Дискусия: Тениски БМВ Клуб България - ПАК.....

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 30 Юни 2006, 11:13

Frenz0 написа:Ще е яко да има тениски за е36 специал едитион все пак за мен това си устава едно от най добрите баварци
няма пробелми даваш 25 лв и ще има каквото искаш,може и тебе да те лепнем отза ;)
П.П за да се евтини тениските ще трябва да са със еднаква щампа ;)
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 02 Юли 2006, 8:36

GTS написа:...
доколкото следих темите за предните партиди тениски,
е било голяма одисея с тях, организацията е била доста сложна........
евала на хората които са положили труд и усилия за нея :bowdown: :bowdown: ...


Голяма одисея си е меко казано :mhihi: Но при положение, че се поръчват от цялата страна е малко сложно да стане бързо. Имам нещо впредвид за да стане по-бързо при евентуално поръчване на тениски и предполагам, че поне единият проблем :arrow: този със събирането на пари от половин БГ ще може да се реши и да стане сравнително бързо, но това ще го обсъждаме като му дойде времето...
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 05 Юли 2006, 9:11

зна4и тениската дойде и к'во да ви кажа - става. материята е сравнително приятна, не е като тениските на Ванката. Щампате оба4е е наистина ка4ествена, все още :mhihi:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 622
Регистриран на: 21.08.2004
Местоположение: София
Кара: пеш

Мнение от GTS » 05 Юли 2006, 17:03

дай снимки, кажи цена, и по своя поръчка ли я прави
Изображение
Резултати 1 - 20 от около 1 780 000 за bmwpower-bg.net

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 06 Юли 2006, 9:11

GTS написа:дай снимки, кажи цена, и по своя поръчка ли я прави


едва ли има нужда да я снимам при положение, 4е изглежда досущ като на сайта им, там има и цената и по своя поръчка я направих. поръчах си бяла с логото на MasterCard, ама пише MisterHard и че се приема от всички жени по света :mhihi:

бе добре е :mhihi:
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 10.07.2006
Местоположение: Sofia

за Тениски

Мнение от teniski.be » 10 Юли 2006, 11:28

Здравейте на всички фенове на BMW..
Видях ,че е направена поръчка дошла от вашият форум и реших да пиша за разяснение.
Забелязах ,че често правите тениски. Можем да ви предложим тениска с логото на БМВ на цена от 9.50.
Ако поръчате над 20 бройки цената ще падне до 9.00 лв./брой
Доставката до големите градове на страната е 3.90 лв. за София е 3.00 лв. при поръчки над 30 лв. до 1кг.е безплатна ( 4-5 тениски тежат 1 кг.)
за повече информация вижте в сайта ни. http://www.teniski.be/
http://teniski.be/?id=42&bc=24

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 10 Юли 2006, 21:41

Добре де, хубаво за предложението ама кой олигофренясал далтонист прави ебблемата на БМВ в черно и синьо, а не е бяло и синьо? Как може на всички други да са нормални емблемите, а само на БМВ да ги прават такива :banghead:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Мнение от M2PR » 10 Юли 2006, 22:18

Dimo написа:Добре де, хубаво за предложението ама кой олигофренясал далтонист прави ебблемата на БМВ в черно и синьо, а не е бяло и синьо? Как може на всички други да са нормални емблемите, а само на БМВ да ги прават такива :banghead:


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

true true
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 11 Юли 2006, 15:06

Nucl3arDru1D написа:зна4и тениската дойде и к'во да ви кажа - става. материята е сравнително приятна, не е като тениските на Ванката. Щампате оба4е е наистина ка4ествена, все още :mhihi:


Мерси за ласкавите думи, верно на нашите тениски щампите не са много угледни, тези на teniski.be стоят някак си по-гладки, но един приятел си поръча тениска на сериала Изгубени от тях и след третото пране надписа падна!Пък нашите тениски за сега се представят много добре при прането /поне при мен е така, надявам се и при вас/!
::: vankata™ :::

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 11 Юли 2006, 15:29

vankata™ написа:
Nucl3arDru1D написа:зна4и тениската дойде и к'во да ви кажа - става. материята е сравнително приятна, не е като тениските на Ванката. Щампате оба4е е наистина ка4ествена, все още :mhihi:


Мерси за ласкавите думи, верно на нашите тениски щампите не са много угледни, тези на teniski.be стоят някак си по-гладки, но един приятел си поръча тениска на сериала Изгубени от тях и след третото пране надписа падна!Пък нашите тениски за сега се представят много добре при прането /поне при мен е така, надявам се и при вас/!


исках да кажа, 4е е сравнително качествена, т.е. не прозира чак толкова много, но не е като твойте тениски, които не са мръднали :!: поръчаните чрез теб са много по-плътни и не стават след второто пране на "торба" :)

надявам се да си ме разбрал правилно ;)
и още веднъж: тениските от vankata™ са перфектни :!:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 706
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от vankata™ » 11 Юли 2006, 15:32

Nucl3arDru1D написа:
vankata™ написа:
Nucl3arDru1D написа:зна4и тениската дойде и к'во да ви кажа - става. материята е сравнително приятна, не е като тениските на Ванката. Щампате оба4е е наистина ка4ествена, все още :mhihi:


Мерси за ласкавите думи, верно на нашите тениски щампите не са много угледни, тези на teniski.be стоят някак си по-гладки, но един приятел си поръча тениска на сериала Изгубени от тях и след третото пране надписа падна!Пък нашите тениски за сега се представят много добре при прането /поне при мен е така, надявам се и при вас/!


исках да кажа, 4е е сравнително качествена, т.е. не прозира чак толкова много, но не е като твойте тениски - не са мръднали :!: поръчаните чрез теб са много по-плътни и не стават след второто пране на "торба" :)

надявам се да си ме разбрал правилно ;)
и още веднъж: тениските от vankata™ са перфектни :!:


Напълно правилно те разбирам, знам че тениските са добри и се радвам, че го оценявате! И подобни мнения като твоето ми пълнят душата защото само аз и Скоти занем какво ни беше и какво ни е сега с втората партида, и когато има хора като теб които оценяват направеното няма как да не се радвам!Благодаря ти !
Последна промяна vankata™ на 11 Юли 2006, 15:39, променена общо 1 път
::: vankata™ :::

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 11 Юли 2006, 15:36

стори ми се, че може да си разтълкувал мнението ми като иронично, та реших да се обяснявам... :mhihi:

а докато си редаттирах грешката в последния ред си ме цитирал и там фигурира :mhihi: думата е тениски :mhihi: [/u]
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1054
Регистриран на: 15.10.2005
Местоположение: ХАСКОВО
Пол: Мъж
Кара: Е 30

Мнение от t_andonov » 11 Юли 2006, 17:58

мойта почна да избелява нещо (защото не я свалям ще да е ) :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 11 Юли 2006, 18:40

t_andonov написа:мойта почна да избелява нещо (защото не я свалям ще да е ) :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Тя твоята щом сега е почнала да избелява малко си я носил :mhihi: 3а късмет тениските са доста качествени и други поражения освен лееекото избеляване поне при мен няма, но то си е нормално при почти постоянното носене от моя страна.
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 622
Регистриран на: 21.08.2004
Местоположение: София
Кара: пеш

Мнение от GTS » 11 Юли 2006, 20:24

ми добре ся, ще се прави ли поръчка по старата система
и какъв цвят ще да са
:idea: вземете пуснете една тема с анкета за цвят и модел :idea:
колкото по-скоро толкова по-добре, искам да рекламирам форума :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Резултати 1 - 20 от около 1 780 000 за bmwpower-bg.net

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook