Кърпи БМВ Клуб България - ЗАВЪРШЕНА!!!

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
The last M40 driver
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 8.06.2007
Местоположение: село София
Кара: e31-1 и е31+1

Мнение от La4u » 16 Апр 2008, 20:40

chocho-rz написа:Да на истина защо не се пробваш да направиш нещо таковаа?Ти кво си мислиш че не съм питал и за другите вариянти ли?Мислиш ли че е лесно и просто да се направи една кърпа?Писах доста в другата тема и ако беше си направил труда да почетеш нямаше да приказваш сега и да офкаш тука :evil: никой не те кара да си поръчваш а и вместо да ми приказваш тука някви глупости се замисли защо седиш и чакаш на готово някой като направи нещо и хоп айде а се хвани и проучи въпросът кое може да бъде направено и кое не и ако намериш фирма която може да го направи това което искаш си поръчай и си отвори тема кадето да си приказваш каквото щеш но мен силно ме съмнява да си мръднеш пръстите или камоли и да намериш фирма която ще може да ги направи.Айде със здраве и както казах който не му харесва да не поръчва и да не изказа такива мнения


П.С.Моля някой да разчисти глупостите и да може да се продължи събирането на бройката.Благодаря предварително


Просто питам защо не се е проучило предварително какви са узловията за направа. Като не си си свършил работата както трябва, не съм ти аз виновен. За какво е пусната темата с избора, след като не е било ясно какво може да се прави с тия кърпи? Айде и ти със здраве и който иска да чисти, аз си казах мнението
(<OO \ (||||)(||||) / OO>)

А главния въпрос е : докога в редиците на ЗАКОНА ще се допускат хора , които нямат никакъв умствен багаж,които са взели изпита за полицай,който се състои в забиването на 20см пирон в букова дъска само с глава?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 833
Регистриран на: 4.02.2004
Местоположение: THE THEATRE OF DREAMS
Пол: Мъж
Кара: KIA
Мечтае да кара: E39 M5

Мнение от THE DUNK MACHINE » 16 Апр 2008, 20:55

и за мен един брой ;)
THE ONE & ONLY E30

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 16 Апр 2008, 21:09

Аз май ша взема 2, трябва да го договоря с приятелката ми :)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 13.02.2008

Мнение от brbr_rz » 16 Апр 2008, 22:58

Я ме пиши и мен с един брой,че верно летото напира неуморно. Тепърва се започва с морета и басейни.
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 971
Регистриран на: 17.03.2008
Местоположение: Тюркистан
Пол: Мъж
Кара: 'Е36'
Мечтае да кара: e92 m3

Мнение от Garribaldi » 17 Апр 2008, 0:43

Колега извинявам се че пиша извън темата, но за какво беше всичкото това гласуване в анкетната тема?? уж всичко си беше ок избрахме си и кърпа и сега какво, някой избрал друга кърпа дето изобщо я нямаше !?! Според мен е не честно и тъпо...!!!!
rrrrryyyyyymmmmm...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2337
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N42B20 с ръкавици
Мечтае да кара: Spitfire

Мнение от Archangel » 17 Апр 2008, 0:51

Две за мен...засега ;)
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..

crash tester
Аватар
Мнения: 636
Регистриран на: 16.10.2006
Местоположение: Scotland
Пол: Мъж
Кара: F07 530

Мнение от chocho » 17 Апр 2008, 21:34

Това ли бяхме от цяла България 30-тина човека е браво иначе всички лаеха че искат а накрая като се даде възмовност всеки се дърпа явно повечето ги събарят тези 17 лева но това сме ние много приказване а накрая нищо трябвало е да го разбера ама по-рано нищо здраве да е и да продължаваме да сме си такива много приказващи и нищо не правещи

Музикално деформиран
Аватар
Мнения: 2722
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330ci

Мнение от Icco » 17 Апр 2008, 22:00

2 Бр. :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 25.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '92 Е36

Мнение от san4o » 17 Апр 2008, 22:51

chocho-rz написа:Това ли бяхме от цяла България 30-тина човека е браво иначе всички лаеха че искат а накрая като се даде възмовност всеки се дърпа явно повечето ги събарят тези 17 лева но това сме ние много приказване а накрая нищо трябвало е да го разбера ама по-рано нищо здраве да е и да продължаваме да сме си такива много приказващи и нищо не правещи

Това което казваш си е вярно, но има и друго. Доста хора искаха 3-тия вариант и сега просто не им допада този и се отказват ....

Аз да попитам все пак, логото не може ли да се обърне и да се центрира, както и адреса да дойде по на ляво ... ?

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 17 Апр 2008, 23:34

san4o написа:Това което казваш си е вярно, но има и друго. Доста хора искаха 3-тия вариант и сега просто не им допада този и се отказват ....

;)
Tux0 Ca !
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 18 Апр 2008, 0:17

Аз няма си поръчам такава кърпа, щото няма човек на тоя свят, който да ме убеди, че т'ва е най-доброто, което може да се измисли и да се вмести в условията ... Дори и да са тези 2 елементите може да се направи доста по-добре
примерно с централен надпис и логото завъртяно на 90 градуса
та поне като си я вържеш на кръста нещо да се вижда като хората
...

Е'ати долнопробната кърпа ...
In Ban We Trust!

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 18 Апр 2008, 6:36

Чочо, верно ако е възможно вземете центрирайте надписа и логото да е завъртяно, че и на мен не ми харесва така, мисля че е изпълнимо :D Евала за това, че се хвана с тая тежка задача, но все пак не всеки би дал 17лв за кърпа, която не му харесва и затова са малко поръчките ;) Тази неделя ще я покажа на нашата група и ще ти кажа колко бройки искам ;) И да попитам плащането предварително ли ще бъде или като се разпращат с наложен платеж тогава :roll:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 24.01.2008

Мнение от sofix » 18 Апр 2008, 7:56

Айде сега малко да ви обесня за кърпит...... с чочо сигурно 200 пъти разговаряхме с производителя и мислихме варианти , варианти, варианти..... много. Извода ... от анкетата в предната тема просто е технологично невъзможно да бъдат изработени кърпите.В България просто няма такава машина която да го направаи. Единственният вариант да бъде изработена някоя кърпа от анкетата е тя да бъде с щампа (мисля ,че отпада) или да бъде бродирана (май така се казваше) .. обаче .... ако е бродирана лого може да бъде максимум с рамер 10 см. а на кърпа 1 на 1.50 лого 10 см ..... нестава. Единственният възможен вариант за изпълнение е логото на клуба да бъде в края на кърпата, не центрирано не завъртяно на незнам си каде, а в края!
Разбрахме с производителя да ни даде вариант , който може да бъде изработен и го получихме.Знам , че в анкетата имаше много по добри варианти , но просто разберете , че няма как да бъдат изработени. Освен всичко друго за да не се оскапява продукта минималното количество кърпи което трябва да бъде произведено е 500 бр.
Тъй като тази кърпа е някакъв компромисен вариант се договорихме с производителя да ни направи кърпите дори да са 100 бройки.
Това е !!!
На някой от вас не им харесва - ОК., но с колегата 4о4о това успяхме да постигнем. Ако някой смята , че ще може да направи по - добра кърпа (и качественна) ... да го направи,ние с 4о4о нямаме нищо против.
Айде останете си със здраве!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Мнение от ИлХиТо » 18 Апр 2008, 9:10

Браво колега че им обясни на повечето, че тях ги мързи да четат май ( всчико това и Чочо си го обясни в анкетата). Четете малко колеги, т.е следете хронологията на нещата. Сори за :OT:
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Мнение от stoni » 18 Апр 2008, 21:24

1 бр. за мен , аз си купувам билет за самолет а нямам кьрпа за морето :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook