Набиране: Тениски БМВ Клуб България 2

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 14 Май 2006, 23:05

да има краен срок обаче поради простата причина че както виждаш съма колко са платили ако трябваше да спазя сроковете нямаше да събера 50 броя тениски респективно нямаше и да има тениски
А аз искам да има тениски за феновете на марката и клуба за да се развива и т.н аз и ванката не печелим пари от тези тениски правим го от ентусиазъм така че моля ви без обидни коментари защото наистина се обиждам аз и Ванката като четем подобни постове
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 14.04.2004
Местоположение: София

Мнение от videlov » 15 Май 2006, 8:42

добре аз само едно не разбирам .. защо трябва да става по трудния начин .. листчета чакане по разни бензиностанции .. като живеем в 21ви век и 1000 пъти по-лесно щеше да е ако се пращаха парите по банков път към разплащателна сметка?? за нула време се вади .. а таксаза за превода е до макс 2лв .. като сумати нерви щяха да се спестят и мн по-бързо щеше да стане ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 15 Май 2006, 8:50

videlov написа:добре аз само едно не разбирам .. защо трябва да става по трудния начин .. листчета чакане по разни бензиностанции .. като живеем в 21ви век и 1000 пъти по-лесно щеше да е ако се пращаха парите по банков път към разплащателна сметка?? за нула време се вади .. а таксаза за превода е до макс 2лв .. като сумати нерви щяха да се спестят и мн по-бързо щеше да стане ;)


Ми защото с преводите по банка много хора щяха да се объркат, а и повечето хора не ги познаваме с истинските им имена, а с никовете, а в банката няма как човек с ник Scott примерно да преведе пари! Ще ги преведе с трите си имена, и после се започва голямото питане кой-кой е ? Та затова умишлено събираме парите по трудния начин !!!
::: vankata™ :::

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 14.04.2004
Местоположение: София

Мнение от videlov » 15 Май 2006, 9:02

има решение и на всичките проблеми които написа .. ако искаш следващия път пиши ЛС и да га направим по лесния начин ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 15 Май 2006, 9:04

videlov написа:има решение и на всичките проблеми които написа .. ако искаш следващия път пиши ЛС и да га направим по лесния начин ;)


Ще го имам в предвид, но едва ли ще има следващ път !!!
::: vankata™ :::

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 26 Ное 2006, 11:33

Моля, модераторите да заключат !!!
::: vankata™ :::

Предишна

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook