Тениски БМВ Клуб България -Платили

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 24 Ное 2006, 15:23

ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЩЕ ПОПИТАМ - МОЙТЕ ДВЕ ТЕНИСКИ ЩЕ ИДВАТ ЛИ, ИЛИ ЩЕ МИ ВРЪЩАТЕ ПАРИТЕ? ТОВА Е ПОДИГРАВКА ВЕЧЕ! ПАРИ НЕ МОГАТ ДА СЕ ЗАДЪРЖАТ ТАКА, ИМА НЕУСТОЙКИ И ЛИХВИ ЗА ТАКИВА НЕЩА! АКО АЗ НЕ СИ СВЪРША РАБОТАТА, ЗА КОЯТО СЪМ ВЗЕЛ ПАРИ, ЩЕ МЕ СЪДЕРАТ ОТ ПЛАЩАНЕ!
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 24 Ное 2006, 18:37

sieg написа:ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЩЕ ПОПИТАМ - МОЙТЕ ДВЕ ТЕНИСКИ ЩЕ ИДВАТ ЛИ, ИЛИ ЩЕ МИ ВРЪЩАТЕ ПАРИТЕ? ТОВА Е ПОДИГРАВКА ВЕЧЕ! ПАРИ НЕ МОГАТ ДА СЕ ЗАДЪРЖАТ ТАКА, ИМА НЕУСТОЙКИ И ЛИХВИ ЗА ТАКИВА НЕЩА! АКО АЗ НЕ СИ СВЪРША РАБОТАТА, ЗА КОЯТО СЪМ ВЗЕЛ ПАРИ, ЩЕ МЕ СЪДЕРАТ ОТ ПЛАЩАНЕ!
Оредихме те спокойно ;)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 304
Регистриран на: 21.06.2004
Местоположение: Димитровград

.

Мнение от Paff » 24 Ное 2006, 20:36

На мен ми писна вече да пиша ЛС-та и да не получавам какъвто и да е отговор :evil:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 24 Ное 2006, 20:42

Ми колега Обърни се към мен на мен не си ми писал ;) Кажи какво те интересува,аз права всичко възможно губа си времето,а вие ме псувате,мислите ли че и на мен може да ми писне или аз съм длъжен да си губа времето :evil: и да ви огаждам постоянно,кой не ме е питал помолил нещо и не съм го изпълнил и намерил вариант за решението на проблема :?:
П.П Пафф пиши ми ЛС да видим кво термози
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 26 Ное 2006, 11:30

Моля модераторите да заключат ! Всички проблеми са решени, и дискусиите приключиха !!!
::: vankata™ :::

Предишна

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook