Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 13.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: бавно

Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от viki_bmw » 29 Дек 2009, 14:42

НОВО! Договорихме се със фирмата да прави по поръчка дупки и централен отвор, избирате си джанта и централния и дупките се правят според вашите изисквания!
цената на удоволствието е 2 долара на джанта!


Китайски производител на Джанти реплика видял сайта ми, и решил че продавам много джанти ... объркал се е но това не пречи да споделим прайс листа ... джантите са с цени като алуминий на килограм ... + некфи дребни за обработката, ако има интерес, моля всеки д напише кой модел би желал. Пари не се искат докатоне се съберат около 100тиа души по всички форуми, за да се поръча контейнер. Единственото проблемно нещо в цялата схема е, че трябва да се съберат хора поне за 20 футов контейнер, който побира около 400 17ки, цената е калкулирана при поне 400 джанти независимо от размера, и включва всички разходи по транспорта до София! а именно, Мито на пристанище варна, доставка с контенер до там, доставка на контейнера във София.
Гарнцията се заплаща 1$ на джанта допълнително, останалите неща са написани във файла:

http://gumi-bg.net/Wanxuan%20Designs.xls
http://gumi-bg.net/new_stock_15th_Jan.xls

Както и във останалите форуми, така и тук, моля всеки който има интерес ад напише номера на модела, и размера който желае, името си и бройката, може да си поръчате както 1 така и 3 така и 10 ... броя не е от значение, стига да достигнем до броя необходим за един контейнер.

Пример:

sadmind - 1047 - 17*7.0 - 5x114,3 - COLOR MIG - 4бр.

Край на груповата поръчка ще сложиме при достигане на нужните бройки, за това краен срок няма, колкото по бързо се съберът, толкова по бързо ще пуснемпоръчката, от там от Китай казват 1 месец до пристанище Варна, още якфи дни докато се освободи от митница, и още някфи дни докато дойде до София, което грубо е около 2 месеца.

За всякакви въпроси от тук натам: 0887225850/0878225886 Анатоли
Записвания САМО във горепосоченя вид САМО във форума!
Последна промяна viki_bmw на 24 Яну 2010, 13:09, променена общо 2 пъти
Продава се БМВ е36 Купе ,мотор В8 4000 Кубика (6ст. РЪЧНА кутия!)
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=46&t=176348

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 22.02.2007
Местоположение: Drujba City
Пол: Мъж
Кара: E36 318IA Cabrio

Re: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от paco_sf » 30 Дек 2009, 17:55

BMW T008 18*8.0 5x120 ET47 COLOR S 1 брой, ако
това :arrow: http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=16&t=180122 се води S ?
Последна промяна paco_sf на 10 Яну 2010, 12:17, променена общо 1 път
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от sean-john » 31 Дек 2009, 2:43

Запиши ме и мене с едни 4 броя

W929 18*8.0 15~40 120 5H 72.6~74.1 120$

да видим ще се съберем ли хора

Като ЕТ ми трябва за е39 а именно 15 както и централен отвор 74.1

ИзображениеИзображение
Последна промяна sean-john на 05 Яну 2010, 18:17, променена общо 4 пъти

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 13.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: бавно

Re: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от viki_bmw » 31 Дек 2009, 13:28

ами мисля че има шанс да се съберем, ако всеки който би желал джанта се запише ... както вас. Цените няма какво да ги коментираме, най важното е че пари ще се искат чак когато се съберат достатъчно хора за 1 контейнер, така че нищо не ви пречи който иска да се запише, пук ако не се съберат ... здраве да е. темата е пусната в хонда и дрифтинг форума, в нисан я изтриха като прекалено комерсиална ... все пак в масови покупки не трябвало да се пускат теми с комерсиална цел ... ако някой от вас има достъп и до други форуми ... и има йелание, нека копне темата, има джанти за много различни марки, както и джипове. Просто не искам да се регистрирам във 10 форума заради 1 тема ... пък като се съберат хора, мисля ще е полезно за всички да си накупят джанти на килограм!
Продава се БМВ е36 Купе ,мотор В8 4000 Кубика (6ст. РЪЧНА кутия!)
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=46&t=176348

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от alx » 31 Дек 2009, 18:09

не си чел упътването на форума:

идеята е да пуснеш първо тема "дискусия" където да отговаряш на въпросите и да мериш интереса.

като решиш че има достатъчно интерес- отваряш втора тема "набиране" и там се пишат само заявки.

применувах ти тази тема "дискусия"...

от тук нататъка си ти.
алекс
трабант 601с
разни други возила

Малката Базука
Аватар
Мнения: 1106
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: e46 e30

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от bozukov_a » 02 Яну 2010, 9:06

1430x2,1431x2 :yes:
Не е като оригинала,но все пак си засложава,дано да се съберем достатъчно.
Изображение
Последна промяна bozukov_a на 07 Фев 2010, 20:03, променена общо 2 пъти
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 13.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: бавно

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от viki_bmw » 04 Яну 2010, 23:39

Колеги разберете, огледайте се, скоро и водата дто пием ще е от Китай. Всяка българска фирма продаваща джант има джанти от китай, реплики, коит ви продава когато нещо се случи със ваша джанта. Вадят в каталога за БМВ, и в него пише, оригинална джанта - 700 лева, и ви казват, е тук имам същата ама на друга фирма, за 400, купена от Италия. Обаче италянскит джанти си имат марки ... няколко при това, и вскичките са доста скъпи ... тоя китаец изнася за Турция, Италия и Гърция от балканите ... наще фирми купуват същите джанти дето ги има във тоя файл от Турция за турски, от Италия за италянски ... и ги продават тук за кфито са ги купили ... ако се огледате не остана стока в БГ дето не е правена в Китай. Не желая да споменавам имена на фирми в България които са продали 10тки хиляди китайски джанти, без проблеми ... мои братовчед закупи преди 2 години от една софийска фирма 4 17ки за 1400-1500 лева, реплика на с8 ауди, имам ги същите за 400 долара до София ... познат наш си купи от същата софийска фирма 4 18ки с 4 гуми фалкен за 3,6 бона ... джантите са реплика на м5 или м6 не ги разбирам много ... имам ги за 480 долара джантите, гумите мога да ги докарам за около 1200 лева ... знам какво си купуваме в България, и ви уверявам че нито е с по добро качество, нито нищо, единственото което е по е да е ПО-СКЪПО! Разни хора на които това им е бизнес и подобна поръчка би бръкнала в джоба може да се опитват да ме оборят, но ... аз за себе си съм си отворил очите преди около година и половина, когато спрях да пазарувам от България ОКОНЧАТЕЛНО! Нито искам да им плащам наеми на огромните магазини, нито на служителите ... нито данъците им да плащам искам, сметнете, че ако на тея джанти сложите 30% надценка, заплата на 2-3 неграмотни служители, наем на 200 квадрата в софия ... цената им отива на парите на които ги предлагат и тук за по качествени ... е не точно де, щот в България ако слагаха само 30% надценка ... аз нямаше да спра да си пазарувам от тук ... просто веднъж получиш ли шанса да надникнеш във ценовата листа на производителя ... и проглеждаш!
Продава се БМВ е36 Купе ,мотор В8 4000 Кубика (6ст. РЪЧНА кутия!)
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=46&t=176348

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от kiko » 05 Яну 2010, 17:33

хаха има истина в думите ти :yes:
аз за това съм с над 120 фидбак за миналата година в ибей

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от sean-john » 05 Яну 2010, 18:18

Колега след като видях това >>>
viki_bmw написа:НОВО! Договорихме се със фирмата да прави по поръчка дупки и централен отвор, избирате си джанта и централния и дупките се правят според вашите изисквания!
цената на удоволствието е 2 долара на джанта!


Запиши ме с тези >> T008 18*8.0 30~47 120 5H 72.6 S/HS/MB/MG/MS/CH 120

Като си остава 4 броя за Е39.... ЕТ15 и централен отвор 74.1

ИзображениеИзображение

А тази цветова гама имаш ли представа къде мога да я видя ? (дори да не е на тази фирма и на тези джанти)

Горните джанти ги махни от поръчката мерси

п.с. има много истина в думите ти относно горния си пост :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 13.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: бавно

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от viki_bmw » 06 Яну 2010, 2:58

S/HS/MB/MG/MS/CH
ти си ги дал цветовете колега всичките ... изберти си един ;)
S=SILVER; HS=HYPER SILVER; HB=HYPER BLACK; MB=BLACK MACHINE; MS=SILVER MACHINE; MG=GARY MACHINE; MIB=BLACK MACHINE+LIP; MIS=SILVER MACHINE+LIP; MIG=GARY MACHINE+LIP; CH=CHROME. ALL WHEELS WITHOUT CAPS AND LOGOS. SUV WHEELS +4$ PER WHEEL, BIG CAPS 2$ PER CAP, SMALL CAPS 1$ PER CAP, LOGOS 0,50$ PER LOGO

описано е във ексел файла това на края
Продава се БМВ е36 Купе ,мотор В8 4000 Кубика (6ст. РЪЧНА кутия!)
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=46&t=176348

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от sean-john » 06 Яну 2010, 6:29

Окей мерси имах предвид самите цветове какво представляват,но не се бърка нека са си по "дефоулт" като на снимката предполагам S (силвър) :yes:

и след като видях описанието накрая,нека бъдат с капачки и логото на BMW :yes:

п.с. е това е цена по 1-2$ за лого и капачки :mhihi:

п.с. И гаранция :D
Последна промяна sean-john на 11 Яну 2010, 18:47, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 61
Регистриран на: 24.10.2008
Местоположение: гр. Павликени
Кара: 318 is
Мечтае да кара: M6

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от chalafa » 06 Яну 2010, 18:43

момчета как да видя рисунките в таблицата.при мен не се отварят нещо :help:
Има само два вида коли, BMW и всички останали .

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 177
Регистриран на: 10.08.2009
Кара: 520i - e39 - 97 г.

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от mandorg » 07 Яну 2010, 1:26

И аз видях темата на няколко места вече на 90% съм се навил избрал съм си джанта дори. Много примамлива цена. Ще обмисля още малко и пускам модела както е описан ;) Според мен обаче в джанти с 3 дупки оригинално примерно за мерцедес смарт да се пробият със 4 дупки - (въпреки че нашите са с 5 де ;) - това не знам как си го мислят китайците но ще отслаби джаната сигурно щото като дизайн въобще не е мислена за други дупки. Най-добре с оригиналните дупки. Иначе е истина че всичко от там идва и сигурно доста елитни магазини от същите снабдяват и продават на 4ни цени

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 13.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: бавно

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от viki_bmw » 09 Яну 2010, 6:06

Абе колега от смарт незнам, но от АМГ ще станат, а колкото до отслабването ... ао не е възможно китаеца ще с каже, ако може ... той поема отговорността ;) Колеги не се притеснявайте да питате ... цените са на килограм, качеството е гарантирано! Доста големи фирми по света продават тези джанти (www.autopartuk.com in UK, our colleague (Tony) is contacting this company, please call this company to check our factory truth.) (and we have a biggest customer in Russia, this company give 300000pcs order to our factory. www.slik.com.ru) (please check the 5004 wheels in www.autopartuk.com)
(they import many replica wheels from our factory, almost per month.) това са цитатчета от наша кореспонденция, фирмите които ползват услугите на тази фирма не никак малки!
Продава се БМВ е36 Купе ,мотор В8 4000 Кубика (6ст. РЪЧНА кутия!)
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=46&t=176348

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 177
Регистриран на: 10.08.2009
Кара: 520i - e39 - 97 г.

Re: Дискусия: Джанти Реплики цени от ПРОИЗВОДИТЕЛ!

Мнение от mandorg » 09 Яну 2010, 23:11

ами добре брой ме мене ей това съм избрал. като се събереме пиши лс или тук да ти звънна ;)

mandorg - 5064 - 18*9.0 - 5*120 - S/MB/MS

само сложил съм три цвята да обясниш на бг щото под GARY MACHINE нито MACHINE ми е ясно коя част на джантата е нито GARY къв цвят е такъв не знам да има. Ако можеш обясни на български всеки цвят какво се има предвид

Следваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook