... и пак за тениските

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 11.07.2006
Местоположение: София

Мнение от Lila_Angel » 10 Авг 2006, 9:28

absix написа:
Lila_Angel написа:
absix написа:Каде ги правите тия тениски, бре?! Аз последния път като правих (голям надпис отпред + 2х по-голям отзад) с НАЙ-СКЪПАТА тениска ми излезе към 400 лв. за 50 бр.

Трябва да ви кажа, че се перат по 100 пъти и не мърдат. Ако някой се интересува каде, да ми пише, ще се радвам да помогна.

25-30 лв. е нереална цена за такова нещо, то и 15 е много даже.

А на въпроса, мисля че всеки би предпочел качеството и разумната цена пред тениска за еднократна употреба. Аз лично съм на това мнение.

На мен пък ми е изключително странно как хората тук карат някакви извънземни коли, обаче 20 лв им се виждат много....с вода ли карате... :roll:
п.п. аз чакам да пуснете BMW прашки и се включвам :mhihi:


Имам тениски и по 80 лв. в гардероба, ако това е въпроса. 20 ми се виждат много по конкретния казус. Мисля, че съм в правото си да споделя мнение, в крайна сметка за това е този форум. А, ти каквото и да караш и на каквото и да го караш си в правото да дадеш и 200лв. за тениска, твоя си работа - само, моля те, въздържай се от такива коментари по мой адрес.

коментари по твой адрес и по ничий друг не съм правила...ако бях казала, че си скръндзав селянин щеше да е друго...ама не съм го казала... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 10 Авг 2006, 9:33

Както и да е - нека спра до тук и да се върнем на темата, че току виж станала грозна картинката.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 10 Авг 2006, 10:05

Доста :OT:

Lila_Angel не е важно кой какво кара- мога да карам и М6, но да не ми е кеф да давам пари... А може и както е в моя случай да ходя пеша и да искам в гардероба да ми висят 5-6 тениски на клуба- да мога да си ги менкам постоянно ;) На мен лично ми е приятно да спира до мен някое БМВ и да питат за какво точно става дума и какъв е тоя БМВ Клуб България :D Всичко е въпрос на желание, не толкова на пари...


Някой спомена, че и при 10лв. цена ще е на печалба и той и клуба... Съгласен съм че може, но не мисля, че трябва да се правят тънки сметки как да се изкара някой лев. Аз ако искам да вадя пари от вас е лесно- 1 лев от бройка да е за мен са си едни 50 кинта от нищото, но май не е това идеята :arrow: предпочитам да внеса в касата на клуба повече пари и съвестта ми да е чиста, а не да ми е неудобно като се видим да пием по една бира. Но разни хора- разни идеали, както е казал някой преди много време...

Извинявам се за отклонението от темата :arrow: дайте наистина да решим какво искате- по-качествени и съответно по-скъпи или нещо на нормална цена :?:
Изображение
Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 10 Авг 2006, 10:18

Добре казано :)

ms, ако имаш интерес драсни едно ЛС да ти покажа фирмата и тяхната оферта. Въпроса е, че фирмата е тук в София.

Предишна

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook