка година нямам търпение, защото емоцията която изпитва човек на подобно мероприятие, не може да се изпита другаде. Не съжалявам, че 2 дена ставахме рано, тръгвахме от там късно и ни хвана лошото време. Благодарности към всички виновни за това! :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Потребител
Аватар
Мнения: 16
Регистриран на: 17.04.2013
Местоположение: София България
Пол: Мъж
Кара: e36 320i Touring
Мечтае да кара: по хубави пътища
Детайли за колата: винаги в перфектно състояние и бензин до капачката

Re: Мнения и впечатления от 16-тия Национален БМВ Събор

Мнение от martinrezzy » 09 Май 2017, 11:33

ИСКАМ и аз да се оплача от заспалата публика...аз дето съм болен и едва дишам зяя,пляскам и свиркам другите ме гледат все едно не съм нормален и се подхилкват...ебати здуханяците сте честно...а като чуя коментари от сорта на ''еее тоя колко е зле'' или ''тия не моат а карат'' ми идва да почна да ви мятам от балкона...за кви се мислите бе.като сте дали 12лв и к**ва ли тр да ви доведат..бахти манталитета честно...отвратен съм от голяма част от публиката,нооооо за сметка на това тигрите се раздадоха и ми напълниха душата...мойте уважения към всички,които 2 дена тичаха напред назад да подреждат,приготвят и настаняват всеки един поотделно,защото ако не бяха ТЕ нямаше да има събор,а тотална каша и много инциденти...БЛАГОДАРЯ на целия БМВ клуб България,че за пореден път се жертваха в името на каузата вместо да си седнат да си пият бирички и да си хапват както направихме ние...всеки път се заканвам,но другия път ще помогна и аз с каквото мога....като видях колко коли бяха само на ''моя'' паркинг и като се сетя,че всяка кола е ''паркирана'' от човек на КЛУБА с викане и ръкомахане и като вземем предвид повечето неориентирани и безмозъчни водачи на БМВ като онези двамата от турски произход,които минаха на пълна газ през голямата локва и окъпаха Лило и охраната....това си е МНОГО РАБОТА....на ВАС ви се струва ташак ама да седиш цЕл ден и да ''паркираш'' малоумници никак не е лесно...бъдете малко по-културни ебати....аре пийс и да сме живи и здрави..другото ще се оправи

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook