Монтаж на фабричен парктроник?

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от S7 » 27 Сеп 2011, 20:20

© написа:а бе не е баш така, поне 30см в страни хващат
може и повече да е
аз редовно минавам покрай разни колони в подземен гараж и всичко ми се струва идеално :mhihi:
Моят е валео от ауто плюс
иначе оригиналните дупки са доста големи специално за този модел, може би има други по-точни ... по спомен бяха 25мм
Ако сам започнеш да определяш местата, кашата става пълна. Същият модел парктроник беше монтиран на един джип. Свиреше когато си поиска, да не кажа че не вършеше никаква работа. Тогава се сетих за моята оригинална лайсна и открих разположението на оригиналният парктроник на въпросният модел джип и работата заспа :mhihi:

Ма моя си е таман 22 мм колкото и оригиналния,щото си заспаха в дупките ама пък модела е някъв куц :roll: с едно БМВ отпред на кутията е и не лови в страни ама хич :banghead:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от Gqbriel » 27 Сеп 2011, 20:45

S7 написа:
© написа:а бе не е баш така, поне 30см в страни хващат
може и повече да е
аз редовно минавам покрай разни колони в подземен гараж и всичко ми се струва идеално :mhihi:
Моят е валео от ауто плюс
иначе оригиналните дупки са доста големи специално за този модел, може би има други по-точни ... по спомен бяха 25мм
Ако сам започнеш да определяш местата, кашата става пълна. Същият модел парктроник беше монтиран на един джип. Свиреше когато си поиска, да не кажа че не вършеше никаква работа. Тогава се сетих за моята оригинална лайсна и открих разположението на оригиналният парктроник на въпросният модел джип и работата заспа :mhihi:

Ма моя си е таман 22 мм колкото и оригиналния,щото си заспаха в дупките ама пък модела е някъв куц :roll: с едно БМВ отпред на кутията е и не лови в страни ама хич :banghead:

Моя отпред ми изглежда на Ауди :mhihi: ,аз да питам по темата утре ще го инсталирвам,абе проблем ли е ако го пръсна с спрей мат ?А китайката си пасва феноменално в оригиналната лайсна за комбитУ :yes:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от © » 27 Сеп 2011, 20:50

тези новите май се боядисват без проблеми
Ами не купувайте най-евтините китайци за всеки случай, моя поне имитира известна марка :mhihi:
Пък може и да си е истински, съдейки по работата му

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от S7 » 27 Сеп 2011, 21:01

Моя си прилича на истински отвсякъде :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от Gqbriel » 27 Сеп 2011, 21:03

S7 написа:Моя си прилича на истински отвсякъде :D


Друго питах аз ама айде :mhihi: ,дали мога да го боядисам ,че са сиви -- я дай една снимка на твоя ако имаш де :yes:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от S7 » 28 Сеп 2011, 0:49

Gqbriel написа:
S7 написа:Моя си прилича на истински отвсякъде :D


Друго питах аз ама айде :mhihi: ,дали мога да го боядисам ,че са сиви -- я дай една снимка на твоя ако имаш де :yes:

Утре ако успея ще ти го снимам ама то моя си беше черен стоково :mhihi: аз не бих пръскал в/у датчиците че те и така не знаят къде да ловят :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 13.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 320ci
Мечтае да кара: e64 <3

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от selsleed » 28 Сеп 2011, 1:52

Дайте някаква марка или модел от интернет, който някой го е тествал и е доволен от него, че нещо тези китайчета ме притесняват :bang:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от Gqbriel » 28 Сеп 2011, 8:25

S7 написа:
Gqbriel написа:
S7 написа:Моя си прилича на истински отвсякъде :D


Друго питах аз ама айде :mhihi: ,дали мога да го боядисам ,че са сиви -- я дай една снимка на твоя ако имаш де :yes:

Утре ако успея ще ти го снимам ама то моя си беше черен стоково :mhihi: аз не бих пръскал в/у датчиците че те и така не знаят къде да ловят :mhihi:


Е ти ми разби надеждите :mhihi: ,на капака на кутията пише "Боядисайте в желания цвят" :yes: - довечера го слагам и тествам - вече проверено задна броня дооста здрава :mhihi:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от S7 » 28 Сеп 2011, 10:27

Мойто дърво е такова Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от Gqbriel » 29 Сеп 2011, 19:23

Монтирах китайка - добре работи и от страни м/у другото е не е като оригиналния идея по-малък ъгъл хваща,аз съм доволен и благодарение на S7 и vassil_bk и неговото показно резултата


Изображение

Изображение

Пръснати са с черен мат - няма проблеми с чувствителността то си пише и на кутията :yes:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1893
Регистриран на: 5.02.2008
Местоположение: Miami
Кара: 330ci/X5 3.5i
Мечтае да кара: трезвен

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от S7 » 29 Сеп 2011, 19:40

Супер е станало :yes: ама днес като давах назад и се развика оная бибитка ама откачи направо а колата зад мене беше на 2 метра поне... а то какво да бъде...някъв клон увиснал отстрани и го мерна китаеца :mhihi: така че има шанс и за странично засичане :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2020
Регистриран на: 21.10.2004
Кара: E70

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от slitter » 30 Сеп 2011, 1:00

Аз съм с китаец вече 3 години и работи на пушка, лови идеално и настрани, и назад и навсекъде. Дупките съм си ги правил аз, реално седи като на фейсова кола - в черната лайсна на бронята. За тези, които ту първа ще си купувате - купувайте каквито искате, те всички са китайски. Единственото, което трябва да съблюдавате да е с ултразвукови сензори. В противен случай, ако са инфрачервени кат валне дъжд, апа снег :) става страшно! Свири като откачено. Казвам го от опит, защото първия ми беше такъв и не го изтраях, та си купих друг - 70 лв. Купувайте си също така с по-малките дисплеи, за да може да си ги качите на огледалото отгоре. Изключително удобно е. Като паркирате може въобще да не се обръщате назад. Аз реално въобще не се обръщам, ползвам огледалата за страниците, а като изравня гледам централното и погледа ти е и в дисплея, та като ударя 0м. спирам! Преимуществото за над огледалото още е и заради това, че дисплея така седи повече време на сянка през лятото и не му се преебава пищялката, както и това, че ако е тъмна колата съм виждал почти разтопени пластмаси върху таблото. Много грозна работа става. Уникална екстра си е! просто трябва да се изпълнят няколко неща и заспива. Аз поне съм много доволен от моя! До такава степен съм се разлигавил, че няма да мога да паркирам друга кола без него си мисля :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 5.07.2010
Пол: Мъж
Кара: Каквото си иска
Детайли за колата: Обикновенно много бърза

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от lyu_records » 30 Сеп 2011, 15:08

Gqbriel написа:Монтирах китайка - добре работи и от страни м/у другото е не е като оригиналния идея по-малък ъгъл хваща,аз съм доволен и благодарение на S7 и vassil_bk и неговото показно резултата


Изображение

Изображение

Пръснати са с черен мат - няма проблеми с чувствителността то си пише и на кутията :yes:


Много яко е станало колега :yes:
Може ли да дадеш снимка на кутията на парктроника? Пасва ли точно на оригиналните дупки на лайсната?

Ето и една тема при фанатиците: ЦЪК

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от Gqbriel » 30 Сеп 2011, 16:22

lyu_records написа:Много яко е станало колега :yes:
Може ли да дадеш снимка на кутията на парктроника? Пасва ли точно на оригиналните дупки на лайсната?

Ето и една тема при фанатиците: ЦЪК


Кутията,ще кача после - на тази лайсна пасват и щракват перфектно,естествено и малко силиконче отвътре ,но дори и щракват в дупките на самата лайсна. :yes:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Монтаж на фабричен парктроник?

Мнение от © » 30 Сеп 2011, 19:38

голяма работа са тия китайци - вече ги нагласиха датчиците да пасват точно на оригиналните дупки :mhihi:
много добре е станало, а и предполагам монтажа става доста бързо така

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook