Набиране: Тениски БМВ Клуб България 2

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
Е30 IS Crasher
Аватар
Мнения: 2252
Регистриран на: 13.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е30 М42Б18, E61 M54B25

Мнение от ge_a » 07 Май 2006, 17:32

Scott написа:кой дал дал повече пари аз не приемам


Не лъжи от мен требе да земеш още малко, а и щот не ме подсети да ти дам вчера ?
Най-обичам да вадим теловете на гумите !!!
Изображение

клавиатурен мунингист
Аватар
Мнения: 4174
Регистриран на: 22.05.2004
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: E39 520i 1997
Мечтае да кара: E36 323ti

Мнение от amd » 07 Май 2006, 22:35

Аз много грозно пиша явно - или грешно :lol: Казвам се
СВетослав Пламенов Иванов. Дано станат по-скоро тениските :roll:
BMW only!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 7.01.2005
Местоположение: Стара Загора

Мнение от The Tiger » 09 Май 2006, 21:48

ok,как става номера със пощенския запис къде да го пращам :roll: :?:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 09 Май 2006, 21:56

Scott написа:кой дал дал повече пари аз не приемам


Евала!И сега нещата ако се задвижат бързо ше е ок...
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 09 Май 2006, 21:56

The Tiger написа:ok,как става номера със пощенския запис къде да го пращам :roll: :?:
първо съм написъл къде да го пращаш,също така и крайния срок е написан.Няма да е лошо да почетеш малко преди да пускаш пост.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 7.01.2005
Местоположение: Стара Загора

Мнение от The Tiger » 11 Май 2006, 11:39

oк,сега ги прочетох темите и разбрах,но вече е късно :confused: съжалявам

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 22.05.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от BMW Racer » 11 Май 2006, 22:07

:(

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Май 2006, 11:08

виждам че си от софия ако намериш начина да се видим преди да съм досъбрал и изпратил парите на Ванката ще имаш тениска ;)
0899856273 ники
П.П тоса се отнася до всички
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 13 Май 2006, 22:49

НАПРАВО МИ СЕ ИЗЧАКА ЧАКАЛОТО! :evil:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 13 Май 2006, 22:53

ако някои друг иска да каже нещо да казва приемам критика
П.П до четвъртък който не ми е додал 3 те лв гури и няма тениска,респективно ще му бъдат върнати парите
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 14 Май 2006, 11:17

M2PR написа:НАПРАВО МИ СЕ ИЗЧАКА ЧАКАЛОТО! :evil:


Ето го още един неблагодарник !!! Защо не дойде да помогнеш или на да нправиш нещо за да се съберат парите в по-кратки срокове?

Не се занимавайте със СКОТИ защото ако не е той ще видите тениски на кукуво лято! Момчето си върши работата перфекто, ходи и ви се моли и вие недоволни! Колко пъти писахме и аз и той, че ви молим по бързо да дадете пари, за да не се мотаем - е и ? Същата работа като миналия път !!!

Така че който неможе да чака, моля да си вземе парите обратно и прав му път !!!
::: vankata™ :::

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 14 Май 2006, 21:58

vankata™ написа:
M2PR написа:НАПРАВО МИ СЕ ИЗЧАКА ЧАКАЛОТО! :evil:


Ето го още един неблагодарник !!! Защо не дойде да помогнеш или на да нправиш нещо за да се съберат парите в по-кратки срокове?

Не се занимавайте със СКОТИ защото ако не е той ще видите тениски на кукуво лято! Момчето си върши работата перфекто, ходи и ви се моли и вие недоволни! Колко пъти писахме и аз и той, че ви молим по бързо да дадете пари, за да не се мотаем - е и ? Същата работа като миналия път !!!

Така че който неможе да чака, моля да си вземе парите обратно и прав му път !!!



Слушай сега,1во съм от женски род,2ро не ми дръж на мен сметка кога съм дала парите-защото ги дадох още в началото. :arrow: не ми се карай на мен :shock:
и 3то - Това му казах и на Скот-защо след като сте видяли че няма да се справите сами не пуснахте тема,100% някой щеше да ви хелпне..

Както и да е..
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 14 Май 2006, 22:03

така айде сега да не анализираш мойта работа и на Ванката,грам идея си нямаш какво првавим.Не ми излизай с номера ако сте искали помощ ще се е намерило кой да момогне.Това не се прави с молба а със сърце който няма сърце и желание да помогне неможе да го ръзбере,не очаквам да го разбереш затова моляте не се бъркай в работата ни. :evil: :evil: :evil:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 14 Май 2006, 22:32

M2PR написа:
vankata™ написа:
M2PR написа:НАПРАВО МИ СЕ ИЗЧАКА ЧАКАЛОТО! :evil:


Ето го още един неблагодарник !!! Защо не дойде да помогнеш или на да нправиш нещо за да се съберат парите в по-кратки срокове?

Не се занимавайте със СКОТИ защото ако не е той ще видите тениски на кукуво лято! Момчето си върши работата перфекто, ходи и ви се моли и вие недоволни! Колко пъти писахме и аз и той, че ви молим по бързо да дадете пари, за да не се мотаем - е и ? Същата работа като миналия път !!!

Така че който неможе да чака, моля да си вземе парите обратно и прав му път !!!



Слушай сега,1во съм от женски род,2ро не ми дръж на мен сметка кога съм дала парите-защото ги дадох още в началото. :arrow: не ми се карай на мен :shock:
и 3то - Това му казах и на Скот-защо след като сте видяли че няма да се справите сами не пуснахте тема,100% някой щеше да ви хелпне..

Както и да е..


А така, с риск да подразним модераторите - извинявайте ама просто немога да се сдържа!

Първо, дължа извинение за пола - ама с тия никове !!!Приключих с извиненията!По същество: това е второ събиране на пари за тениски - направихме го отново защото страшно много хора ни помолиха, май и ти беше сред тях! И идея си нямате колко е досадна историята със събирането на пари от толкова много хора - това че ти си дала пари първа, не означава че ще си получиш тениската първа, защото има още поне 10 човека с които трябва да се съобразиш, а не да мрънкаш през две минути! Аз и Скоти нямаме никаква вина, че повечето хора не са дали парите навреме и сега се проточва събирането! Така, че и да мрънкаш и да не мрънкаш няма да стане с магическата пръчка!И прияви повече уважение към това което правим, защото Скоти не ви е длъжен всеки Четвъртак и Неделя Скоти да виси като спирач на ЕКО-то и да ви гони да дадете пари за вашите си тениски!Така че свали малко гарда, огледай се в обстановката и когато няма какво да кажеш си замълчи!
::: vankata™ :::

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 14 Май 2006, 22:54

100% не съм била от тях,защото просто мернах темата,и тениските ми харесаха ;)
Да,знам колко са досадни такива истории със събиране на пари,случвало ми се е..но си мислех че ще има малко по-голяма сериозност от страна на поръчалите си :confused:
Да,Скот не е длъжен ,не знам дали приемаш критика но ще ти кажа нещо:очаквах - креан срок за заявки (имаше) :arrow: краен срок за плащане :arrow: . по въпроса - който платил,платил ,който не - да си е спазил сроковете ,защото както сам каза никой не е длъжен да виси по еко и да чака 100 години...
Абе както и да е...когато станат готови-ок.
Айде със здраве за са
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook