ЗАВЪРШЕНА: Клубни тениски- сини, бели....

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1001
Регистриран на: 24.08.2005
Местоположение: Sofia - Mladost
Кара: Е30 340!!!
Мечтае да кара: Е34 М5 - Е30 М3

Мнение от БаЯн » 12 Сеп 2006, 21:59

Важното е да станат и да ги видиме пък не пречи да се почерпим като се събереме всички :bchug: :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 937
Регистриран на: 28.04.2006
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E83 LCI, Е60
Мечтае да кара: BmW F06 M

Мнение от Enslaving_Lecher » 14 Сеп 2006, 5:07

t_andonov написа:
Veson написа:!

:yes: бравос много точно казано


:clap: :clap: :clap: :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 151
Регистриран на: 8.05.2006
Местоположение: София

Мнение от ivo gazcom » 17 Сеп 2006, 9:19

АЙДЕ СТИГА НАЛИ РАЗБРАХМЕ ЗА ТЕНИСКИТЕ :!: СЕГА САМО НЕ РАЗБРАХ ЩЕ ПРАВИТЕ ЛИ ОБЛАСТНИ ОРГАНИЗАЦИИ ИЛИ ЩЕ ПРОДАЛЖИТЕ ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ КАК НЕ ВИ СЕ ОБРАЩА ВНИМАНИЕ И LEON ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ПРАВ НЕ ВИЖДАМ НИКОЙ ДА ПРЕГЪРНА КОНСТРУКТИВНИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ КОИТО СЕ РОДИХА ОТ СПОРА :evil:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 937
Регистриран на: 28.04.2006
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E83 LCI, Е60
Мечтае да кара: BmW F06 M

Мнение от Enslaving_Lecher » 17 Сеп 2006, 23:24

ivo gazcom написа:АЙДЕ СТИГА НАЛИ РАЗБРАХМЕ ЗА ТЕНИСКИТЕ :!: СЕГА САМО НЕ РАЗБРАХ ЩЕ ПРАВИТЕ ЛИ ОБЛАСТНИ ОРГАНИЗАЦИИ ИЛИ ЩЕ ПРОДАЛЖИТЕ ДА СЕ ОПЛАКВАТЕ КАК НЕ ВИ СЕ ОБРАЩА ВНИМАНИЕ И LEON ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ПРАВ НЕ ВИЖДАМ НИКОЙ ДА ПРЕГЪРНА КОНСТРУКТИВНИТЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ КОИТО СЕ РОДИХА ОТ СПОРА :evil:


АЗ СЪМ ЗА МЕСТНИТЕ СТРУКТУРИ И СЪМ ДОБРОВОЛЕЦ ПРИ СЪЗДАВАНЕТО ИМ В РАЙОНИТЕ НА ВАРНА ИЛИ ДОБРИЧ :!:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 20 Сеп 2006, 16:08

Момчета, много съжалявам, че тениските се забавиха повече от очакваното но в четвъртък, когато уж бяха готови имаше един "лек" проблем с цветовете... И така- днес ми се обадиха, че тениските са готови, но пък сега е налице друга причина да се забавят малко- този път АЗ съм виновен :arrow: просто липсвам за няколко дни от града и ми е невъзможно да се явя и да ги получа. Ще се опитам да измисля нещо по въпроса с взимането им, но разпращането при всички положения ще остане за другата седмица :(
Изображение
Изображение

Любовника
Аватар
Мнения: 2210
Регистриран на: 10.10.2005
Местоположение: Пловдив <-> София
Пол: Мъж
Кара: Е30 90' 320i convertible, E61 530d

Мнение от BMW lover » 20 Сеп 2006, 18:04

Dont worry , be happy ;)
Бъди такъв какъвто си - купи си BMW !!! ;)
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 20 Сеп 2006, 18:14

BMW lover написа:Dont worry , be happy ;)


Аааа, не е така- аз искам да си взема тениската докато времето още е топло и става за носене. А и като броим, че вашите ще ви ги докарат 1-2-3 дена по-късно (зависи от куриерите) и той месеца свърши :( Та това ме е яд- можеше да ги разпратя още тази седмица...
Изображение
Изображение

Любовника
Аватар
Мнения: 2210
Регистриран на: 10.10.2005
Местоположение: Пловдив <-> София
Пол: Мъж
Кара: Е30 90' 320i convertible, E61 530d

Мнение от BMW lover » 20 Сеп 2006, 18:21

Ееееееееееееее,айде сега - голямата работа ,има ли значение дали е с 2 дена по рано или по късно :P

Тъкмо за догодина ще сме актуални ;)
Бъди такъв какъвто си - купи си BMW !!! ;)
Изображение

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 20 Сеп 2006, 21:41

И аз съм ЗА областните организации :!: :!: От доста време на Сливенската група ни се върти идеята в главите да си направим сами тениски на клуба от някоя наша рекламна агенция (естествено ако получим разрешението на шефчетата :bowdown: ) и съответно да дадем и там по левче на клуба, за да не кажете че не допринасяме за него и всички да сме доволни така :idea: :D Мисля официално да се допитам на ЛС до някой BIG BOSS, надявам се да не ме баннат ако не им хареса идеята :uups: :uups: :uups:
ааа и също така ни се върти идеята над знака на клуба да сложим и един малък надпис Сливен, за да може все пак като се съберем някъде хора от клуба да се вижда кой от къде е... Мисля че ще се получи добре ако всеки окръг така направи (сам да си организира правенето на тениски), хем по-лесно ще се събират пари, хем по-бързо ще става цялата галимация и няма да има толкова недоволни (разбира се задължително всеки ще дава по 1 лев за клуба и ще се съберат паричките и ще се пратят в офиса на клуба ;) ) Пък и ще се знаем от кой град сме :P Това е от мен, за мен това е решението на тоя въпрос :!: ;) 8)
Нещо такова го мисля :D :arrow:

Изображение

П.С. Също така искам да кажа едно голямо ЕВАЛА на колегите ms и BrAzEn за това с което са се захванали и че не се отказаха от всичко въпреки ненужните нападки и забележки :!: Браво момчета :bowdown: :bowdown: :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 747
Регистриран на: 2.10.2004
Местоположение: В. Търново
Кара: Е46 320Ci

Мнение от Asterix » 25 Сеп 2006, 23:30

Знам, че всички имате и странични работи и това не ви е приоритет, обаче искам да попитам - Някакво развитие има ли или всичко е в момент на застой ?
Изображение
Click
тел. 0878 11 30 94

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 30.04.2006
Местоположение: Варна

Мнение от BraZeN » 26 Сеп 2006, 0:39

Така , момчета тениските са в мен от няколко дена и аз вече 3 дена си нося по една . Проблема обаче е че сега ходя на училище и работа едновременно и нямам никакво време ( пример : неска ми спряха телефона , щот нямам време да отида до Мтел офис да си платя сметката ) . Затова не съм започнал разпращането :arrow: Ще оставя тази чест на Милен като се завърне . Като това би трябвало да е съвсем скоро . Остава ни само да се надяваме да има още топлички дни , да ги поносим поне малко още тая година :mhihi: :!: :!: :!:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 26 Сеп 2006, 11:05

Вече са в мен тениските и днес се задействам да ви ги разпратя. Остава да стискаме палци куриерите да не се мотат и бързо да ви ги доставят...
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 26 Сеп 2006, 13:49

МОЛЯ ВСИЧКИ КОИТО СА ПЛАТИЛИ ТЕНИСКИТЕ СИ ДА МИ ПУСНАТ ПО ЕДНО ЛС С ДАННИТЕ СИ- ТРИТЕ ИМЕНА, АДРЕС И ТЕЛ. ЗА ВРЪЗКА. НЕЩО МИ СЕ ГУБЯТ НЯКОЛКО АДРЕСА, А НЯКОИ ХОРА НЕ СА СИ НАПИСАЛИ НИК-ОВЕТЕ В ЗАПИСИТЕ И МИ Е МАЛКО СЛОЖНО ДА ОПРЕДЕЛЯ КОЙ-КОЙ Е... КОЛКОТО ПО-БЪРЗО МИ ПРАТИТЕ ИНФО-ТО, ТОЛКОВА ПО-РАНО ЩЕ ВИ ГИ ПРАТЯ
НА ТЕЗИ ОТ ВАС КОИТО СА МИ ЯСНИ ЩЕ РАЗПРАТЯ БРОЙКИТЕ ИМ ОЩЕ УТРЕ.


Извинявам се на модераторите, че пиша само с главни букви- надявам се да ме разберете...
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Мнение от ms » 27 Сеп 2006, 14:28

РАЗПРАТЕНИ СА ВЕЧЕ - УТРЕ ОКОЛО ОБЯД СЕ ОЧАКВА ДА ВИ ГИ ДОНЕСАТ НА КРАКА- ПОСТАРАЙТЕ СЕ ДА ИМА КОЙ ДА ГИ ВЗЕМЕ.
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 747
Регистриран на: 2.10.2004
Местоположение: В. Търново
Кара: Е46 320Ci

Мнение от Asterix » 27 Сеп 2006, 18:55

:bowdown:
ms, BraZeN - Благодаря Ви искрено за усилията и хвърлените нерви.

:bowdown:

EDIT: 28.09 - В 9:12 сутринта ми се обадиха от фирмата, преди броени минути (10:20) ми донесоха тениската :)
Перфектна е, много ми харесва и изработката и материята. И като размер ми пасна перфектно :)
ms,BraZeN - отново Ви благодаря, ако имате път към В. Търново може да се обадите да почерпя нещо :)

ЕДИТ2: BraZeN - извинявай, че не те добавих още вчера, нека не звучи като оправдание, обаче бях мнооого изморен.
Изображение
Click
тел. 0878 11 30 94

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook