Набиране: Тениски БМВ Клуб България 2

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Мнение от Alexi » 26 Апр 2006, 15:17

мне е точно така .. щеше да има окончателен списък с поръчалите ,и аз чакам да го видя ,да видя че фигурирам ,че да пратя парите ,щото на предишната заявка писах че искам но в окончателния списък бях пропуснат ,и после беше късно да заявявам отново ...

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 21.01.2006
Местоположение: Варна

Мнение от LaByBaMaPa » 26 Апр 2006, 15:30

Според мен ако си пратил пари и си писал че Alexi ги е пратил в платежа мисля че няма да има никакъв проблем дори и да те няма в списъка. Аз бях заявил 1 тениска, но впоследствие пратих пари за две даже днес пратих доплащането питах vankata - той ми каза, че няма проблем - колкото повече толкова повече. :)

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 26 Апр 2006, 20:19

vankata™ написа:Цената вече е 13 лв !Много несериозно подходихте към въпроса, нали ми се молехте на ЛС да направим нови тениски - ето де!Защо поръчвате и после неплащате ?До момента от поръчани 120 бр., пари са дали 20 човека! Защо си мислите, че аз и Скоти ще тичаме след вас и ще ви се молим да дадете пари ??? И без това далаверата ни е никаква, от ентусязъм го правиме, но вие пак не го отчитате! Неприятното впечатление което остава от потребителите на форума е че сте много силни на думи и много слаби на дела! Навсякъде участвате и като опре момента за пари и ..... така беше с първите тениски от 180 бр платиха 120, така беше със събирането на пари по Коледа за децата от Гуцал - във форума сумати народ писа, че ще даде, после се оказа че сме дали 10 човека - половината от Пежо Клуба /Скоти беше свидетел/ !

Затова цената вече е 13 лв, а ако не успеем да саберем за 50 бр., въобще няма тениски! Тези които са дали пари - ще им бъдат върнати при такъв развой на събитията !

Моля, всички които са изпратили пари по пощата /и са изпратили по 10 лв/ да пратят по още 3 лв.

За инфо се обръщайте към мен или Скоти на ЛС !!!!


Сега незнам как и колко са дали миналия път, но аз за лоша участ и тогава и сега неможах да дам пари на първият четвъртък, после на втория пък Скоти закъсня аз пак бях на работа и неможах да го дочакам, уговорих ме се за неделя и той не дойде, явно не е можал, в крайна сметка третия поред четвъртък успяхме да се видим и му дадох парите, в крайна сметка не получих всичко което беше уговорено, върнаха ми пари и се разминах с една, а не с 2 тениски, но мисля че бях коректен, както и останалите 120 човека дето са платили тогава, така че:
АКО ОБИЧАТЕ НЕ СЛАГАЙТЕ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ ВСИЧКИ, НЕДЕЙТЕ ДА ИЗКАРВАТЕ ВИНОВНИ ВСИЧКИ, ПРОЯВЕТЕ МАЛКО ТЪРПЕНИЕ МОЛЯ !!!

П.С. Изобщо не умаловажавам труда и нервите които хрърлихте и продължавате да хвърляте за нашите тениски. Напротив!!!
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 26 Апр 2006, 20:48

така и аз да се намеса може ли ???
ето тук е първото набиране на тениски може сами да видите колко са поръчаали и колко са дали пари пише си :arrow: http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=28077

А тук пише колко са поръчали и кой са платили http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=31901

за повече въпроси моля на ЛС за да не разводняваме темата че и без това е сложно положението.


ДИМО никои не те слага под общия знаменател извинявай още един път че се полуи така с теб и че се разминавахме за теб винаги ще има тениска :D
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 6.02.2006

Мнение от spookyy » 26 Апр 2006, 21:11

Ех, късно се сдобих и аз с БМВ и изпуснах да се сдобия и с фланелка. Жалко. :( Ако все пак остане някоя свободна М номер, пише те ми едно ЛС да си я взема.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Мнение от 520i » 27 Апр 2006, 9:25

Скоти , брат,днес не мога да дойда до това Еко понеже имам много работа.Така че прати ми едно ЛС да се разберем как мога да платя.Например другия четвъртък или тогава ще е много късно ?
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 27 Апр 2006, 23:10

;) нема грижи ще се разберем нещо ;)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Мнение от VT5602AK » 28 Апр 2006, 4:45

нещо не остана ли?

Е21 fanatic
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 12.03.2005
Местоположение: София, Младост1

Мнение от Hastalavista » 28 Апр 2006, 13:00

VT5602AK написа: ...


Какво да е останало, след като още не са поръчани тениските ?!?!?!
Ако искаш тениска - поръчвай и бъди точен с плащането, а не Скот или Ванката да те гонят после. Защото всички искат, ама като трябва да се съберът парите и да се поръчат много хора изчезват :!:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 5.02.2006
Местоположение: Шопландия

Мнение от Putzmeister » 29 Апр 2006, 15:11

Утре, в неделя - 30.04.2006 - от 15.00 ще бъдат ли хората, на които трябва да плащаме за фанелките, на ЕКО-то на бул. България?
Аз ще бъда там.
Дай 102% от себе си! Винаги...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 29 Апр 2006, 15:33

и аз мога да дойда в неделя
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 29 Апр 2006, 15:35

аз ще съм там :D
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 18.03.2006
Местоположение: Люлин

Мнение от MARFI » 30 Апр 2006, 3:30

Ох аз утре идвам на Екото и дано ако не сте поръчали тениските да мога да се включа, че много ми е мерак.

Бройте ме една тениска моля!

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 3.05.2006
Местоположение: гр. София

за тениската

Мнение от unarisa » 03 Май 2006, 10:03

много , ама много искам, изпунала ли съм срока, моля ви кажете как да си взема една М!!!! Регистрирах се едва сега тук..........от софия съм.. :uups:
***3BMW3B***
**W3BMW3BM**
*MW3BMW3BMW*
BMW3BMW3BMW3
BMW3BMW3BMW3
*MW3BMW3BMW*
**W3BMW3BM**
***3BMW3B***

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: за тениската

Мнение от vankata™ » 03 Май 2006, 15:16

unarisa написа:много , ама много искам, изпунала ли съм срока, моля ви кажете как да си взема една М!!!! Регистрирах се едва сега тук..........от софия съм.. :uups:


Свържи се със Скоти, и се разбери с него как да дадеш пари! Все още не е късно да си поръчаш !!!
::: vankata™ :::

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook