Набиране - Обувки SPARCO

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Мнение от Lucky » 06 Апр 2005, 10:51

Пишете и мене. Предпочитам сини, но ако са свършили черни 43 номер

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: София

Мнение от //M_Power » 06 Апр 2005, 19:45

Ще помоля кйто иска да поръча да каже кой номер носи пак повтарям,че са +1 номер тоест ако носите 42 трябва да поръчате 43
Най вероятно утре ще мина през ЕКО-то да се разберем на място а маратонките ще доидат в петък така,че ще може да ги донеса най-рано в събота или неделя
Това е списъка на хората които са поръчали маратонки и са казали и кой номер искат :
1.Lion Червени 43 номер
2.Lucky Черни 43 номер


другите не са кзали кой номер и кой модел :?:
П.П.Не се знае дали другата седмица ще са останали защото идват в петък и вече са малко ;)
Три Бири и Турбото да сссвири
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: София

Мнение от //M_Power » 07 Апр 2005, 13:03

Ще помоля който иска маратонките за тоя петък да ми потвърди в темата да знам колко да поръчвам
Три Бири и Турбото да сссвири
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 07 Апр 2005, 15:20

промени си първото мнение във темата- сложи един списък със хора и номера на обувки и го обновявай... така ще се знае кои какво е поръчал и кой не...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 09 Апр 2005, 1:47

ще се намерят ли 43 номер, черни?
sorry, малко късно виждам, защото няколко дни бях без интернет.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1190
Регистриран на: 4.04.2003
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: BMW F30 335I xDrive
Мечтае да кара: M12 nasca, e31 850CSI, e30 M3

Мнение от DEFLEPPARD » 09 Апр 2005, 7:43

браво бе... ся остана целия форум да се изтипосаме на събора с еднакви пътъци :mhihi: направо вече ми замирисва на "униформа" на клуба, което е идея бтв....

за обувките ще си помисля още малко, ама имам проблем - едните ми маратонки "адидас" са 42 номер, "рийбок"-а ми е 41 номер, а обувките са 40 и даже са ми леко големички....
кой номер ми трябва? :help:
има ли модели с дупки, лек плат или нещо подобно за проветряване че ако са изцяло кожени не ми се мисли как ще се спарват краката :(

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 15.11.2004
Местоположение: София

Мнение от boost » 09 Апр 2005, 10:33

И аз съм кандидат на едни черни 44 номер.Парите предварително ли трябва да се дават или при получаването?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: София

Мнение от //M_Power » 09 Апр 2005, 12:39

Ами за съжаление са свършили повечето номера от черните и има само от малките и голямите номера няма от средните като моя от 40 до 44 а номерата са от 36 до 46 но все още има червени кожени и черни,но по високи който иска да поръчва до сряда четвъртък най-късно защото ми ги носят в петък,но не се знае до кога ще има :roll:
П.П.Моите вече ги донесоха и са страшни жалко че са свършили повечето и моите са черни високи защото не е имало други моя номер освен червени :confused:
Три Бири и Турбото да сссвири
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 4.01.2004
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E61

Мнение от MobbDeep » 09 Апр 2005, 12:52

Lion написа:
BT3969AX написа:Аз си взех една Пума.. 1 кьм 1 с Спаркото.. модела е почти сьщия... но точно спарко неможах да си намеря..


Ми кажи от къде си ги взел поне... 8) Иначе за Спаркото участвам с един чифт червени 42, само да уточним нещо. Като пристигнат твоите обувки, сподели дали номерацията им отговаря. Тоест ако масовите ти обувки са 42, дали Спаркото 42 са ти ок. Щото аз на маратонки Адидас съм 44, на Бос съм 41... Та така... Ще ми адски тъпо да не ми станат, ама не заради парите ;)
От Тьрново ги взех.. то тука няма голям избор.. те 3-ри магазина за оригинални стоки... свичко други.. на Пума с 1 номер по големи от Реебок.. мойта е 42"1/2 27.5 см.. Спаркото не вярвам да има различна номерация..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 09 Апр 2005, 18:41

Какво значи по-високи?
Може ли някъде да се види модела...
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 15.11.2004
Местоположение: София

Мнение от boost » 09 Апр 2005, 19:52

Снимай твойте да видим колко са по-високи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 10 Апр 2005, 15:03

BT3969AX написа:
Lion написа:
BT3969AX написа:Аз си взех една Пума.. 1 кьм 1 с Спаркото.. модела е почти сьщия... но точно спарко неможах да си намеря..


Ми кажи от къде си ги взел поне... 8) Иначе за Спаркото участвам с един чифт червени 42, само да уточним нещо. Като пристигнат твоите обувки, сподели дали номерацията им отговаря. Тоест ако масовите ти обувки са 42, дали Спаркото 42 са ти ок. Щото аз на маратонки Адидас съм 44, на Бос съм 41... Та така... Ще ми адски тъпо да не ми станат, ама не заради парите ;)
От Тьрново ги взех.. то тука няма голям избор.. те 3-ри магазина за оригинални стоки... свичко други.. на Пума с 1 номер по големи от Реебок.. мойта е 42"1/2 27.5 см.. Спаркото не вярвам да има различна номерация..


Пумата е модел Рейсинг Кет и се произвежадт съвместно със Спарко. Пума&Спарко са и спонсори на рали сериите заедно.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 10 Апр 2005, 19:17

Магазин на Пума в София ?
Имаше ли в ЦУМ или се бъркам ...
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Мнение от Giorceto » 10 Апр 2005, 21:34

[steeN] написа:Магазин на Пума в София ?


Книгоразпространение, намира са не разколона за Дескрим, преди дружба 1. там е склада на Руен има всичко и е тънко :) екипи, гащи ала бала всичко на примоция :)
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 10 Апр 2005, 22:53

Руен отдавна няма лиценз за Пума. Има ги иначе в много магазини по Витошка. Ама като гледам новите модели май не съм много в час щото вече са Спийд кат и Фъчър кат ама са се същите
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook