Дискусия за Гражданска Отговорност за 2007 година

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 21 Дек 2006, 2:36

Eliana написа:
gazzzar написа:.....................


Ти в Армеец ли работиш? Питам, защото имам нещо предвид.. :roll:


ахам ;)
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Мнение от Eliana » 21 Дек 2006, 2:53

gazzzar написа:
Eliana написа:
gazzzar написа:.....................


Ти в Армеец ли работиш? Питам, защото имам нещо предвид.. :roll:


ахам ;)


А чудесно тогава :D

Значи имам няколко въпросчета..
1. Виждам някакво недоразумение между твоите цени, които си посочил в линка и една обява, която е пусната пак от явно служител на Армеец. Възможно ли е да има грешка?
2. Последно каква е отстъпката в % за хората от форума и за хората от клуба. Защото виждам има 2 варианта и незнам кой е най- правилния..
3. Ако аз сега отида в Армеец без да се включа в общия списак, който правиш ( индивидуално) няма ли пак да ползвам някакво намаление?
4. Тази отстъпка от 20%, която си посочил общо въху цялата сума от събраните пари ли е или всеки поотделно я ползва?
Благодаря ти предварително за отговорите :D После имам още един въпрос, но ще го оставя за последно, тъй като не е толкова важен ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Мнение от carmanf1 » 21 Дек 2006, 10:00

И от мен едно въпросче.
Предлага ли се допълнителна отстъпка (освен обявената)
ако си направя и гражданската и каското в Армеец?
Благодаря.

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 21 Дек 2006, 12:29

1. За да не стават недорозумения ще пусна направо официалната таблица с цените на ГО за 2007 година с която работи Централно Управление и която е подписана лично от Директора на Дирекция "Брокерски Бизнес и Автомобилно Застраховане" (Ю. Софрониев)

Изображение

2. В тая тема обсъждаме възможността да се ползва отстъпка в размер на 20%, която (и в таблицата се вижда, че трябва да се съгласува с Управителя) може да бъде валидна само ако се съберат автомобилите в списък и тяхната обща застрахователна премия е над 1000лв ;)

3. Ако ти сега отидеш в Армеец колкото и да си симпатична (за което спор няма :D ), никой няма да ти даде 20% отстъпка ;)

4. Тук казваш едно и също нещо. 20% са си 20% и на 1000лв и на 100лв. Ако се съберат автомобили със застрахователна премия над 1000лв (без отстъпката, с отстъпката тя може и да е 957лв, примерно - офертата пак ще важи) Или по друг начин казано ДА всеки отделно естествено ползва отстъпката от 20% ;)

ПС: Аз мога да застана на 100% зад цеите, които съм дал, но не мога коментирам други цени.......и дали те са легитимни въобще.... 8)
Последна промяна gazzzar на 21 Дек 2006, 13:39, променена общо 2 пъти
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 21 Дек 2006, 12:31

carmanf1 написа:И от мен едно въпросче.
Предлага ли се допълнителна отстъпка (освен обявената)
ако си направя и гражданската и каското в Армеец?
Благодаря.


Отстъпката е само в посока Гражданска > Каско. Или казано по-друг начин, ползваш 10% отстъпка от Каското ако имаш еднократно платена цялогодишна премия за Гражданска Отговорност в ЗПАД "Армеец" ;)
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1583
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: София

Мнение от WilliamsF1Team » 21 Дек 2006, 13:34

Eliana написа:4. Тази отстъпка от 20%, която си посочил общо въху цялата сума от събраните пари ли е или всеки поотделно я ползва?

Няма логика във въпроса, който задаваш. ;) Ако ти си дала 20лв. самостоятелно отстъпката от 20% ще е 4лв., а ако си дала 20лв., а сумата която са събрали всички е 100лв, пак твоите са си 4лв. ;) Не очаквай да вземеш чуждите парички... :mhihi: :mhihi: :mhihi:

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Мнение от Eliana » 21 Дек 2006, 14:17

WilliamsF1Team написа:
Eliana написа:4. Тази отстъпка от 20%, която си посочил общо въху цялата сума от събраните пари ли е или всеки поотделно я ползва?

Няма логика във въпроса, който задаваш. ;) Ако ти си дала 20лв. самостоятелно отстъпката от 20% ще е 4лв., а ако си дала 20лв., а сумата която са събрали всички е 100лв, пак твоите са си 4лв. ;) Не очаквай да вземеш чуждите парички... :mhihi: :mhihi: :mhihi:


За въпроса, който е без логика вече разбрах от gazzar, но ако още някой иска да се включи по темата и да ми го каже още ведъж да стане 3 пъти за щастие :mhihi: В 2:53 през ноща не разчитам много на логиката си :lol: Видях аз, че не съм си задала въпроса правилно ;)
Както и да е благодаря на gazzar за отговорите и за таблицата, която е пуснал. :D
Идеята наистина е чудесна и ако стане надявам се, че ще получиш някакво възнаграждение затова като техен служител (потупване по рамото или някаква премийка, но по-добре да е второто ;) ).
И както се казва на едно друго място и в една друга ситуация- нямам повече въпроси ;) :winky:
Изображение

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Мнение от LandShark » 21 Дек 2006, 16:41

И аз съм доволен от услугите на Виктор и ще се включа с две МПС-та. Дотук колко сме? Наближава ли да се събере необходимата бройка от 10 МПСта?

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 21 Дек 2006, 16:56

само да попитам мойта примерно изти4а март началото така 4е пак ли 6те има отстъпка или само за тези кадето са заявили сега , после остава ли си отстъпката ако идват хора от форума поотделно
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 21 Дек 2006, 19:56

Докога е срока за набиране на бройката?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 767
Регистриран на: 20.02.2004
Местоположение: София
Кара: 5er

Мнение от aero » 26 Дек 2006, 0:08

развитие :roll:
Изображение

Изображение

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 26 Дек 2006, 14:39

ми те хората почти се събраха...утре пускам списъка, който е проявил желание да ми пусне данните на МПС-тата и данните на собственика и е се уточним как ще стане цялата работа след това...
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

Turbo Pilot
Аватар
Мнения: 1628
Регистриран на: 8.07.2004
Местоположение: www.srautobg.com
Пол: Мъж
Кара: X5 F15 m50d,E30 TURBO
Мечтае да кара: Това което си карам

Мнение от Cobra » 27 Дек 2006, 20:01

Аз затва сега ти звъннах да съберем бройката :mhihi: ,
пиши мойте:

БМВ 318ис
БМВ 525тдс
БМВ 725тдс
БМВ 320д


Опел Астра
ФВ Пасат

Меро S500
Ягуар XJ8


За утре се разбрахме.... :idea:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 27 Дек 2006, 21:33

И аз съм вътре.Утре на Еко ще се разберем.
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

Предишна

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook